V nedaleké budoucnosti budou mít lidé možnost nahradit své poškozené orgány za umělé náhražky, které za velmi vysokou cenu prodává na úvěr společnost Union. V případě, že majitel nesplácí včas, orgány mu seberou vymahači. Nejlepšími pracovníky v tomto oboru jsou Remy a jeho kamarád z dětství Jake. Náplní jejich práce je násilně odebírat orgány od lidí, kteří nejsou schopni je splácet. A to se neobejde bez smrti majitele! Jednoho dne se Remymu stane úraz, který téměř nepřežije. Když se probudí, zjistí, že mu bylo implantováno jedno z nejlepších srdcí, které jeho společnost nabízí. A s ním samozřejmě pořádný dluh. Když se zpozdí se splátkou, vyšle společnost svého nejlepšího vymahače, Remyho bývalého parťáka Jakea. A tak se najednou lovec stává lovnou zvěří... (TV Nova)

altaica

PRO MUŽE Nesplácíte auto? Banka vám ho vezme. Nesplácíte dům? Banka vám ho vezme. Nesplácíte nějaký svůj orgán? Banka si jej vezme zpět. Exekutorský úřad budoucnosti zvlčil ještě kapku víc, než ty současné. Řezničina? Práce jako každá jiná. Kvílení, úpění, prosení – nic na tom nemění. A chlapci jsou dobrá parta (chybí už jen Timur), práce jim jde od ruky a po práci toho o klientech-neplatičích navykládají, až hanba. I když se film uprostřed poněkud vleče, určitě stojí za to jej vidět. Slušný scénář, dobré herecké výkony a v rámci žánru lepší nadprůměr.      PRO ŽENY A *CITLIVÉ* MUŽE Pokud nepracujete jako sálová sestra (bratr) a nejste zvyklá(ý) na otvírání tělních dutin a to i tam, kde nejsou, nedívejte se. Naturalistickými záběry film nešetří a u slabších povah by se obsah žaludku mohl chtít podívat na to, jakpak je dnes u vás doma.    HLÁŠKA: Proč by měli vaši blízcí zemřít jen kvůli rozsáhlému poškození mozku? To je barbarské. Máme speciální nabídku. Úrok v prvním roce jen 18% a v dalších 24.... ()

Lofrod

Jude Law, mam ho velmi, ale do akcnych filmov sa mi moc nehodi, nechajme mu drami, (Closer...) rola androida mu tiez svecala viac... a film? priehladny, ako ciry moc, dokonca aj tak zapacha, a neskonci nikde inde ako v zumpe. ()

Uter123

Repo mena by som prirovnal k vlne filmov ako je Vymeraný čas, Looper, Správci osudu. Filmom ktoré, sú nápadité dobré ale niečo im jednoducho chýba k dokonalosti. Bohužiaľ Repovi tomu k dokonalosti chýba oveľa viac., hoc je vidieť urputnú snahu filmu povýšiť seba na niečo kultové nemá to šancu, vzhľadom na to, že jednotlivé aspekty filmu sú nevyrovnané a vás vobec nezaujíma čo sa stane s odporom čo sa stane s postavami, všetko je to o ústrednej dvojke ktorá mi tak tiež herecky moc nesedela a pritom ten začiatok bol fakt 5 hviezdičkový. Jediné čo si z filmu odnášam je repo retro soundtrack a nadšenie k mojej chirurgickej oceli. ()

Amynka

Scéna Juda a Alice v růžovém pokoji je naprosto LUXUSNÍ!!!!!!!!!!Přiznám se,že film je podle mě super a doporučuju....ale plnej počet dávám právě kvůli "milostné scéně" a taky díky tomu,že jsem ten konec nečekala a překvapil mě!!Jako nasr..,ale překvapil...:-)) ()

Milda003

Do půlky filmu jsem si říkal "hmm, dobrý", ale druhá polovina to poslala úplně do kopru a ten konec to všechno ještě pokřtil chcánkama.. ()

ŠpetaMarek

Zapomenutý klenot. Sice mám trochu problém s nedomyšlením morální stránky věci, ale kašlat na to. Skvělá režie, podpořená působivou komorní kamerou a skvělým Forestem. ()

Mahowny

Vždycky mi udělá radost, když objevím mezi modrými filmy poklad. Repo Men je ten případ. Ctí ho dobré herecké obsazení, zajímavý scénář, parádní soundtrack a povšechná řemeslná kvalita. ()

zly.dvojce

Takový normální film o kamarádství, lásce a štěstí. Ovšem v takovém hávu a s takovým přístupem, že Vám srdce zaplesá. Je to jako dortík s nádhernou třešničkou na vršku. To celé zabalené v karmínově rudé marmeládě, která stříká a stéká všude kolem. Vyzvednul bych precizní práci herců i režiséra, výborně zvolenou hudbu a to že rejža má koule a evidentně si do toho od studia moc kecat nenechá. ()

L3G1ON4R

Na první pohled drsně vypadající snímek s bezvadným duem v čele celé linie. Postupem času se děj začíná více proplétat hlavními orgány, a veškerá naděje akčního snímku se pomalu vytrácí. Nemalé střípky půjčené z mementa nebo z eguilibria jsou krokem dozadu. Celá myšlenka vymáhání nabývá dojmu, že jsou špatni ti jenž vymáhají, namísto těch co dluží. ()

MarsVl

Hodnotím 4 * není to určitě nic o čem by se dlouho mluvilo ale rozhodně to není žádná blbost abych to hodnotil nějak záporně. Jude Law se mi libí víc a víc ale mezi moje top herce nikdy patřit nebud, přesto mi tu seděl. Nicméně Forest Whitaker podal výborný výkon ale u něj to je normální. Libil se mi soundtrack, a to velmi. 4* ()

Elegnor

Škoda, že ta akční pánská jízda Lawa a Whitakera skončí tak brzo, ten začátek se mi fakt líbil, ale celkově mě ta hlavní zápletka nějak neuchvátila a až příliš často jsem koukal na hodiny.. Škoda.. ()

Soubi

Jen chloupek chybí k absolutnímu hodnocení...tohle bylo opravdu dobré a opět se mi potvrdilo, že se Jude Law do sci-fi hodí :). A výběr songů byl skvělý. ()

Peter-1307

Tento film patrí k tomu lepšiemu čo sa týka B-kategórie filmov čo som doteraz videl. Ide o bojovo ladený a to bojom o holý život, depresívny sci-fi. Ja som tiež „bojoval“ a to od polovice filmu s čoraz väčšou nudou a určite som nakoniec filmu zostal depresívne „zhuntovaný“ a to priebehom deja. Samotný priebeh filmu sa dá definovať športovou terminológiou - vynikajúci štart, oproti väčšine sci-fi movie, ale ako sa ukázalo prepálený, s konečnou úpornou snahou dôstojne dôjsť do cieľa a tesne pred cieľom chyteným druhým dychom. Celý príbeh vlastne ťahajú dvaja - hlavný hrdina – Jude Law, to čo najskôr mu dávalo obživu sa stalo príčinou jeho konca a jeho parták Forest Whitaker. Obaja sú fakt dobrí, to sa musí nechať. Tri hviezdičky( tá tretia s prižmúrením jedného oka) sú za ten perfektný začiatok. Tak to bolo skutočne áčkové. A za čierny humor. ()

vieriX

Jen doufám že zrovna tak nebude vypadat budoucnost z orgány všechno něco stoji už teď tak proč si nekoupit orgán ale bylo jasné už od začátku že se splacením to bude horší. Celkově mi to připadá ten námět hodný k zamyšleni kdo ví co bude za 10 až 20 let. No a závěr jsem teda fakt nečekal. Rozhodně film stojí ke zhlédnutí ale doporučuji rozšířenou verzi jo a kdo nesnese pohled na krev tak ať radši nekouká. ()

blacktomas

Celkem slušné lehké scífko s několika krvavými scénami. Film s dobrou myšlenkou a kolísavým rytmem. Vyznění na můj vkus až příliš chladné, nějak jsem se s herci nemohl ztotožnit a tudíž si film užít. Škoda. ()

Jaromír

Smutné, občas dost sadistické, ale jinak je to sakra dobré sci-fi! Proti tomuhle je Ichi the Killer pohádka pro děti :). ()

Netflix chystá další interaktivní seriál

Netflix chystá další interaktivní seriál

17.09.2021

Mambo s transplantovaným srdcem

Mambo s transplantovaným srdcem

09.12.2007

...a dalšími orgány si zatančí Jude Law. Už jste asi pochopili, že film studia Universal Repossession Mambo není dalším příspěvkem do vlny tanečních slaďáků. Adaptace sci-fi románu Erica Garcii je… (více)