Avengers

• USA The Avengers (více)

Marvel Studios uvádí super hrdinský tým všech dob Avengers, ve kterém se přestaví ikoničtí super hrdinové – Iron Man, Neuvěřitelný Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, aby odvrátil světovou katastrofu. Začíná provádět nábor po celém světě. (Falcon)

Diskuze

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Shakers: Ani som si nevšimol, že si ma už predbehol. Príspevok som dopísal 21:03 ale tvoj som ani nevidel, že by tu bol.

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Bart16: Ako si čítaš túto diskusiu, tak hneď pod svojou profilovou fotkou máš " biele plusko v zelenej guličke " pri názve " Doplniť informácie ".
Nato klikneš a vybereš vo vyššom paneli "zaujímavosti" a klikneš, a môžeš k danému filmu pridávať zaujímavosti.
Rýchla cesta je tu: http://www.csfd.cz/doplneni-k-filmu/241997/zajimavosti/

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Bart16: hore nad hodnotením máš - doplnit informace ... a tam už nájdeš všetko potrebne.

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Ilhan: jj to se mi taky nějak nezdálo, když si vzpomenu, že při každé hlášce Starka sál vybuchl smíchy,ael s tou kací to fakt recenzent přehnal.

Ilhan

Ilhan (hodnocení, recenze)

Ištván87: Jj, tak jsem to četl a mám pocit, že nerozlišuje jen žánry filmů, ale i spoustu dalších věcí. Protože napsat, že Avengers chyběl humor, nebo že akce vypadá, jako by splácali akci ze sólových filmů dohromady, to už nevím, co chce za poruchu.

Bob14 (hodnocení, recenze)

jenom jsem se chtěl zeptat jestli někdo neví z jaký rasy je Thanos, mě připomíná Skrull ale nejsem si jistej

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Anarvin: Veľmi dobre napísané pokračovanie, prečo sú Avengers taký fenomén, a ja z tým absolútne súhlasím. Je vidieť, že Marvel plánoval  ďaleko do budúcnosti a vyplatilo sa. Prišiel im film, ktorý im zarobil za 19 dní 1 miliardu. Doporučujem prečítať.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Přečetl jsem recenzi v časopise v Cinemě. Dali tomu 3 body z oěti a bylo jasně poznat, že recenzent absolutně nerozlišuje žánry filmů.

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Jack Sparrow: 219 usd není tak špatný, jen naše poměry to bude to bude mnohem víc.

marrrrian (hodnocení, recenze)

simon84: Len mi prišlo vtipné, to strely a ponorky - nič supertajné. Aj keď hulk by mohol určite mať prístup k supertajným farbám, nie? :D Na druhú stranu máš pravdu, že v prímorskom štáte také niečo asi fakt využívajú napríklad aj na obyčajné lode :D

simon84

simon84 (hodnocení, recenze)

marrrrian: tak ona to muze byt barva, ktera se pouziva na barveni neceho v narocnych podminkach, coz muze byt treba i rybarska lod, ze jo. Jenze to by v clanku nevyznelo tak dobre. :-) nebo myslis, ze je to neco tak supertajneho? :-)

marrrrian (hodnocení, recenze)

Bob14: Tu je človek rád za farby na steny, vlasy a klasické farebné spreje, prípadne spreje značkovacie (tie niečo už vydržia), ale v Brazílii asi prídeš do drogérie a kúpiš si farbu na balistické strely... Veď bežne si človek chce nafarbiť svoju bombu. Alebo ponorku. :D

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak sem se vrátil z druhé projekce Avengers, kde jsem se skutečně utvrdil v mém půvoním hodnocením, kterým sem si nebyl dodnes až tak úplně jistý, ale jak řikám, už mám jasno. Za skutečně krásné 4*. Na plnej počet mi tam opravdu něco chybí, možná svižnější rozjezd a pár dalších akcí před velkou závěrečnou bitvou, nebo je to prostě tím, že mi tihle heroesové nejdou pod kůži tak dobře jako Bayovi plecháči. Každopádně film je pořád stále dobrý, 3D je stále efektní a dabing mi až na nějaké drobnosti opravdu sedl...

VaHo

VaHo (hodnocení, recenze)

I když ponorky a balistické střely, to k Hulkovi sedí víc než barva na auto :)

Bob14 (hodnocení, recenze)

marrrrian: měl se nejdřív pořádně podívat na plechovku než se natřel barvou na ponorky a balisický střely :D

marrrrian (hodnocení, recenze)

VaHo: to by som do Hulka nepovedal, že sa ešte necháva od mamy umývať :D

Bob14 (hodnocení, recenze)

Yangus: režiserská verze má 180 minut a v kinech bylo jen 142 minut, takže se těšim na vynechané scény

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Bob14:  Já doufám v nějakou prodlouženou verzi na BR řekněme třeba o 30 min.

Bob14 (hodnocení, recenze)

Yangus: jo no toho sem si taky nevšim, asi to bude ve vynechanejch scénách

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

No nevšiml jsem si toho jak Coulson říká Hillové o někom že ''  asi potřebují pauzu '', to mi nějak uniklo.

Marvel je v problémech

Marvel je v problémech

02.11.2023

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)

Marvel řeší interní problémy

Marvel řeší interní problémy