Jezero smrti

P@\/EL

Vydařený horor, který nabídne poměrně originální děj, jenž je plný brutálních vražd, surových scén a zejména krve. Navzdory všem těmto dobře ztvárněným a zpracovným drsňáren jsem se na můj vkus u filmu málo bál. Celkově na mě film vyzněl dost autenticky, a to hlavně díky výborné psychologii postav. No a závěr, kde se hlavní hrdinka dostane do bezvýchodné situace, mě naprosto dostal. ()

fandula

Miluju to.Jeden z nejnapínavějších filmů co znám.Utíkačky po lesích mě prostě užírají zábavou.Musim jen říct,že tak rozlehlý les a oni se tam furt potkávají bylo trochu přitažené za vlasy ale bavil jsem se na plné otáčky.97% ()

petrastrela

Tak vyděšená a vyšokovaná jsem dlouho nebyla. Film měl grády, ale bylo to odporné. U konečné scény jsem jsem měla doslova vytřeštěné oči, na to už více nemám. Ils byl pro mě slabý odvar. ()

Chlo0opek

Sice film udržel mou pozornost až do konce, ale jelikož zrovna končil až v 1:30 ráno, tak jsem s koncem tohoto snimku rozhodně spokojen nebyl.. Takže dávám jen 3*. ()

martin5514

Moc jsem od tohoto snímku nečekal, o to víc mě překvapil v tom nejlepším slova smyslu. Začátek je jak z béčkového hororu, kde u jezera, ve tmě, ve stanu, na vás zaútočí nějaký maniak se sekyrou nebo z vody vyskočí několik zmutovaných piraň. To jsem fakt čekal :) A pak to dostalo zvrat. Ve třetině jsem si říkal, že se to zvrhne v "Přání smrti" (Death Wish 1, 2, 3, ....) a přítel hlavní hrdinky dá všem na prdel. A ejhle. Nedal. Vše je jinak a ten film stojí za podívání. A víte, co považuju za režisérský majstrštych? Když hlavní hrdinka v závěru snímku dorazí na zahradní party, kamera zašvenkuje po oslavencích a vy zjistíte, jedním pohledem, že jde o genetickou spojitost mezi rozjivenými teenagery a oslavenci. Vy to víte, ale hlavní hrdince to dojde o vteřinu později. A ta vteřina se stala fatální. Bravo. ()

saaaky

Uf ... těké rozhodování - zda-li za 3, či za 4 hvězdy. Moje velká oblíbenskyně Kelly Reilly by stála za ono kvarteto červených hvězd a hodnocení někde okolo momentálního průměru filmu, avšak ... nemohu se zbavit dojmu, kterým na mne celý film působí. Dojmem dramatu - hororu nemálo podobnému některým (většině) laciných hororových snímků většinou americké produkce. Hektarový les, jezero, vraždící mladíci-fanatici - ano, nápad je to neotřelý a do jisté míry i velmi dobře propracovaný, ale jak říkám - jistý punc realističnosti, pravděpodobnosti a racionálního vysvětlení celého děje mi asi trochu chybí. Na druhou stranu se nekoná žádný happy end, člověk je po celou dobu poměrně slušně napjatý a některé situace a scény v něm vyvolávají určité nutkání k zamyšlení se nad nimi. Jako horor jeden z těch lepších, jako film co do kvality - no, už jsem viděl lepší. Koukatelné, nikoliv nejlepší. ()

Pulos odpad!

Vypnul jsme to v půlce naprosto nerealistckej blbej film. Už vidim jak v partě 6ti lidí nebo kolik jich bylo a jsou v celku normální až na toho jednoho se nechají všichni přemluvit k tomu, aby bodali do člověka. Blbej nudnej film. Odpad ! ()

breebee

Jedná se o horor velie realistický, tudíž nemůžeme čekat žádné dívky lezoucí z televizí ani chlápka s ohromnou mačetou. Největší hrozbou tady je jen partička hloupých puberťáků, jejichž zábavou je poflakovat se kolem jezera. Pěkný začátek, kdy máme možnost naladit se na příjemnou notu zamilovaného párečku, který nám tak má šanci přirůst k srdci. A nečekaný konec. I krve tu bylo a co víc horor potřebuje? Neurazil nenadchnul, 50% si určitě zaslouží. ()

freemol

Mám ráda spravedlnost a pořádek, takže jsem většinu filmu morálně trpěla. Ale zas na druhou stranu jsem měla chuť sama ty hajzlíky zamordovat. (Taky proto, že zabili Fassbendera :-) I když jsem trpěla s hlavní hrdinkou (odnesly to moje nehty), většinu času mě velice štvala. Já vím, že to má ve scénáři, ale to se fakt musela v tom lese chovat tak hlučně, běhat jen po stezkách, zbytečně vyčkávat a dívat se, jak jejího milého mordují? A samozřejmě její největší chyba, na kterou dojela, že důvěřovala cizím lidem. Jinak celkem pravdivý a drsný náhled na lidi, kteří nemají žádné svědomí a morální zásady. Takoví lidé prostě jsou, ale i tak je vždy trochu šokující sledovat, čeho jsou schopni. A to, jak si vytáhla ten trn z nohy...klobouk dolů. ()

Ounak

Na první pohled průměrný horor, ale má to své kouzlo. Byl jsem napjatý, naštvaný občas se mi svírala kudla v kapse na tu partu hrozně nesympatických hajzlů, ale bavil jsem se celý film no a krásně depresivní konec. U tohoto filmu se dá strávit krásné, deštivé sobotní odpoledne. ()

Pavlo

Jednou vetou – temné, dobre zahraté so zaujímavým príbehom a hlavnou vecou je to, že príde pocit o možnosti reálnosti vecí odohrávajúcich sa na plátne, kvôli čomu behá až mráz po chrbte. Palec hore.... (P.S. Magneto potešil,.... ) ()

ragtime

Ultimátny zážitok, kde dýchate a fyzicky prežívate hrôzu s hlavnou hrdinkou (áno, na moje prekvapenie, hlavnou postavou nie je Michael Fassbender, ale žena). Po celú dobu som jej fandil a cítil som zvrátené uspokojenie z jej činov. Najšokujúcejším faktom filmu zostáva totálna slepota a stupidita dospelých. Drsná realita, ktorej sa snáď nikdy nedožijem. ()

ubikace

Neskutečně silný a zároveň (bohužel) uvěřitelný zážitek. Výkon Jacka O'Connella je dokonalý. Napětí a bezmoc gradovala přesně dle mého gusta. Na jednu stranu jsem si přál konec bez happy endu, na druhou stranu jsem nečekal až takhle upřímné a fatální zakončení. Klobouk dolů před tvůrci. ()

Standey

U hororů tohoto typu se spíš nudím než abych měl husí kůži. Spousta nechutných záběrů a potoky krve podle mě nepatří do kategorie horor, ale spíš někam jako do drsná krimi. Podobných filmů jsou stovky, ale většinou se bohužel jedná o snímky bez pointy a příběhu, které spoléhají na slabší žaludek diváka ()

tichyBob

Bohužel tam bylo až moc náhod, což mě moc nesedlo. Taky se mi moc nelíbil konec, ten to jenom potvrdil, ale zase mě překvapil. Jako takovou smůlu jako měl ten hlavni pár, to jsem snad ještě neviděl. ()

lubica1995

Rada si pozriem rôzne filmy, rôzne žánre. Horory typu múmie, zombie...ak sú dobre spracované, dajú sa pozerať, ale nemôžu konkurovať hororom tohto typu - všetko je to tak reálne a možné, až to naháňa hrôzu. Už len tá samotná myšlienka, že sa to naozaj môže stať je desivo dokonalá a hrôzostrašná. Pozerateľné...možno až na ten záver, ale aj tak dobré. ()

kacudzde

Musím přiznat, že jsem v jednu chvíli měla chuť tenhle film vypnout. Z těch hajzlíků mi bylo špatně a připomnělo mi to Funny Games USA. Mrazivá atmosféra a šokující scény provází v podstatě celý film, a i přes ten poněkud přepálený konec dám vysoké hodnocení. A co děti, mají si kde hrát?.... ()

tynka525

Film, který se propaguje jako Horor/Thriller/Drama. Už tolik žánru mi mohlo napovědět že film nebude tušit co vlastně je. Opravdu jsem se u toho filmu bála, ale to jen proto, že se bojím všeho. Přitom to byla spíše špatná komedie. Totální rozříznutí břicha a vytékání tmavé krve a ten člověk mluví a dokáže téměř sám chodit? Holka co běží po lese a propíchne si klackem skrz na skrz celé chodidlo a nárt? A pak samozřejmě utíká v pohodě dál. Taky je dost nepravděpodobné aby člověk utekl cyklistovi zvlášť v lese kde to vůbec nezná. Moc bych se nedivila kdyby opravdu někde žili takové děti jako ty které byli ve filmu, ale myslím že film se jim opravdu nepovedl. Nakonec jsem byla ráda, že film skončil tak jak skončil, protože kdyby jeden z toho páru přežil bylo by to o hodně víc nesmyslné. ()

Naranyan odpad!

Jsem si skoro jistý, že komentář k Eden lake jsem už psal, možná už několikrát. Žeby snad mizel pořád dokola ? Nebo se někomu nelíbí ? Nevím, to je fuk... Napíšu klidně (možná) znova. Eden lake si hraje na jakousi psychologickou sondu (nejspíše) do hlubin duše zkažených náctiletých. Chápu, že mnozí to berou, ale já rozhodně ne. Nejenže mi celý film přišel nudný ale postupně více a více mě srala absolutní, do nebe volající nelogika celého dění. Chápu, že v určitém (uzamčeném) prostoru může mít banda spratků navrch, ale v lese ? Všude kolem leží krásné štilka a né že jako normální chlap, ale prostě člověk, kterého sere pár idiotů, vezmu jedno do pracky a začnu se ohánět. Ale asi se pletu. ()