Reklama

Reklama

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2

  • Velká Británie Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (více)
Trailer 2
Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy
Velká Británie / USA, 2011, 125 min

Režie:

David Yates

Předloha:

J. K. Rowling (kniha)

Scénář:

Steve Kloves

Kamera:

Eduardo Serra

Hrají:

Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Bonnie Wright, Maggie Smith, Evanna Lynch, Robbie Coltrane, Alan Rickman (více)
(další profese)

Potterovská fantasy sága se uzavírá, tímto dílem nelítostný zápas dobra se zlem vrcholí. Trojice věrných kamarádů - Harry, Hermiona a Ron - plní úkol, který po zásahu smrtící kletbou nemohl splnit moudrý Albus Brumbál. Na trojlístek hrdinů číhají nebezpečné nástrahy na každém kroku, ale ani v nucených úkrytech neztrácejí podporu oddaných přátel. Vypátrání a zničení viteálů je jedinou zárukou jejich vítězství. Harryho čeká rozhodující bitva s lordem Voldemortem, která rozhodne o osudu čarodějnického světa a školy v Bradavicích. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Kejdlo

Kejdlo (hodnocení, recenze)

po druhé projekci přidávám jednu hvězdičku :) tedy za 5.. a nakonec díky bohu, I ten závěrečný souboj podruhé vyzní lépe..

jhr

jhr (hodnocení, recenze)

islanzadi: Bohužel si rovněž myslím, že je to nemožné. Šlo by to jen tehdy, kdyby se více lidí domluvilo na srazu a vybralo kino. Nebo při maratonu, by se někdo musel nabídnout, že to uskuteční u něho doma, nebo zajistí nějaký prostor pro více lidí kde se by se dalo promítnout všech sedm filmu.

Revivup

Revivup (hodnocení, recenze)

sallyann: Why do you live? - Coz I´ve got something what´s living for. ... ta scéna mi ve filmu trošku chyběla, mohlo by to být zajímavé... nicméně v novějších trailerech se to už neobjevuje, takže se dalo čekat, že to vypustí
waikiki: ne že bych chtěl vidět Radcliffovo nádobíčko, ale to oblečení mi na místě, které je vstupní bránou na onen svět, prostě nesedí :-/
st123: no vím, že se to nedá asi srovnat s tím, na co se chystá Emma, ale poslední adaptace Krásky a zvířete nedopadla moc dobře...

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

18 mega za pondělí, tak Harry valí jako kráva... miliarda za deset dní, pamatujete??

peto80

peto80 (hodnocení, recenze)

migsee: originál je super, škoda že 80 % CZ a SK kín dáva len dabing. Treba počkať na dvd alebo stiahnuť z netu angl. verziu s titulkami ;-)

migsee

migsee (hodnocení, recenze)

sallyann: Taky jsem si říkala... třeba to pak bude na dývku ve vystřižených scénách:)

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

Mám dotaz. V některých upoutávkách byl rozhovor mezi Voldemortem a Harrym, kdy se (volný přepis): Voldemort zeptal, proč Harry neumřel (asi?) a Harry mu odpověděl, protože má pro co žít. Bylo to někde ve filmu? Já teda myslím, že ne.

islanzadi

islanzadi (hodnocení, recenze)

jhr: nápad je to dobrý, ale bohůžel si myslím, že je nemožný. Jak by jsi to chtěl udělat?

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

st123: Pokud se to podaří, jsem zvědavá na výsledek. Animák totiž miluju.

waikiki

waikiki (hodnocení, recenze)

migsee
zvláštní..i v té blbé :-) Olomouci jede sál s titulkama :-)
ale mně se dabing líbí :-)

waikiki

waikiki (hodnocení, recenze)

Revivup: upřímně, jakkoli se mi Daniel líbí, to, že byl oblečený jsem kvitovala....v této scéně by mě nebavilo dívat se na nahýho (či s rouškou) Daniela....prostě ta scéna mi zrovna přišla dokonalá..mohli jsme se soustředit na něj.., a to, že neměl brýle...to byla bomba...nejenom, že je na něj hned lepší pohled, tak jednoduše jsme té roli viděli do nitra :-)

hefoo

hefoo (hodnocení, recenze)

určite pokorí miliardnu ,fandím mu o:)) joj sakra ja už musim ist off, do prdele ale zajtra idem na HP opäť :-D

migsee

migsee (hodnocení, recenze)

Hrozně závidím všem, co měli možnost vidět v kině verzi s titulkama. V Brně máme dva multiplexy a v obou byl Harry jenom s dabingem. A ten dabing se tentokrát vůbec nepovedl. Ty předchozí filmy se daly zvládnout, ale tentokrát... Nehledě na chybu v překladu ve scéně, kdy Harry přichází za Voldemortem a on mu říká "Harry Potter přichází zemřít". A stačí se kouknout na trailer k oběma částem a kdo umí slušně anglicky, tak uslyší, že tam je "Harry Pottere, pojď zemřít." A to je chyba zachycená z traileru, tak si říkám, kolik jich tam asi je ve skutečnosti...

migsee

migsee (hodnocení, recenze)

Honzad007: Já si to říkám už pokolikátý a moc reálně to nevidím. Oscary za fantasy a komedie? To se přece nestává... ale strašně bych mu to přála, je to fakt borec!

Revivup

Revivup (hodnocení, recenze)

Beatris C.: měli být nahatí, nebo když už ne nahatí, tak aspoň měli mít na sobě nějaká jednoduchá roucha, tak jak to natočili to vypadá divně... ale to nádráží je hezké :-)

Beatris C.

Beatris C. (hodnocení, recenze)

A co říkáte na ten moment, kdy je Harry a Brumbál na "nádraží King's Cross"?

Steny94

Steny94 (hodnocení, recenze)

Včera som bol v kine druhýkrát :D...Bavilo ma to rovnako ako po prvé :)

st123

st123 (hodnocení, recenze)

xcav8: A to ma byt kedy asi?Ja som si kupil tie zberatelske edicie 1 az 6

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

Rickman je v celé sérii skvělej. A je pravda, že letošek je zatím filmově docela slabej... :-)

Související novinky

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

Čeká Hollywood historické spojení dvou studií?

22.12.2023

Americký filmový průmysl v blízké budoucnosti možná čeká spojení obřích firem, které by se zapsalo do historie. V první polovině tohoto týdne totiž v New Yorku proběhla jednání mezi šéfy studií… (více)

Fantastická zvířata mají stopku

Fantastická zvířata mají stopku

27.10.2023

Přestože David Zaslav, nový šéf Warner Bros. Discovery ustavičně tvrdí, že studio nesáhlo na značku Harryho Pottera od konce Relikvií smrti (a i tak si ty uplynulé roky od premiéry trochu plete),… (více)

Barbie má miliardu

Barbie má miliardu

07.08.2023

Ačkoliv Margot Robbie studiu Warner Bros., když pro projekt sháněla financování, slíbila, že Barbie může vydělat miliardu, sama tomu příliš nevěřila. Měla ale pravdu. Komedie na motivy ikonické… (více)

Marvel čelí rekordnímu propadu

Marvel čelí rekordnímu propadu

26.02.2023

Před týdnem jsme se ptali, jestli je Marvel imunní vůči kritice, když třetí Ant-Man přes špatné recenze za první víkend vydělal přes 225 milionů dolarů, na poměry hmyzího superhrdiny skvělý výsledek.… (více)

Reklama

Reklama