Jezero smrti

Reanimated

Přehlídka naprostých kiksů v přemýšlení hlavní dvojice. Závěr ale opravdu silný s přesahem do nelichotivého sociálního komentáře. Váhám mezi dvěma/třemi hvězdami... ()

KR4T4S

Velmi dobře natočené, dobrý casting a skvělé výkony - obzvláště Kelly Reilly, opravdu šokující a nechutné scény (setkání nože s jazykem je snad ten nejreálnější fuj top, co jsem kdy viděl), napínavé (a to většina napětí je budována za světla/dne (!), nelogičnosti jsem tam nezahlídl. Právě jsem se celkem divil, že se tam snad nikdo nechoval jak idiot. Jen se závěrem mám trochu potíž, páč ne úplně jsem dostal to, co jsem si přál. Respektive ne každý dostal to, co jsem mu přál (ale zároveň chápu obdiv a kvality jeho podoby) 90% ()

slovan1

Brutální, hnusné, ty male zm*dy bych zřídil jak psy. Ale na atmosféru Posledního domu na levo, to dle mě nemělo. To bylo ještě o level výše. Našemu milému romantickému páru zde nebylo přáno vítězství... Šefík puberťácké party je zvíře a jde vidět, že se nebojí zajít daleko. Na takového floutka s bejsbolkou. Kdo ale chce trochu toho extrému, mučeníčko, tak je zde správně... Já byl po konci rozladěn a docela naštvaný. Rodiče naších malých "hrdinů", museli být na potomstvo po shlédnutí asi náležitě pyšní... :-D ()

danca044

Konečně dobrý hororový film, který dává po všech stránkách smysl. Lekavé scény zde bohužel nejsou, zato si ale užijete napětí a krvelačnosti. Mladý pár, Jenny a Steve si znepřátelí na romantickém výletu k jezeru partu dětí, kterou vede psychopatický kluk. Šťastný konec nás ovšem nečeká, i přesto, že hlavní hrdinka zpočátku vyvázla. Jezero smrti je velmi dobře zpracované. ()

herr_carter

Přes úvodních béčkových asi 20 minut, kdy si hlavní hrdinové snaží najít místečko pro relax na idylickém místě pláže?!? (vypadá to tam jak někde u rybníka v Prdelákovicích), a poté, když ho najdou, je neodradí banda zdánlivě nevinných, tupých puberťáků, se film dostává do druhé půlky, která u mě hraničila s udělením klidně i 4*, což by na "horor" bylo zajisté až až. Tlupa výrostků,která stíhá úhlavní dvojici, posléze opravdu nahání strach, navíc exteriéry tamních lesů jsou dobře temné...a nakonec lehounce předvídatelné, ovšem strhující finále.............moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

coscarelli

Jasnej plnej kotel. Britske britke thrill-horrorY milujem, vacsinou su nadopovane originalitou a paradnou atmosfear. Spociatku som netusil vo co go, predstavy mylne ale v prospech. Dokonalizacia v kazdej sekunde a nervynapinajuce sceny az po santiago de chile .Fungujuci-deprimujuci-krvavy-neprijemny, bez moznosti zachrany, bez moznosti uniku do civilizacie. Prezil som to, i napriek z.......u zaveru. Som nasraty ,ale zaroven mi je luto. ()

Tjaden

Nečekal jsem, že horor ve kterém hlavní záporáky představují nevyžilí puberťáci může být tak reálný, drsný a nekompromisní. Jezero smrti rozhodně není tím druhem hororu, při kterém byste spokojeně chálovali popcorn a s nadšením očekávali další příval mordů a násilí. Film vyvíjí na diváka psychický tlak a nutí ho, aby přemýšlel jak by se choval v danou chvíli na místě hlavní hrdinky. Výrostci (mimochodem velmi dobře zahraní) se s ničím moc nepářou a uchylují se k primitivním, avšak dosti brutálním metodám mučení svých obětí. Na filmu byl jasně patrný evropský rukopis, něco takového by v USA nejspíš nevzniklo. Na konci si totiž užijeme i trochu násilí na těch nezletilých parchantech (kdo by jim to nepřál). Konec byl sice mrazivý a líbil se mi, ale myslím si, že si s ním tvůrci mohli lépe vyhrát. ()

lOPATKA

az sa cudujem ako niekto z mojej oblubenej 20tky mohol tomu dat 4*...dokonca 5*....ja som uvazoval o 1.....a to som este aj v HD kvalite stahoval....nic tomu filmu nepomoze lebo nema dej,nema koniec,nema myslienku a prislo mi to ako strasna uchylacina......jedine pozitivum velky vystrih kelly reilly:) ()

rozbris

Ze začátku velmi nudné až to ve mě vyvolávalo otázky: Proč je tak blbá, že by tím, že je blondýnka? Proč prostě neběží, ať mi neříká, že do 10 kilometrů není v Anglii nějaká vesnice? ...a podobné otázky. zábavné to začalo být až tehdy, kdy se opravdu naprdla na partu pubertáků co ji honí a začne jim to oplácet. Půlka filmu OK, půlka filmu KO a to jsou rovné 3* ()

iXtr3m3

Jednou vetou: "Eden Lake je tak hustý snímok, že depresia a beznádej z neho sálajú každým úderom jeho srdca.". Odteraz si poriadne premyslím každú dovolenku mimo civilizáciu... ()

Jane18CZ

To byla tak nesmysluplná kravina, že při pomyšlení na ten film jsem akorát vytočená. A ještě když se objeví někdo, kdo ten film chválí? no... no to ne.. ()

jondoe

Vyborny, posobivy thriller, ktory sa vsak nevyhol tradicnym chybam, na ktore som si uz pri pozerani podobnych filmov zvykol. Nelogicke jednanie postav a klise z mobilnymi telefonmy mi brani dat tomuto filmu plny pocet. Jedna sa vsak o velmi zaujimavy a dych vyrazajuci film, ktory vas nenecha chladnym a budete krutit hlavou nad tym aky dokazu byt dnesny teenegeri neprijemny a zvrateny. Film ma zaujal aj vdaka reziserovy, ktory to podal velmi realistycky. Najviac sa mi pacil depresivny a originalny zaver, ktory ma uplne dorazil a donutil ma pridat tomuto, az na par malych chyb vybornemu thrilleru stvrtu hviezdicku. ()

SkyLukey

Když se tak dívám na hodnocení Jezera smrti, které jsou vesměs docela dobré, nemůžu souhlasit. Jezero smrti totiž považuji za Béčkový horor s největším hororovým klišé. Kolik podobných filmů jsme již viděli? Oběť zla, Hory mají oči, Wolf Creek a další? Je jich hodně. ()

LEATHERFAC

Vážení přátelé... na horor málo strašidelná atmosféra a na sociologický fim o mládeži příliž mnoho hororových klišé a příliž "nevážný" a "neartový" přístup k tématu... Mimochodem nepřipomíná vám hlavní záporák trochu zpěváka Matěje Ruperta? (:o) ()

bruceman7

Kdyby ta ženská s chlapem přemejšleli a nejednali místy tak hloupě, mohlo to bejt věrohodnější - ale těžko říct, v takových extrémních podmínkách to asi není úplně jednoduchý. A hlavně, ikdyž si budete v druhé polovině přát, aby se udála rambo-styl revenge, nechte si zajít chuť. Tedy za úspěšnou snahu o film bez servítků včetně extrémního finiše 8/10 ()

Lisabellla

Tak ... no ... tohle byla hrůza. Jestli horor, nevím, snad pro ty, co na to koukali. Fuj ... nechce se mi k tomu vlastně vůbec nic psát. ()

pfa

Už jsem dlouho nepodával žádný komentář, ale tady si ho nemohu odpustit. A to hlavně ani ne skrze filmu, jako skrz hodnocení diváků... Tedy jestli už nám stačí k zážitku (na 74%) film ale naprosto přeplněný klišé, tak už jsme na tom poměrně špatně. Jistě, chyby, nesmysle a hovadiny jsou v podstatě v každém filmu, v díle pak mnohem méně, v béčkovým filmu hodně. Na tohle abeceda nemá písmenka... No dobře - chladnu. Tohle je však opravdu na vyškubání. Více bohužel nemohu komentovat, dospustil bych se totiž mega spoilerství. Rozhodně, mine-li Vás tento film, nijak nezoufejte. Spíše se mi chce říci, radujte se... [3/1O] (Eden Lake, USA, thriller) ()

-Dawe-

Woman in black je lepší ale na první počin Watkinse docela slušný horror. Jack O'Connell (Skins) je v roli hajzla skvělej. 85% ()

Billie777

Hlavní zamilovaná dvojice je vyobrazena tak sympaticky, že ten jejich nešťastný osud s nimi prožíváte a těžko se smiřujete s tím, že to s nimi nejspíše nedopadne úplně dobře. Parta puberťáckých smradů mi pila krev, za vyučenou by si ale zasloužila i ta jejich povedená rodinka. Místy je to i trošku přehnané ale kdo ví, jaké existence běhají po světě. Přesto se však nemohu ubránit dojmu, že tuhle partu malej děcek, z nichž ani ten jejich boss není žádnej Rambo, by se dvěma dospělákama dalo docela dobře zpacifikovat a nad některýma situace mi zůstával rozum stát. Vzhledem k tomu, jak to dopadlo, protě nemůžu dát víc 3 *. ()