dudel3333

a mam všetky kritiky na háku,mne sa to velmi pačilo či to boli herci,pribeh,masky,vyprava...........a knihu čitat nemienim,radšej som si ho pozrel a dakujem za skvely filmovy zažitok ()

MathewBB

Tak dokonalý film jsem dlouho neviděl. Celý svět (Mars) nabídne novou, neohranou rasu. Děj je svižný, zápletka dokonalá. Jsem naprosto nadšen!!! Rozhodně nyní jeden z mých nejoblíbenějších filmů! ()

Teen.AGE.r

Tyjo já nevim co všichni proti tomu filmu maj... Ikdyž je plný patosů a myšlenkových chyb je to vizuální lahoda plná akce, "lásky", roztomilosti (pes) a vtipů. A to mě baví! Proto dávám 4* ikdyž to nejsou moje obvyklé 4* :) ...70% ()

Labacan

Ach jaj... Taký krásny potenciál, čo sa tej filmárskej techniky týka.. Tie náznaky Marsu, kmeň Tarsov(či ako sa volali) Všetko mi to prišlo ako nádejný nástupca hviezdnych vojen, alebo niečoho podobného..Ale sorry, ten príbeh bol vážne o ničom. Tak ma to mrzelo... A klinec do rakve bol pre mňa hlavný predstaviteľ. Tak nevýraznú postavu, som tak nevýrazne hrať ešte nevidel... Veľká škoda..:-( ()

davebono

Nejen John Carter osobně, ale celý film je tak nějak mezi dvěma světy a neumí se rozhodnout kdo vlastně je. Tolik paralel k jiným filmům jsem ještě neviděl. Začalo to pocitem, že koukám na Dunu. Poté se to posunulo blíž k Avatarovi, stříknutém Hvězdnými válkami, až jsem nakonec koukal na úvod do Promethea. Celkově příjemná podívaná, buhůžel na víc než 3* to není, když chybí vlastní originalita. Mimochodem, učit se chodit na Marsu, je fakt prdel :) ()

Olafa

Mám ráda fantasy a mrzí mě, že jsem film prošvihla v kinech, protože tohle by na velkém plátně bylo žrádlo! Film mě bavil a podle mě i fungoval. Avšak mám dvě výtky: příšerná herečka v hlavní ženské roli (Collins) a ani zdaleka nevyužitý potenciál co do vizuálna. Ano, kostýmy krásné, Marťané propracovaní a vlastně i architektura byla hezká, takže mě jen mrzí, že si s tímto materiálem režisér nepohrál o trochu víc a nedal nám WOW! okamžiky, jaké nám dal třeba Cameron v jinak docela průměrném Avatorovy. ()

Antonymi

Je to blbinka. Scénář je slaboučký, ale občas nabízí momenty u kterých se člověk zasměje (a často i v místech, kde to jistě scénáristé neplánovali). Co se postav týče, Kitsch je dostatečně hezký a má klukovský šarm, který jeho postavu dělá tím, kým má být, u postavy Lynn Collins se od první scény jenom čekáte, kdy toho Kirsche znásilní, Mark Strong je tu nečekaně slabý a nevýrazný. Efekty a exteriéry krásné, bitvy obstojné. Sečteno podtrženo - na páteční večer ok, ale víckrát si to asi nepustím. ()

ragtime

Aj keď je hlavný hrdina bez charizmy a príbeh je niekoľko krát nastavovanou kašou (to z veľkej časti preto, lebo predloha už zopár rôčkov má), je natočený umne a ťahá pozornosť po celú dobu. ()

LiveInPeace

Dvě s trochou nadsázky ale zase nebylo to tak strašný (teda až na první hodinu a čtvrt). Hlavní důvod proč jsem na to koukal byla hezká princezna =). Ale i tak to byla stejně ptákovina. ()

mocart

Technicky luxusní podívaná pro kluky jakéhokoli věku. Asi nikdy nepřestanu zírat s otevřenou hubou na to, co filmaři dokáží vytvořit, rozpohybovat. Dvě hodiny čistého okouzlení! A že je příběh pitomý, herecké výkony (lidí) mizerné? No a co!? Jasné 4 hvězdy za parádní obrázky a ochotu pustit fantazii na procházku. ()

Sevprince

Kdybych nevěděl, že je to rok výroby 2012, tipnu to na 95. ročník, má to devadesátkový feeling, což mám rád. Není to žádná velká hitparáda vzhledem k tomu, kolik to stálo peněz, přesto se na to kouká dobře a já se nenudil. Taylor je sympaťák a turbopes byl boží. ()

fikee

Pulp nema cenu tocit bez lasky. Ani s 250 milionovym budgetem. Nechapejte mne spatne, uplne hrozny ten film neni, jen strasne zbytecny. O promarnene velke prilezitosti zfilmovat Cartera ani nemluvim. ()

Allein4

Úžasné efekty. To je vše. Příběh? Hrůza. Herecké výkony? K zasmání. Přidaná hodnota? To snad tenhle film ani neví, co by to mělo být. Napětí? Nulové. Za efekty alespoň nějakou tu hvězdu, ale jinak je to průšvih se vším všudy. ()

Grid

Kdyby nechali prvních 10minut filmu a posledních 5 minut a vše ostatní vystřihli, byl by to dobrý film o hledání zlata. Takto je to totálně naivní hollywoodský scifi, který by bez efektů nebylo zhola nic. Jen jedna mimozemská rasa (když nepočítám toho psa). Mimozemská fyzika je tam taková, jaká se tvůrcům zrovna v tom onom střihu hodí. No když to porovnám s nápaditostí StarWars, tak se musím smát. ()

cobraSK odpad!

Nj, bolo to klíšové, gíčové, ale remeselne zvládnuté a tie 2 hodiny pre telke bolí príjemný zážitok. Rozhodoval som sa medzi 5 a 4 *, nakoniec som dal 4. Na Avatar to nemá, ale určite pobaví a neurazí. ()

zjs

Paráda, nikdy bych nevěřil, že uvidím něco kvalitního stejného ducha jako byl Flash Gordon. Jemný humor, kteří nenarušuje příběh, a parádní zpracování jiného světa. Nejlepší byl jednoznačně pes z Marsu. Rozhodně skvělý film plný zábavy, který mi připomíná, že nechápu lidi, kterým se líbí mnohem nudnější Star Wars, a dokonce si můžou myslet, že se čerpalo tam. Jak proleze tělem opice s modrou krví, tak kdyby vám to nedošlo, tak pak mluví jak vystřižený z Avatara. ()

zurivymlok

Občas to je hodně stupidní. Tři scénaristé a vytvoří takovou hovadinu, kde některé dialogy tahají neuvěřitelně za uši. Zasloužený finanční propadák. ()

Bohulib

Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Jako kluk jsem přímo zhltnul komiks o Johnu Carterovi a i filmové zpracování se mi celkem líbilo. Na druhou stranu mi teď v dospělosti dost vadilo to Johnovo skákání, takhle skákat se nedá ani na Měsíci. A vzhledem k tomu, že znovu bych si to asi nepustil, nechám to na třech. ()

zeromen

Velice vydařený film. Dokonce lepší než Hvězdné války 2.. Můžu v klidu říct že jsem se obával jaký jsem si to film koupil ale teť toho vůbec nelituji. Dokonalost sama. ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády