Sk8autik odpad!

Naprosto nereálný a koukat se nato jak se zásahová jednotka rozdělí a pošle někam chlapa samotnýho :D Dál je vidět jak se musí zdržet v tom baráku a nesmyslně někoho honí, hledají a při tom umírají. Nuda! ()

Perineum

U mě ještě o stupínek výš než jednička. Odkrytí podstaty nákazy bylo skvělé, stejně jako větší akce a šokující konec, který jsem fakt nečekal. Kdybych měl něco vytknout, tak partu teenagerů, kteří byli na facku, ale zase poskytli zajímavý pohled na věc z jiné perspektivy v momentě, kdy jsem myslel, že film prostě musí končit. Na genesis se ani dívat nebudu, ale doufám, že apocalypse půjde ve šlépějích dvojky. ()

Rychleji

Není to špatný. Naopak, je to celkem dobrý :D. Nějak jsem tušil, že se to nebude dát srovnávat s Hollywoodem ... a to ani nedá. I rozpočtově se pohybujeme jinde, takže tyto čtyři hvězdičky jsou trošku jiný než Iron-man čtyři hvězdičky ... Ale! Tohle mě bavilo a co víc, udrželo si to mojí pozornost po celý čas filmu :). Osobně náboženství nesnáším a tady to mě v tom spíš utvrdilo, ale i tak mi ten náboženský podtext celkem vadil. Rachejtlová scéna byla ... no ... jako pro efekt dobrý, ale jinak strašná hovadina ...(Spoiler) Když to ani nezvedlo nafukovací panu, chtěl bych vidět, jak taková malá rachejtlička bude házet s dospělým člověkem (a to ještě takhle nabuzeným...) od stěny ke stěně jako by před sebou tlačil balónek s héliem .... Konec mě taky trochu zklamal, ale celkově se mi film líbil ... I zkratovité chování lidí před neznámou a děsivou situací je zde naznačeno velmi dobře (adrenalin roste ... váháte ... no nakonec nasázíte půl zásobníku do trupu a to i když víte, že musíte trefit hlavu). Ve srovnání s jedničkou podle mě děsivější, lepší, napínavější. ()

Shay

Hezké a perfektní navazování na první díl. :) Určitě stahujte, konec je více než překvapivý... :) ()

AltairAhad

A kousek horší než první díl, ale pořád dokáže držet krok. Některé scény byly (bohužel) vážně stupidní, takže na plný počet nemá, chvílemi mi vadilo, že kamery byly až příliš roztřesené a chování postav bylo někdy až komické. REC 2 se snaží pouze navázat na kvalitní první díl, ale nic moc nové nepřináší, přesto má 4 zasloužené hěvzdy. ()

mlock odpad!

Proč si v baráku nerozsvítili? Proč je schodiště dokonale souvisle krvavé? Proč příslušník spec. jednotky projde kolem dveří se závěsem a vůbec ho nezajímají? Proč k té jednotce berou i nerváky či feťáky? Proč si nevzali masky když vlezli do zaprášné místnosti? Celý film samé proč a k tomu ty náboženský kecy. Ta zvláštní jedotka asi absolvovala zvláštní školu. Nechápu množstí hvězdiček všude okolo. Já to po půlhodině nevydržel. ()

Sergii

Dvojka navazuje na vygradovaný konec jedničky. Celý film se proto táhne ve stejném duchu. Na napětí si během první půle zvyknete a přestanete to proto vnímat jako horor. Smysl se na tento film má koukat pouze ve chvíli, kdy Vás zaujal samotný příběh jedničky a chcete se dozvědět více. Dvojka je co se informací týče dosti nabitá. Konec je sice divnej a celý film působí ve srovnání s prvním dílem už dost nererálně, stejně to není vůbec špatné. ()

abrat

Jeden z najlepších hororov z roku 2009. Dej pokračuje tam, kde skončila jednotka. Znova izolovaný,temný dom, z ktorého nikto nemôže ujsť. Film má zbesilý spád a občas je skutočne brutálny. ()

Naby

Tak scénář plný zombiku není až tak neobvyklý. Pravda v tomhle případě do toho zanesly par novych drobnosti. Nicméně i když mě to celkem bavilo, tak bylo ve scénáři spousta takových divných věcí který si mohli odpustit. Celkem 3* ()

jan.moravec.

Sakra...Krvavé atmosférické a hlavně zábavné. Tak by jsem tenhle film popsal. Jednička mě bavila a dvojka o nic méně. Skvělé propojení s duchovnem. V tuto chvíli se ze zombie filmu stává něco víc. A hlavně se odlišuje od ostatních. ()

Gedik

Pro mě mnohem lepší než jednička. Sice méně překvapivé, ale mnohem lépe natočené a divák konečně také něco vidí oproti jedničce. Příběh ještě více vygradoval a kamera se celý film už trapně neklepe. Pro mě je dvojka příjemným překvapením. ()

Xmarc

70 % | Krátká stopáž filmu prospěla, stejně jako podání z pohledu kamer zvláštní policejní jednotky a zvědavých teenagerů. ()

kajza80

O dost víc mě tedy bavil první díl. Některé věci jsem moc nepochopila: Do baráku, kde se nacházejí lidi posedlí ďáblem a nějakou vzteklinou pošlou nějaké (podle vzhledu) super vycvičené vojáky. To jsem ještě pochopila, ale nepochopila jsem, že když na ně zaútočila ta příšera, tak neustále řvali: "Sundejte to ze mě!" a výstřelu jsem se z větší části nedočkala. Najednou se tam objeví civilista, kterého hned bez čekání zastřelí a to né jen jedním výstřelem. Dále jsem nepochopila ve scéně, kdy je jeden z vojáků uzavřen v koupelně a nejde mu otevřít okno. Prostě proč to okno neprostřelil, měl přece zbraň nebo proč se nepokusil ho rozbít něčím? Nebo voják s rukavicemi drží nejdůležitější věc=tu krev a on ji pustí na zem. Poslední věc: vojáka zabíjí příšera a kameraman né aby mu pomohl (to se stalo tak jen jednou) on místo toho to bude točit. Tento díl mi připadal až moc přehnaný. ()

drkaldj

Pěkně se naváže tam kde první díl skončí, za to velké plus. Dostáváme nějaké vysvětlení (posednutí ďáblem není zrovna originální ale i tak to beru) a posedlý zombíci můžou opět do akce. Záznam z potrubí (podle mě se spíše jednalo o větrací šachtu nebo klimatizaci) je pěkně mrazivý a navozuje správnou atmosféru. Následný úhel pohledu od dětí by nemusel být špatný, ale jsou celkem otravný. ()

DFA

Slabší scenár oproti jednotke, zhruba v polke to stratilo napätie. Skvelý záver to nakoniec ako tak zachránil. ()