Flynn Rider, nejpohlednější i nejhledanější lupič celého království, se schová v tajemné věži. Skončí ale jako rukojmí Lociky, krásné a nezkrotné dospívající dívky s dvacet metrů dlouhými kouzelnými blonďatými vlasy. Locika, ještě jako malá, byla unesena zlou čarodějnicí Gothel z hradu svých královských rodičů. Čarodějnice ji vězní ve vysoké věži a od malička jí tvrdí, že je její maminka. Dívka se chce dostat z věže a touží vidět svět a hlavně záhadná světýlka, která jí utkvěla v paměti z doby, kdy byla ještě na královském zámku. Přesvědčí Flynna a společně se vydávají na nejdobrodružnější výpravu, na které nechybí kůň, superpolicajt, přehnaně opatrný chameleon Pascal a drsná banda hospodských rváčů. (TV Nova)

Risolutore

Zhlédnuto čtyřikrát a stále na pět hvězd. Pokaždé si říkám, že příště už ne, že tam něco selže, ale ne, je to bomba :) ()

Domec

Pro me skvela pohadka co si urcite zaslouzi plnej pocet! Vtipna, hezky zpracovana a konecne i s dobrym napadem co tu jeste snad nebyl. A kdo by odolal tomu malymu rozkosnymu chameleonovi? ()

Chipešek

Takhle nějak by měl vypadat film pro celou rodinu... spousta infantilních skečů pro nejmenší (neříkám, že jsem se nesmál x) a jednoduché dějové schéma, které nezaujme ale neurazí. Právě nálepka "rodinný" mi brání jít s hodnocením výš, celé to postrádalo nějakou hlubší myšlenku nebo propracovanější pointu. Kupodivu mi nevadilo ani zpívání a animace je samozřejmě úžasná. Poctivých 80% ()

(Z)denny

Pohodová Disneyovic pohádka z Pixarovské dílny, která jistě potěší nejenom malé diváky. Osobně mě nejvíc pobavily něketré postavičky ve vedlejších rolích. Např. malý bělovousý připopilý mužík s andělskými křidélky určitě aspiruje na Oskara za vedlejší roli ()

Nexík

Rozkošná a sympatická pohádka pro celou rodinu. Sice je to pořád to samé klišé, ale tentokrát alespoň v nádherném obalu a dokonce i s funkčním humorem a příjemnou hudbou. ()

Illy

Klasická Disneyho animace velmi funguje i v pixelové podobě. A k tomu kouzelná pohádka, moc se mi to líbilo. ()

JK-Stinger

Vizuelně úžasný animák se sympatickými hlavními hrdiny, včetně dvou velmi komických zvířátek a dokonce ani ten příběh se nepodařilo moc pokazit. Příjemná podívaná pro celou rodinu. ()

Meteorista

Tady není nic ke kritizování - hudební složka výborná, vizuálně úžasný, příběhem to není fádní a okoukaný... Celkově poslední dobou animáky zvyšují na kvalitě a za sebe mohu jen říct, že mě to nesmírně těší. Moc mě překvapila kvalita dabingu, velice povedená a písně krásně nazpívány. Kvalita snímku celkově 4 hvězdy a tu poslední právě za zmiňovanou kvalitu dabingu, který byl vynikající - víc takovýchto precizně nadabovaných (nejen)animáků a budu (nejen já) moc spokojen! ()

Oxymoron

Bál jsem se, že jde o nějakou romantickou pohádku pro malé princezničky předškolního věku. Ale ona je to vcelku slušná prča, kterou bych klidně shlídl ještě jednou a to žádná princeznička předškolního věku fakt nejsem. Možná jen růžové šatičky si občas oblíknu - no a co! ()

embecka

Pjekné, pjekné... spieeevalo sa klasickým disney štýlom, až som mala miestami pocit, že Snehulienka je späť :) A potom prišiel chameleón, s ním kopa srandy, potom prišiel kôň, s ním ešte viac srandy, na konci prišla smršť lampiónov a potoky sĺz.... :D Naozaj pekná príjemná pozerateľná nenútená detská rozprávka. A ešte keď sa princezná volá menom, ktoré si ani len netrúfam prečítať nahlas :D ale aha, napíšem ho - Rapunzel! :) ()

lili6

Počáteční skeptismus přeplynul v čirý optimismus :) Musim uznat, skvělý animák, postavy super (princezna, kůň, chameleon), výborně propracované vtipné scénky :) Sice na mě až moc protkané zpíváním, ale jinak opravdu bezva! Mohu jen doporučit! ()

LudeCZek

Přesně takhle má vypadat animovaná pohádka, vtipná, hezky zpracovaná, poučná, plná narážek pro dospělé publikum, fakt dobrý. Hodnotím i podle reakce 5 letého prcka, který od toho nemohl odtrhnout zrak a líbilo se to i mně, 4,5* ()

Hepy13

Vzhledem k tomu že se nejedná o pixarovku, tak bych čekal horší animaci, ale kdepak animace je skvělá. Písničky v angličtině zní určitě mnohem lépe než s českým dabingem. Zatím příjemné překvapení letošního roku, ale trochu mi vadil lehce okopírovaný příběh ze Shreka1. Možná i díky tomu z toho nemám ten maximální zážitek. Nejlepší byl samozřejmě koňopes maximus :D ()

bambusacek

V originále je to za 5*, za výborné písně, krásný příběh, Maxe a lehkou vtipnou ironii :) v češtině ,,jen" za 4* právě za česky přezpívané písně a někdy né příliš zdařilý dabing. Maxe vážně žeru, bez něj by to zdaleka nemělo to kouzlo. ()

Andresito

Při těch písničkách jsem fakt umíral, ale jinak celkem zábavná skoroparodie s božským koněm. Oproti Kouzelné romanci, která měla sice pár skvělých scén, ale celek pokulhával, má Na vlásku mírně navrch. A je to škoda, Tangled jede totiž pořád moc na jistotu, v tomhle ohledu jsem Kouzelné romanci, která bohužel nevyužívá svůj obrovský potenciál, fandil mnohem víc. 70% ()

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

Našla hraná verze Na vlásku Lociku?

13.08.2023

29.10.2017

Raubíř Ralf hraje dál

Raubíř Ralf hraje dál

14.07.2015

Od premiéry disneyovského animáku Raubíř Ralf už uplynuly téměř tři roky. John C. Reilly (Strážci Galaxie) tehdy namluvil videoherního záporáka, který se chce stát hrdinou, a byla z toho téměř… (více)