lokol

uplne sklamanie...tesil som sa ze to bude akcne ako jednotka a islo to skor do parodie....len pevne dufam ze ziadna trojka nebude...sice ten koniec...bojim sa coho by sa chytili... ()

E lan odpad!

Hledal jsem a hledal důvod proč tomuto filmu dát alespoň jednu hvězdičku, ale tohle nejde. To opravdu ne. Příběh byl nahrazen nechutným páráním, sekáním, zvracením a nevím čím ještě. Celý film se odehrává sice v zběsilém tempu, ale pláce se od nikud nikam, Statham je ve své drsné roli okoukaný a ostatní jsou těžce podprůměrní. Jednička se mi líbila, ta byla originální. Toto je opravdu hrůza. ()

billyador

dve hvezdicky, pac jsem se chvilkama bavil... hadam,ze i pres spoiler k pristimu dilu uz se statham k takove chujovine neupise ;o) ()

Martin9

Mě se náhodou od "většiny" režírování dvojice Neveldine/Taylor líbí. Ve druhém dílu je znova spousta adrenalinové akce a hlavně kamera, která je u tohoto filmu bezchybná ! Styl humoru a vtipy jsou taky skvěl ale rozhodně bych jich uvítal víc . Co bych je taky slabší příběhová stránka filmu než v prvním dílu a doufám že bude pokračování, aby znova ukázali že je Chelios nesmrtelný. Rozhodoval jsem se mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec, vzhledem k docela nízkému hodnocení dávám čtyři, myslim že si to tahle adrenalinová akce zaslouží. 65% ()

CliffLee

Absolutně nemyslící nelogická kulervoucí stylová i úchylná akce s mnoha OMG momenty a je až neskutečné kam až se dá dnes zajít. Opravdu vynikající film ma pobavení a odreágování, nějaký silnější moment či něco k přemýšlení chybí, ale Statham a zběsilá akce co vás nenechá vydechnout to vše drží nad vodou. Opravdu to chce na celých 90 minut vypnout mozek a jen si užívat co dalšího mega šíleného na nás tvůrci nachystali, a že se do akce a absurdit vrháme hned v prvních sekundách... Čekal jsem kravinu, které jsem se také dočkal, ale sem mocně pobaven tudíž... 8/10 ()

Henry Morgan

Asi by se dalo říct, že je to jednička v novém kabátě. Nevím s jakým šli úmyslem do druhýho dílu, ale jelikož jsem se u jedničky dost nasmál, tak jsem si pustil i pokračování. Myslel jsem si, že už mě nic nepřekvapí, ale stále jsem zjišťoval, že umění šokovat Neveldine/Taylor nepostrádají. Je fakt, že Crank 1 byl originální, což se o tomhle v některých směrech říct nedá. Prostě jiná kopie. Ale tak proč nutně přijít s novým nápadem, když i ten starej není špatnej. Na obal bych napsal: sledujte po 10 pivech nebo zhulený, i když za střízliva je to sranda taky. ()

ER

Škoda,že parodický tón filmu byl "zadupán" méně promyšlenou koncepcí a stupiditou.Přitom je tu pár scén,na které se dá dívat. ()

waska

Jak byla jednička dobrá, tak je její pokračování špatné..Opakování a vykrádání sebe sama tady už jaksi nefunguje. ()

pyverrn odpad!

težká nuda zabalená do zbytečné ubohosti. Nevím, pro koho byl tento film točen, ale není to ani vtipné, ani sebeparodující, je to prostě jen nudné a ubohé. Doporučuji se raději hodinu dívat z okna, bude to zajímavější. ()

Petulka88

Očekával jsem jen to nejhorší, výsledek ale zas tak strašný není. Opět je to zběsilá akční jízda, ve které je logika sprosté slovo a místy je to i pořád sranda (karatista s tourettovým syndromem mě opravdu pobavil). Problém je, že tvůrci neznají míru a ve snaze být co nejvíc cool, to občas silně přehánějí. Výsledkem jsou ovšem jen trapné pasáže (obzvlášť Ling Bai je na zabití). Charisma Jasona Stathama a pár dobrých nápadů to sice zachraňují, ale příště už to stačit nemusí. ()

Seraph1

To byla šílená blbost.... Ale docela zábavná. Přesto už nejspíš nebudu mít potřebu se na to dívat znova. Aspoň ne za střízliva! 55% ()

Hashirama

Totální akční nářez okořeněný dávkou nemilosrdného humoru (sexuálního, rasistického a nemocničního). Statham sype z kapes jednu hlášku za druhou a já se jen spokojeně tlemím. ()

Acrobat odpad!

Už si frigidný, neštuduješ, nevieš čo je to "dobré", si starý, starneš, nemáš miesto. Tvoje už bolo, teraz letí "toto", padaj odtiaľto. Na tu máš, vezmi si ten poondiaty Skyfall a vypadni už. Nepočul si ? Vypadni z tejto fajnovej party...Plačúc odchádzam... ()

Dzvandzi

Tady filmu hodně ubírá to,že je to až moc přepálený v některých místech i nepochopitelně.Ale jinak jsem se bavil,sice o trochu méně,než v prvním dílu,ale i tak to za shlédnutí určitě stálo.Historka o tvrďákovi s umělým srdcem, zde nabrala nové grády a pobavila.Jason Statham samozřejmě ve svém živlu,tyto role se na něj opravdu velmi hodí a celkově mě jeho herecký výkon v těchto dvou filmech zaujal a oblíbil jsem si ho.Další díl už asi nebude a ani bych si ho nepřál,myslím,že tato série nemá už co nového přinést a myslím,že takhle mohu za sebe říci,že mě se to i líbilo :) ()

Kingjiri

Asi vůbec nepřekvapí podobnej námět jako minule, jenže tentokrát je celá jízda ještě zběsilejší (což je vcelku fajn). Zároveň je ale příběh dost "roztěkanej" a občas vypadá jako generátor náhodnejch scén, takže by mu i při vší tý zběsilosti větší uspořádanost vůbec neuškodila. Pobaví pár hlášek, nápadů (týpek s Tourettem nebo tření na dostizích), potitulkový scény a hlavně akce, která tvoří většinu stopáže. Prostě ujetý brainless akční béčko, který každýho benevolentnějšího fanouška žánru spolehlivě zabaví, ačkoliv kouzlo původního (a dneska už možná kultovního) biíjáku je pryč, tři jistý hvězdy. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily