Trikově nabité akční sci-fi ukazuje apokalyptickou vizi světa, ve kterém si vědci zahrávali s časem tak dlouho, až se jim vše vymklo z ruky. Skupinka drsných amerických vojáků se vydává pomocí brány v čase do doby před sedmdesáti miliony let, aby zachránila několik vědců, kteří se zde ocitli vinou nezdařeného pokusu a nemohou zpět. Když se ale výprava vrátí domů, přiveze s sebou i jeden masožravý suvenýr... (oficiální text distributora)

BLStryker odpad!

Absolutní vrchol filmového neumětelství! Na tomhle paskvilu je špatně úplně všechno - od scénáře, přes amatérské herecké nevýkony až po samotné provedení filmu. Úplně nejvíc mě ale dorazily naprosto strašné efekty, které snad někdo vyrenderoval na staré kalkulačce z muzea. I v 50 let staré Cestě do pravěku vypadají dinosauři lépe, ale už jen tímhle srovnáním vlastně Zemanovu klasiku zbytečně urážím, takže pardon. Chudák Michael Gross, sice to je béčkový herec, ale to je na tom fakt tak špatně, že musí účinkovat v takovéhle katastrofě? ()

Skejpr

Ano, je to peklíčko, ale mohlo to být ještě mnohem horší. Tvůrci vymysleli jednu opravdu dobrou smrt, několik cool záběrů a pár vcelku vydařených dialogů. Navíc Christophera Atkinse je pro tyhle filmy škoda, zasloužil by si skutečnou pořádnou roli, protože buňky na to má. Zbytek je ale klasické Asylum - mizerné triky, strašní herci, otravná hudba, nelogický děj a v neposlední řadě také dementní střih - kupříkladu Big Red během dvou minut třikrát ve stejném záběru, včetně zaměřovače pušky člověka, kterého již ale mezitím dávno sežral... P.S:To "trikově nabité akční sci-fi" v oficiálním textu distributora je fór jako kráva!!! A vůbec, jak tak na to koukám, příliš originality ten jejich text nepobral :D ()

corpsy odpad!

Filmárčina sa v tomto prípade rovná 0.0. Točiť hala bala a ani sa nepozastaviť na logickými kotrmelcami natáčania ( napr. v druhej polovici filmu sa v záberoch objavujú ľudia a vozidlá, ktoré tam pravdepodobne vôbec nemali čo robiť, poprípade viditeľné zátarasy premávky kvôli nakrúcaniu ), to je viac ako odvážne. The Asylum to ale dokáže. ()

venison odpad!

Herecké obsazení vybírali pravděpodobně z castingu na porno.. Efekty pravděpodobně dělal týpek po absolvování amatérského rychlokurzu VFX.. Scénář napsal někdo hodně ratardovaný.. Úžasný bylo, že se obraz filmu klepal při chůzi "dinosoura" pouze když byl v záběru dino, když byla namířená na prchající pornoherce, tak najednou se zázrakem obraz neklepal :-D Atd. Naštěstí jsem viděla jen poslední čtvrthodinku, u které jsem nevěřícně vrtěla hlavou.. A pak slzela smíchy, když jsem si pročítala místní komentáře :-D Asi nejshorší film, který jsem stihla za svůj živit spatřit :-D ()

mirec88 odpad!

Hm, keby som mal dať nejakému filmu titul najdebilnejší film všetkých čias, bolo by to asi toto. Vedel som, že sa idem pozerať na výsmech filmovému svetu, tak som si myslel, že sa aspoň zasmejem ako napríklad vo Varanovi vs. Kobra a podobne. Ale tu sa nedalo ani smiať. Ale 2x som sa zasmial - keď naša partia hrdinov vyskočila z helikoptéry z výšky cca 15 metrov na zem a priamo na rovné nohy :) a druhý "zázrak" - náš hlavný dinosaurí hrdina vyskočil asi tiež 15 metrov do výšky a zničil helikoptéru. Ale žiaľ, nestačí to ani na pol hviezdičky. ()

• Ve scéně v první minutě, kdy Michelle (Michelle Dickson) začíná slaňovat do jeskyně, lze v odrazu její přilby vidět reflektor a několik členů filmového štábu. (Terva)
  • Vojenská jednotka, která je poslána do minulosti, používá samopaly MP5A4 s ACOG kolimátory a laserovými zaměřovači. (JackBurda)