Režie:
Vladimir ChotiněnkoScénář:
Arif AlijevKamera:
Ilja ĎominHudba:
Alexej RybnikovHrají:
Marat Bašarov, Pjotr Kislov, Michał Żebrowski, Violetta Davydovskaja, Alexandr Balujev, Michail Porečenkov, Dmitrij Uljanov, Artur Smoljaninov (více)Obsahy(1)
V neklidných časech po smrti cara Borise Godunova se odehrává tento velkolepý historický příběh. Rusové jsou ve válce s Polskem a v Moskvě právě probíhá povstání proti polskému vojsku. Působivé zpodobnění historických událostí Vás ohromí dokonalou vizuální podobou a strhne svými napětím nabitými scénami. (oficiální text distributora)
Hrají
Natalja Nozdrina
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Sluha Jeho Veličenstva (2007)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Bilet na Vegas (2013)
Darja Brankevič
Nejlepší filmy:
1612: Kronika smutných časů (2007)
Pavel Sborščikov
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Alexandr Andrijenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Zoluška (2012)
Antikiller 2: Antiterror (2003)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Sergej Makarov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Vor (1997)
Děň vyborov (2007)
Sergej Vlasov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Brestská pevnost (2010)
Žila-byla odna baba (2011)
Zoja (2020)
Ramón Langa
Španělsko
Nejlepší filmy:
Ministerstvo času (2015) (seriál)
Goyovy přízraky (2006)
Smrtící informace (1995)
Vladimir Rublev
Nejlepší filmy:
Idiot (2003) (seriál)
Chrustaljove, vůz! (1998)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Viktor Pipa
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Běsy (2014) (seriál)
Sluha Jeho Veličenstva (2007)
Jevgenij Kulakov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Pitěr FM (2006)
Antikiller 2: Antiterror (2003)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Alexej Fursenko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Samyj lučšij film (2008)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Gljaněc (2007)
Igor Sigov
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Franz + Polina (2006)
Pop (2009)
Dněprovskij rubež (2009)
Tamara Mironova
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Rasskazy (2012)
Franz + Polina (2006)
Milenec (2002)
Timur Savin
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Zoluška (2012)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Balada o bombardérovi (2011)
Grigorij Danciger
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Gibel imperii (2005) (seriál)
Tři mušketýři (2013)
Zajatci mlhy (2005)
Andrej Morozov
Nejlepší filmy:
Déjà vu (1990)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Andrej Golubev
Nejlepší filmy:
1612: Kronika smutných časů (2007)
Poslední obrněný vlak (2006)
Sergej Šimko
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Pop (2009)
Dněprovskij rubež (2009)
1612: Kronika smutných časů (2007)
Violetta Rudněva
Nejlepší filmy:
1612: Kronika smutných časů (2007)
Únik z kruhu (2006)
Julianna Michněvič
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
1612: Kronika smutných časů (2007)
Zapretnaja zona (2020)