Ziper

Rád jsem zavítal po dlouhé době na CSFD premiéru 3D představení, ovšem příběh byl velmi tupý. Efekty se sice ocenit daly, ale ty můžeme vidět v řadě současných amerických filmů. Nelíbila se mi obrovská předvídatelnost děje, již od začátku můžete čekat "Americano happy end". Princezna z Marsu Dejah se měla brát s velitelem protějšího kmene, aby mezi sebou uzavřeli mír. Ačkoli princezna spěchala, svatební obřad trval několik desítek minut filmu a hlavní postava John Carter byl mezi tím, zavřen ve vězení, postaven proti masivní armádě mimozemských tvorů a jako zázrakem všem těmto prvkům odolal a když byla princezna přesně u oltáře, John Carter přerušil svatbu a princeznu si nakonec vzal. Od mého oblíbeného režiséra Andrewa Stantona jsem očekával více. ()

Mrliš

Parádní podívaná. Díky některým komentářům jsem očekával zklamání, ale já byl opravdu mile překvapený. Svižný děj, efekty supr, vtipné momenty - ten kdo film bude brát jako pohádku, tak zklamaný nemůže být. PS: úprava hodnocení. Jen tři hvězdy. Jedno shlédnutí a dost. Po druhé jsem se neskutečně nudil. ()

NAILBOMB

Dlouhýýýý, dlouhýýýýý, dloooooouuuuuhhhhhhhýýýýýýýý........................ Pohádka, kde když na dvacet minut zdřímnete, neztratíte nitku, film, který by se při troše snahy dal "sfouknout" do hodinky a půl. Míchanice všeho, co už tu bylo viděno, přesto, že knižní předloha byla naspána dávno před všema těma AVATARAMA a jim podobnýma.... Proto je otázkou, kdo se vlastně pokom opičí a kdyby tento film přišel v době, kdy byla napsána kniha, zmiňovaný Avatar a jeho mírná podobnost s tímto filmem by byl brak! Pohádka, která by nemusela být tak příšerně dlouhá.... ()

degoom

je to mily prekvapeni hl.hrdina se tam docela hodi triky super nejlepsi je 6ti nohej mega rychlej ufounskej pes scenar klasika ale zpestreny hodne vtipnejma vecma treba pohlavky od 4 rukyho gora. princezna je very hot chick. lepsi 4* ()

sportx

Nevím co bych sem psal, pokud bych neměl rád sci-fi a fantasy. Ach ty amerkanistické prvky, jako salutování a národní uvědomění mě už opravdu štvou. Čekal jsem, že mě 3Dčko vtáhne trochu do děje a budu se cítit jako mimozemšťan, to se nestalo. Režiséři obecně s tím neumí moc pracovat. Příběh mohl být lépe zapracován do děje, tak aby si všichni opravdu uvědomili, že se najde vždycky hrstka idiotů, kteří budou chtít ovládat a hrát si s masami ostatních. Film nenadchne ale ani nepobouří. Taková oddychovka na sobotní dopoledne. Dávám 70. ()

JerryPilsen

Na plátno přenesená historická sci-fi působí nejvíc jako dobrodružný film.Malinko pomalejší tempo,než je zvykem je výhodou a přípomíná spíš western.Dojem mi nezkazila ani žádná dějová chyba,potěšilo i pár detailů,které Borroughs nemohl vědět.Ve 3D byl zážitek umocněn,takhle to má vypadat. ()

vovik7

Chápu, že pro lidi, kteří ani nevědí, co je to sci-fi, tento film bude odpad, ale pro ostatní to bude výborná podívaná s famózním zpracováním knih Edgara Rice Burroughse. Naprosto skvělý zážitek. ()

jili2

takže dámy a pánové tento filmek mě nadchl již svými ukázkami a plakáty a i hudbou a tak jsem se na něj docela těšil a k mému "štěstí" se ozvala i kámoška kterou jsem marně "tahal" do kina přes 7 let (mimochodem na žádné filmy nekouká) no a tak to náhodou odnesl John Carter no a : dopadlo to celkem na výbornou i když v poslední době mě už začíná vadit délka filmů (pro mě je to vcelku zbytečná půl hodina navíc) ale opět vcelku zajímavý snímek kde se Stantnovi podařilo "zmatlat snad veškeré filmové žánry dohromady takže i za originalitu 4+ ()

madline24

Nuda a šeď. Něco jako Flash Gordon, ale nesrovnatelně nudnější a tupější, navíc s hrozně nesympatickými hlavními hrdiny (hlavně představitelé Cartera a princezny, na kterých by měl stát celý film). Z mého pohledu ztráta času vhodná jen jako zvuková kulisa k něčemu podnětnějšímu. ()

Major776

Naprosto jedinečná podívaná pro všechny, kteří se nechají unést filmovou podívanou a nevšedním zážitkem, ale také nějaká ta nedokonalost pro všechny pravé filmové znalce. Filmy jsou tu od toho aby nás bavily a tenhle to rozhodně dělá. ()

MAsakRA

No, v kině jsem u toho několikrát usnul a nevím, nevím, jestli to bylo jen tím horkem a únavou... Mimochodem v sále jsme byli celkem 4 (a ti zbylí 3 tam byli se mnou :-D). P.S.: Asi tomu dám druhou šanci. ()

SalikT

Podle ukázek jsem čekala trochu něco jiného, a tak jsem byla trochu překvapena. V tomto případě mile překvapena. Příběh jednoduchý, takže se v něm člověk neztrácel, a i přesto závěr byl nečekaný. Ani chvíli jsem se nenudila. Je to zase něco nového, jiného. Kdo by například čekal, že se budou prát o mimina? Jistě, mohli bychom nalézt prvky, které najdeme i v jiných filmech. To je ale všude. Místy film působí až komediálně, ale dle mého názoru to ničemu nevadí. Některé hlášky jsou zde také povedené. Setkávám se s názory, že 3D je naprosto nevyužité, nemyslím si to. Jistě, pokud chceme vidět, jak nám cosi zkočí do obličeje, tak toho tam mnoho nenajdete. Já ale u 3D technologie oceňuju onen pocit plastična. ()

karmalat

Dobře jsem se bavil, ale asi hlavně díky tomu, že jsem Cartera četl jako komiks a pamatuji si zápletku. Dobře natočené, efekty tak akorát, prostě dobře přenesená předloha. A jako bonus navíc marsovský super pes. na pobavení doporučuji, ale asi ne pro dámskou polovičku, ta by se nudila. ()

Crtcus

Výborně jsem se u filmu bavil. Čekal jsem, jak udělají Carterovi skákání, a ono se jim to docela povedlo! Jinak ale musím uznat, že lidem, kteří knižní předlohu neznají, ten film asi moc neřekne... ()

RISOvonVODKA

Perfektný fílmik, ktorý vo svojom žánre nemá až také veľké zastúpenie. Chvíľu som rozmýšľal, kedy som naposledy videl podobnú vec a musím povedať, že skutočne neviem. Dobrodružný príbeh plný akcie, bitiek, skákania, všakovakých potvôr a neviem čoho ešte. Je to taká rozkošná love story, kde ide o záchranu princeznej. Niečo ako Prince of Persia, ale na Marse. Dve hodiny mi zbehli ako voda a veru musím povedať, že by som pokojne bral ešte ďalšie dve :) ()

sovel

Ale jó dám tomu 5(slabší), proč ne. Zdejší komentáře ve většině nechápu. Je to takové pohodové fantasy, jsem obyčejný nenáročná divák a bavil jsem se. Je pravda, že na prdel jsem se neposadil ale ty cca 2 hodky utekly rychle. Technická stránka dobrá, herecké obasazení také v poho. Takže proč odpad? Nechápu co tito lidé očekávají od filmů. Osobně bych snesl další díl. Jestli chce někdo filosofovat ať si přečte knihu, filmy jsou až na vyjímky o něčem jiném a to jiné se jmenuje zábava a ne hnidopišství :-) ()

Usacek_

První hodina filmu byla strašlivá nuda. To, co se tam za tu dobu odehrálo, by se dalo natočit za 20 minut a tím by to určitě přidalo na svižnosti a poutavosti. Druhá hodina už byla trochu lepší. Tak nějak celkově jsem od toho čekal více. A proboha! Ty dialogy. Jako by to psala nějaká školačka jako slohovou práci.... To byl děs. To bylo příčinou tak nízkého hodnocení. 2* a to jen proto, že pár 5 minutových scén souboje vypadalo k světu. ()

LDvorak

Vubec by to nemusel byt tak spatny film, kdyby si reziser dal alespon minimum prace s vyberem hlavni postavy. Obsadit do filmu za 250mil usd tak tragickeho neherce to chce odvahu anebo dostatecnou miru blbosti. Kazdopadne T. Kitsch (John Carter) srazil svym vykonem pripadny uspech filmu tak o 40% (vsichni animovani pajdulaci co se ve filmu objevili byli proti nemu rozhodne HERCI). Blaboly ktere mely byt puvodne asi dialogy vzaly tak 15% dolu a chaoticky scenar dalsich 15%. Zbyva 30% a ty bych filmu nechal za ty animaky a vlastne triky obecne, za modrookou cernovlasku Lynn (na tu se koukalo dobre), za roztomileho cokla a za zajimave fantasy tema. PS: ...ted me napadla jedna myslenka, jestli treba Andrew Stanton nemel nejakou hroznou pifku na Riche Rosse (sefa studii Disney ktereho z Disney vykopli) a neudelal mu to cele naschval :D ()

gustaw

Víte, ať si říká kdochce co chce já jsem se ani jednu minutu z 2hodina a 11 minut nenudil.Obvykle si pouštím filmy jako kulisu při práci na PC ale teď jsem všeho nechal a bez dechu sledoval... Ten hyperaktivní žábopes byl nejlepší! ()

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

Co chystá režisér Johna Cartera a WALL-E?

10.10.2022

20 největších propadáků poslední dekády