Jezero smrti

Cortesz

Hodně autenticky natočeno a především reálně. Problematika výchovy a následného chování dnešní mládeže může v tom nejhorším dopadnout podobně tak jako v tomto nervy drásajícím snímku s perfektní atmosférou, herci a především nekompromisním koncem. Děsivé téma, ale zatraceně reálné. ()

Jerris008

Musela jsem si film rozdělit na několik částí, jelikož najednou bych ho nestrávila. Jsem asi slabá povaha, nesnášim mučení a bezmoc a bezmoci tady byla fůra. A díky skvělým výkonům obou hlavních herců jsem se dokázala naplno vcítit do jejich situace. Je to zkrátka velká brutalitka ()

Advocate

Poměrně mrazivý film. O to mrazivější, že se odehrává v reálném prostředí, s reálnými lidmi. Není to odlehlý dům někde na americkém středozápadě a oběťmi není parta přihlouplých, nelogicky se chovajících teenagerů prchající před znetvořeným monstrem. Děj se odehrává kousek od civilizace a soupeři jsou na jedné straně muž se ženou kolem třicítky, kteří si vyjeli strávit pár dnů dovolené u jezera, na straně druhé parta místních puberťáků, kteří nemají co dělat a z nudy otravují turisty. A v tom spočívá sugestivnost filmu. Ano, tohle se může stát i vám. Film je sice přehnaný, ale přesto – není přece až tak nereálné, že se dostanete někde na dovolené do sporu s partou místních mladých povalečů, vyměníte si pár ostrých slov, oni vám píchnou gumu a pak…no však víte. I když vlastně nevíte, pokud jste tenhle film ještě neviděli. Když se díváte na skupinu „nepravděpodobných“ lidí, které za „nepravděpodobných“ podmínek zmasakruje „nepravděpodobný“ zabiják, bude mít na vás film nejspíš jen malý či minimální efekt, protože víte, že možnost, že by se tohle kdy stalo (a hlavně že by se to stalo VÁM), je velmi, ale opravdu velmi „nepravděpodobná“. A dost možná budete čekat, jakou lahůdkovou smrt svým obětem vrah připraví. Zde je ale vše (až na určitou nadnesenost) reálné. O to víc na vás film zapůsobí. ()

hackstolle

Ma se to asi tak, ze jsem si o tom precetl, rekl si, ze by to mohlo byt zajimave. Pak si to clovek sezene, ale mezitim zapomene, o cem ze to vlastne je. A kdyz jsem si to konecne pustil, nestacil jsem od zacatku "zirat". Je to teda sila, ale musim dat za *****. Tohle je ten duvod, proc bych po zkouknuti tohoto filmu hlasoval pro amiky, kteri se tak radi ozbrojuji. Protoze to, co se v tomto filmu deje, ma ..... blizko k realite. Byt je obcas dej trosku pritazeny za vlasy co se zvlastnich nahod tyce. Ale nahoda je blbec. V tomto pripade to plati dvojnasob. ()

Malcek

Až na pár nelogických činů jak pronásledovatelů, tak pronásledovaných celkem slušná podívaná. Další ukázka toho, co je člověk za tvora... Snímek je mementem před dětskou agresí. ()

krydy

výborné napětí, scény co vás dokáží naštvat. film ve mě vyvolával veliké emoce. hezky natočeno, dobře zahráno i mladými herci ()

monty.cl

Hodně realistický thriler, který se může opravdu stát každému z nás...syrové a drsné, velké překvapení! 85% ()

Romeroo

Slabších 5* , ale musím je prostě dát...a halvně za ATMOSFÉRU - krev tuhne v žilách, bezvýchodná situace všech hlavních protagonistů, napětí, nevypočitatelnost mladých násilníků atd. atd....že je to nereálný snímek??? K vzhledem co se dnes děje ve světě je to spíš málo realné, klidně scénarista mohl přidat : - ))) Takhle brutální snímek v mezích "normálního" pochopení jsem dlouho neviděl.... ()

nakiniki

Dost nudný začátek, a když se to pak konečně opravdu rozjelo, nemohla jsem se dočkat konce, ze kterého jsem měla pocit, že se mi vzdaluje s každou další scénou... Ale svůj účel film splnil, ty haranty bych dala totiž pověsit za koule do průvanu a pak bych z nich stáhla kůži a té dvojice mi bylo opravdu líto... ()

DoubleJo

Uf, tak s akym neprijemnym pocitom som ja siel spat po dopozerani tohto filmu. Uz sakra dlho som taky nazazil. Horor to sice nie je, ale zato drsny priam az brutalny thriller .Hlavna dvojica bola velmi sympaticka a ich "nepriatelia" presny opak, tak ako to malo byt. Uz ako sa objavili na scene som mal neprijemny pocit a celym filmom sa to len stupnovalo.,A ten zaver ma dostal, to uz som sa nezmohol ani na slovo. Este sa budem dlhsie zbavovat toho pocitu pri spomienke na tento film.Brr. ()

Pitryx

Tento sub není moje parketa, ale dávám tři kousky. Jednu ubírám za spousty nelogických hloupostí a trošku delší začátek. Než se to rozjede, chvíli to trvá. Jde o velmi dobře natočený thriller a Kelly Reily je v něm velmi dobrá. Filmování jí nezávidím, ať už byla natřená čímkoli. Přidávám 10% 20150505 8302/8716 *** a pů ()

Sparky

Tohle na mě vážně zapůsobilo... dokonce i teď, když se snad půl roce kouknu jen na tuhle snránku, citím neklid hluboko v žaludku. ()

Caliboss

Boha jeho! ještě teď se s tím srovnávám. Nepamatuju si kdy ve mně naposled vyvolal film tolik zlosti, tolik nenávisti, beznaděje, znechucení a naopak soucitu s hlavními hrdiny (Jenny , Steve). Od všech těchto emocí dokáže Jezero najít ve vaší hlavě tu hlavní strunu, pak ji napnout až k prasknutí a ještě do ní udeřit 10ti kilovým kladivem. Když Jenny odtáhli do baráku rodičů, chtěl jsem to vypnout, člověk tak nějak tuší... Tenhle film byl pro mě plný zaťatých pěstí i zubů a neskutečně vroucného přání dobrého konce, který nepřišel ()

Cikinko

Miestami nudné a nezáživné ale celkový dojem hercov a vyvrcholenie nakoniec ovplyvnilo moje hodnotenie na 3 slabšie hviezdy. Sú aj krajšie "horory" v lesoch :) samozrejme páčilo sa mi herecké obsadenie a kamera. ()

4k7

No teda! Drsné, brutální a přitom žádná blbost, která by byla nesmyslně nebo uměle hnána do extrému pro účel šokovat za každou cenu. Naopak snímek i přes všechno násilí působí reálně a celkem věrohodně. O to víc právě diváka rozcupuje atmosféra a krásně gradující děj, kdy se mladý pár rozhodne strávit víkend u jezera a netuší, že sranda končí jakmile se připletou do cesty místním teenagerům. Naschvály, provokace, hecování přechází v teror a šikanování. Milenci brzo zjistí, že nestojí jen proti nevychovaným spratkům, ale přímo proti hajzlům, kteří se neštítí vůbec ničeho. Ve chvíli, když obě strany zjistí že už není cesty zpět, začíná jít o vlastní přežití ()

maty1

tak tady jsem ty záporné postavy opravdu nesnášel krutě dost,což se každýmu filmu nepovede..Britsky Horor s velkým H!!kterej většinu amerických hororu předčí s velkým náskokem ()

blacktomas

Jednoduchý, místy předvídatelný, ale velmi sugestivní boj o přežití.Film je tak trochu sondou do každého z nás a do našeho svědomí, což není vůbec na škodu a je dobře, že kinematografie na sebe bere tento úkol. Co se technických věcí týče, moc se mi líbila kamera, která dokáže vtáhnout do děje. Výborná byla hlavní představitelka a její postupná přeměna ze slušně vychované mladé slečny na zuřivou bestii. Naděje střídá zoufalství a naopak. Na druhou stranu tam bylo několik nelogičností, které šli udělat prostě jinak a které mi brání ve vyšším hodnocení. Ve výsledku však EDEN LAKE jednoznačně svoji úlohu splnil. ()

Christine161

Hodně mě to překvapilo jakým stylem si děti hrají, všechny bych pozabíjela, ale hlavně jsem fandila té ženě, už byla tak blízko... ()