Duna

• USA Dune: Part One (více)

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření - melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. Padišáh imperátor svěří správu nad Arrakisem a s ní i komplikovanou těžbu neobyčejné látky vévodovi rodu Atreidů. Celá anabáze je ale součástí spiknutí, z něhož se podaří vyváznout jen vévodovu synovi Paulovi a jeho matce, kteří uprchnou do pouště. Jejich jedinou nadějí jsou nedůvěřiví domorodí obyvatelé fremeni, schopní trvale přežít ve vyprahlé pustině. Mohl by Paul Atreides být spasitelem, na kterého tak dlouho čekají? (Vertical Entertainment)

Diskuze

dr.horrible (hodnocení, recenze)

ChuckOnly

jo a to ti povedal kto, nejaký iný nácek? 🤣🤣

kludne sa tu môžme cykliť aj ďalej, mne to nevadí. zatim si nedokázal nič zo svojich smiešnych teórií, akurát si absolútnou neschopnosťou prísť s akýmkoľvek argumentom aspoň trošku k veci, potvrdil opak. máš teda nejaký ten zdroj, otloukánku, či sa chystáš opäť tvrdiť niečo na štýl, že náhodná porota z ľudu, z ktorej si na začiatku právnici oboch strán vylúčili ľudí, ktorí by mohli byť zaujatí, podliehala tlaku verejnosti? smiešne to už len znie 😀

na příspěvěk reagoval ChuckOnly

ChuckOnly (hodnocení, recenze)

mě se libí, jak si tady komsomolci pořád myslí, že někdo řeší nějakou zandáju... nikoho nezajímá, nikdo ji neřeší a není důvodem, proč tady já a další normální uživatelé kritizujeme blackwashing v duně. Co tady lidi řeší je neopodstatněný dvojswap Dr Kynese.... změnit mu rasu A zároveň pohlaví, to je skutečně jen o pouhopouhém kvokvokvótování. Bílý muž arciďábel nepřipadal v úvahu, černý muž už ve filmu je, bílá žena už je tam taky, nějakýho asiata si taky mohli odškrknout, tak už jim v kvokvokvótovací tabulce zůstala jen postava nejlepší, nejzajímavější a v brzké budoucnosti obligátní zachránce světa, černá žena.

Škoda že na černé životy žádný progresář nemyslí, když schvaluje potraty aka vraždu dětí, vzhledem k tomu že černošky na potraty chodí nejvíc. A škoda, že na černé životy nemyslí nikdo z těch levicových tmářů co propagují obezitu, na kterou v USA umírají procentuálně nejvíce černoši. Ale máme černou ženu v duně, rasismus a útlak poražen, levicový circlejerk se může opět cítit dobře.

ChuckOnly (hodnocení, recenze)

dr.horrible

zatím jsi se tady ztrapňoval pouze ty prvoku.... jako absolutní neo-marxistický rudý nok vymletý MSM propagandou bez jediné špetky vlastního rozumu a schopnosti o čemkoliv uvažovat. Teď to tedy uzavřeme takto, ten kriminálnický narkoman umřel na infarkt, který si přivodil sám svým způsobem života. Chvat který byl proti němu použit byl naprosto legální a co si o tom myslí sebemrskači a poklekávači nehraje žádnou roli. Těm, kdyby blm řeklo, že mají odevzdat půlku majetku na reparacích, tak to s radostí udělají....
Díky tobě podobným tady byla v minulosti řada zrůdných vykonstruovaných procesů, kde také fanatici řvali že mají všechny důkazy na své straně a až s odstupem času se ukázala pravda.

A pořád čekám kdy doložíš ty fotky ze svých smyšlených cest a odpovíš na mé otázky. Za tu dobu se tady upouštíš své výplody jsi nebyl schopen a jednoho, ani druhého. Takže se ozvy pouze, pokud dáš toto dohromady.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

CreepyJoe

On si toho není ani vědom, to je na tom to nejhorší. Ale zase si myslí, že není debil, to je na tom to nejlepší. Brum brum.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

V poště, tam si ten dement každého, kdo mu oponuje, blokne.

Na tenhle filmeček už se brzy podívám. Samozřejmě v kině a samozřejmě s manželkou. Manželkou de facto, nikoliv de iure. Musel jsem se nechat rozvést, abych přepsal majetek i peníze na ni.

dr.horrible

Kde se můžeme porozprávět na tohle téma abys nebrečel, já jsem totiž vždy myslel že bijonáckové a bijorasisti(neplést s !bio") se považují za nikým nevolenými a nikým nezvanými ochránci demokracie, společnosti a světového uspořádání.

dr.horrible

No vidíš, že se dá s tebou bavit, když se trošku snažíš. A já netrolím, jen moc dobře vím, že  v případě tebou kritizované snědé herečky to je jen maskovaný rasismus jako veškerá kritika vůči barevným hercům.

dr.horrible (hodnocení, recenze)

dobre teda 😀

na otázke, či som podpísal petíciu proti “cenzúre” na internete, mi príde trolliace to, že žiadna cenzúra sa nedeje, deje sa blokovanie vecí, ktoré porušujú pravidlá (buď súkromné pravidla napr facebooku, na ktoré má ako súkromná firma v kapitalizme absolútne právo, alebo porušujúce zákon, čo je u nás napr popieranie holokaustu, alebo nebezpečné vyhrážanie). ďalej mi na tom príde trolliace to, že to nijak nesúvisí s témou diskusie, ktorá je film duna. ďalej mi na tom príde trolliace to, že s tým prichádzaš úmyselne preto, aby sa táto diskusia opäť vrátila k OT, ktorému sa venovala väčšinu času. ďalej mi na tom trolliace príde to, že mi to pokladáš evidentne provokačne, pretože som sa opakovane vyjadril, že náckovia by blokovaní byť mali.

potom mi príde trolliaci celý tvoj dnešný prístup, ktorý sa čisto len pre trolling snaží rozdúchať staré flejmy.

ďalej mi príde trolliace to, že úmyselne zlahčuješ rasizmus tým, že za rasizmus označuješ veci, ktoré ním nie sú (opakované primitívne pokusy teba a chucka huckať ostatných s iným názorom, nerasistickým názorom, aby sa pridali k vašej parte hic, pretože “my” ich akože zato máme obviniť z rasizmu, čo sme nikdy bezdôvodne nerobili; z rasizmu sme osočovali len rasistov ako je meti a náckovskú špinu ako sú duncan a chuck).

čiže mi trolliace príde prakticky všetko, čím si sa tu dnes rozhodol liečiť svoje boľavé srdiečko 😔

preto, aby som to zhrnul, choď prosím ťa do piče. ✌️

na příspěvěk reagoval CreepyJoe, CreepyJoe, futislav

Uživatel dr.horrible smazal svůj příspěvek.

dr.horrible

Tak se pak nediv že lidi o tobě říkají a chovají se k tobě jako k toxickému idiotovi, když na prostou otázku nejsi schopen srozumitelně odpověď a děláš jen píčoviny.

dr.horrible

tak teď už ti fakt nerozumím, slušně jsem se zeptal, odepsal jsi něco ve smyslu, že je to tajko když si zloděj nechá vytetovat acab? jako proč by nemohl? nebo vo co ti ted jako jde?

dr.horrible

stejně je největší prdel, že sjw by tě rozjebal za ten tvůj výrok "protože je škaredá" a stejně tak mě za výrok "je krásná" :D

Tržby druhé Duny zcela předčily první díl

Tržby druhé Duny zcela předčily první díl

17.03.2024

Epickému science fiction v režii Denise Villeneuvea se po osmnácti dnech v kinech velmi slušně daří. V neděli 17. března dosáhl snímek Duna: Část druhá celosvětových tržeb téměř 495 milionů dolarů (z… (více)

Duna 2 zdvojnásobuje víkendové tržby jedničky

Duna 2 zdvojnásobuje víkendové tržby jedničky

04.03.2024

První Duna při svém nástupu do kin měla poměrně náročnou pozici. Jednalo se sice o očekávaný blockbuster s nabušenou hereckou sestavou a režijním matadorem za kamerou, do široké distribuce však… (více)

Druhá Duna dorazí o něco dřív

Druhá Duna dorazí o něco dřív

18.11.2023

Premiéra napjatě očekávaného pokračování úspěšné sci-fi Duna z roku 2021 se opět posouvá. Fanoušci se ovšem v tomto případě nemusí vůbec chytat za hlavu, tenhle přesun je pro ně dobrou zprávou.… (více)

Dočkáme se třetí Duny?

Dočkáme se třetí Duny?

29.08.2023

Jedna by byla málo, dvě jsou fajn, ale co takhle tři? Ačkoliv vizionářský režisér Denis Villeneuve (Sicario, Blade Runner 2049) původně zamýšlel zadaptovat velkolepou sci-fi Duna spisovatele Franka… (více)