Ricky Gervais Live: Animals

(pořad)
všechny plakáty
Velká Británie, 2003, 73 min

Luk Skywalker

Slabší vystoupení než Science (které jsem viděl před pár dny), takže se místy dostavila nuda, aby ji poté Ricky rozprášil nějakou zabíjáckou hláškou. Na vystoupení je poznat, že Ricky ještě nedal tolik prostředků do kulis na pódiu, ale to mi nevadí. Bible opět pobavila, Křesťané a Židé (protože četl ze Starého zákona) by se měli nad tím zamyslet :-). ()

figliar

Prvé Rickyho live vystúpenie a hneď absolútna pecka. Ako ateista jeho narážkam na boha, evolúciu a vieru plne sympatizujem. Ricky rulez ()

Euchrid

Ricky valí v naprosto přirozené, přátelské a svižně ubíhající šou, která je jako zajít si s někým hoodně vtipným na pivko. Plynulost a "drive" tohohle stand-upu je možná největší rozdíl oproti ostatním komikům, kteří ač chvílemi sází, mají i slabší místa. Tady mi nic takového nepřislo. Jeho humor je inteligentní, má švih a prostě ho žeru. Pro ukázku : Gay animals - http://www.youtube.com/watch?v=OIcrCZQkSlg. ()

LakiyL

Ricky je number 1 . Nápady, ktorými chrlí sú v mojich očiach neprekonateľné a po moderovaní Golden Globe znova dokázal, že má každého v paži. ()

Pete

Ricky Gervais je skvělej, a Animals, Politics, Fame, i Science jsou opravdu vtipné show. Jediný problém mám u těchto jeho původních stand-upů s tím, že jsem dříve viděl novější vystoupení, zejména Out of England 1&2, které jsou až na pár drobností totožné. Ty pak tedy tvoří jakési Best of I-IV, a navíc má už Ricky jednotlivé vtipy časem víc vybroušené. Fat fucker :) ()

Entity

Konečně jsem se podívala na tohoto stand-up komika, o kterém jsem toho hodně slyšela a musím říct, že mě celkem zklamal - některé kousky jako jeho rozbor Bible mě rozesmály, něco mi zase přišlo zoufale nevtipné. Na jeho další výstupy se nejspíš už nepodívám, protože části, kdy jsem si říkala: "Hmm, to těm lidem stačí vážně tak málo, aby se smáli?" převažovaly nad těmi vtipnými. ()