TRON: LEGACY je 3D high-tech dobrodružství zasazené do digitálního světa, který je úplně odlišný od čehokoli, co jste již na velkém plátně viděli. Sama Flynna, 27letého rebela, pronásleduje záhadné zmizení jeho otce Kevina Flynna, muže, který byl kdysi známý jako největší světový tvůrce videoher. Když Sam objeví záhadný signál poslaný ze staré Flynnovy arkády – signál, který mohl být jenom od jeho otce – zjišťuje, že se ocitl v digitálním světě, kde byl Kevin uvězněn po 20 let. S pomocí nebojácné válečnice jménem Quorra, se otec a syn vydávají na cestu, která jim může přinést život nebo smrt, cestují po vizuálně fantastickém cyber vesmíru – vesmíru, který stvořil sám Kevin, a který se stává modernějším s vozidly, zbraněmi a krajinami, které si nikdy před tím nedokázal představit a nelítostným zloduchem, který se nezastaví před ničím, jen aby znemožnil jejich útěk. (oficiální text distributora)

Jerris008

Světýlka na oblečcích, světýlka na "motorkách", na kruhovém udělátku á la Xena atd a přesto pro mě tento film nezazářil. Čekala jsem o dost víc, nějakou alespoň malou revoluci ve vývoji filmu, ale ničeho jsem se nedočkala. Děj je průměrný a rádoby vtipné scénky mě spíše iritovaly, například u dopadu hlavního představitele na taxík, kdy ho taxikář osočil, že zadarmo nerozváží a snaží se ho setřást ze střechy svého auta. Co to sakra bylo? Zastavím a je to. Zřejmě z toho tvůrci chtěli udělat něco výjimečného, což na mě neplatilo. Plus vidím ve skvělé hudbě, toť vše ()

Peter-1307

Tento film naplno žije len v časti vizuálneho stvárnenia. V tom je skutočne špica. Aj ten dej plynie dostatočne rýchlo. Hodobný podmaz má grády. A ďalej? No "tož" len "mlha". Postavy len 1 bitové, bez akéhokoľvek podania, a celé to pre mňa ulietalo postupne, ale isto, kamsi do stratena. ()

Mick

Excelentní designová věc, díky mé závislosti na SF možná nadhodnocuji - ale prostě se mi nový TRON líbil jak po stránce výtvarné, tak i po hudební... Ovšem chce to HD a velkou obrazovku, nebo kvalitní kinosál... ()

wopicak

Dodnes lituju, že jsem nestihl 3D IMAX verzi. Audiovizuální skvost, který by zasloužil MNOHEM lepší scénář a lynčování pro všechny, kteří prosadili digitální hrátky s obličejem Jeffa Bridgese (velký WTF moment). Uvědomuji si obsahovou prázdnotu a nevyužitý potenciál, přesto na domácím kině (i díky geniálnímu soudtracku) nezapomenutelný zažitek. Zaručeně i pro sousedy. 80% ()

vieriX

Pokud bych měl hodnotit každou stránku filmu zvlášť tak bych se dostal k 5 hvěždičkám za technickou část a vizuál tady asi nic jiného se nedalo čekat. Ale zase děj a scénář film sráží o dobré 2* protože jak to říct je to dost prosťoučké. A kdybych se měl ještě zastavit u triku tak digitální omlazení Jeffa Bridgese mi připadá jako dost velký úlet tady to bude o další hvězdu méně. Celkové hodnocení ještě zvýší zvuková stopa kterou má na starosti Daft Punk a dělají to zatraceně dobře a nesmím ještě zapomenout na Olivii Wilde, která v latexu a neonu vypadá jak to říct "Wau". ()

borohub odpad!

Na tento film mě dotáhl jeden z mých kámošů s příslibem, že to bude opravdu "bomba". Měl pravdu, pokud myslel "bombou" opravdu trapný a nedomyšlený film. OK efekty jsou sice good, ale scénář je uplně na nic. Ty dvě hodiny tohodle "super" filmu byly opravdu utrpení, ale lupen do kina mě stál docela dost peněz tak jsem prostě vydržel dokonce. Dávám odpad! protože mě tento žánr vůbec ale opravdu vůbec neoslovil, sice můj kámoš byl značně potěšení, já jsem byl dosti zklamaný.. ()

bujnmi

Opravdu luxusní trailery s nadupanou hudbou, stylem, motorkami, pod vlivem kterých se TRON zdál být špičkovým trhákem. Pravda je ale jiná. Digitální efekty jsou propracované, velkolepé, možná i 3D tu má smysl. Ale co z toho, když projekční plocha má velikost 15 palců. Zvuk (především hudba) si drží kvalitu, ale na onen trailer to prostě nemá. Trona nejvíc táhne ke dnu jeho příběh (tedy i scénář). Ve skutečnosti ale není zas tak hrozný. Spíše prostě obyčejného diváka nedotýkající se. Děj tu je postaven (nebo je spíš pokračováním) na starším Tronovi (1982), ten se tu používá jako pozadí. Připadalo mi, že se tu tvůrci pokouší vzbudit jakousi nostalgii. Bohužel u mě to nefunguje, uniká mi smysl, přijde mi to tu cizí, nebaví mě to. Možná kdybych shlédl původní film, vnímal bych to jinak. Možná se ještě někdy pokusím toto dílo pochopit. Teď ale vidím jen snůšku efektů, ve spojení s mizerným příběhem. ()

kiros179

Nečekaná bomba. Musím říci, že první díl neznám, takže jsem od tohoto filmu nečekal nic, trailery mě po pravdě spíše odrazovali. Nabyl jsem dojmu že půjde o film, kde forma převálcuje obsah a to v té nejhrubší podobě. Jak jsem se mýlil! Ano, vizuál je dokonalý (pro mě osobně vetší zážitek než z Avatara), ale ani děj neztrácí dech, k tomu ještě skvěle podpořený hudbou od Daft Punk. Precizní práce, která nenudí a oku lahodí (Olivia, slint). 90% ()

LadyD

Tak tohle mě opravdu překvapilo, tento film perfektně ukazuje, co všechno dokážou počítače. Jinak herecké obsazení nezklamalo, grafika úžasná :D .... skvěle jsem pobavila. Po dlouhé době opět akčňák, který si dokáže získat fanoušky nejen jedné věkové kategorie :D ()

Rajczatko

Film mi přišel jako akční podívaná o ničem. Což o to, jako akčňárna na odreagování to bylo výborné, ale příběhově nic moc. Asi jsem od filmu čekal něco více, co jsem nedostal. Třeba taková scéna s padákem, kdy hlavní hrdina skočí z budovy a při otevření padáku přejde z volného pádu do pomalého vodorovného letu prakticky okamžitě, minimálně pobavila :-) Aspoň Olivia Wilde to pěkně okořenila a odváděla od častých a zjevných nedostatků v duchapřítomnosti filmu :-) ()

Swayne

"Jednotka v novom šate." Týmito štyroma slovami by sa dalo zhrnúť to, čo pokračovanie kultového Trona prináša. Dejovo sú si oba diely naozaj až príliš podobné, no dvojka má navrch naozaj len kvôli tomu, že za 30 rokov tie technológie predsalen kamsi pokročili a počítačová grafika dnes sa nedá porovnávať s tou v roku 1982. Tron: Legacy je našlapaná pecka a orgazmus pre oči aj uši (Daft Punk sú božskí!). Určite stojí za to si to pozrieť. ()

konysua

Film s ohromným potenciálem, který ztroskotal na neoriginálním příběhu, špatné režii, lineárnosti a předvídatelnosti. Vizualita je klad i zápor snímku, krásná, ale po čase omrzí. Jeff Bridges a Olivia Wilde mě z obsazení potěšili nejvíce. Jakožto nadšenec vizuálních efektů, mě tento počin velice mrzí, ale stačilo tak málo a mohl to být opravdu další matrix. Myslím, že názory o tomhle filmu ze rozdělují na dva tábory. Na ty, jež uchvátila vizualita snímku a na ty co si uvědomí co je to vůbec zač. 4/10 ()

Black3R

Pôvodný Tron z roku 1982 ani Tron: The next day a ANI TRON: LEGACY ma nechitili! Dokonca si myslím že ten pôvodný z r. 1982 bol o polovicu lepší. Síce dobrá muzika, dobré efekty, ale to nie je všetko čo robí dobrý film dobrým. Som náročný divák, ale toto ma skoro nudilo, v podstate som aj zaspal :) ..... 45% ()

Renie42

Nějak jsem si myslela, že to bude ptákovina, ale opak se stal pravdou. Úplně jsem vnímala tu digitální atmosféru, ten příběh byl skvěle vymyšlený. Letadla, motorky, různá udělátka, to by mohlo být už tady, ne jen v tom digitálním světě. P.S. Ta hudba je výborná, soundtrack se povedl. ()

miki68cz

Na tenhle film jsem čekal od Trávníkáře a dočkal jsem se. Doufám, že se díky těmto digisnímkům nevytratí klasika, ale musím uznat, že je to paráda a dost mně mrzí, že jsem si film nestačil vychutnat ve 3D. Fantastická muzika Daft Punk, výborně zahrané a perfektně provedené. Vřele DOPORUČUJI ()

jprmusic

Mozna je to tim, ze nehraju pocitacove hry, nebo je ten film jenom pekne udelana sragora. Kazdopadne je to nesrozumitelny virtualni blabol. Jediny co me nadchlo, byli DaftPunk. ()

Dslike

Velmi krasna vizualizacia, naozaj dobre sa nato pozeralo, na audio stranku nemozem povedat nic zle, ale je to len krasny obal ktory je vo vnutri prazdny. ()

gicous

Pro někoho, jehož hračský vývoj se zasekl kdesi u Packmana, tenhle film ani jinak dopadnout nemohl. Vůbec nic mi to neříká, ve 3D to fungovat mohlo, ale na obrazovce je to jen prázdná hi-tech škatule, která se svezla na vynálezu nové 3D technologie. ()

Pochtli

Pro mě úžasná audiovizuální žranice. Dostanete poučení ze světa jedniček a nul, proč se někdy počítač chová jinak, než by uživatel chtěl a navíc se ve filmu pokocháte i půvabnými ženami, především "ledovou" kráskou GEM (Beau Garrett). ()

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi

Jeff Bridges míří zpět k Tronovi