Jezero smrti

papushka

Časy, kdy se v hororech oběťmi psychopatických vrahů nebo duchů stávaly bandy vejrostků na pomaturitím mejdanu u jezera, evidentně skončily. Teenageři s daddy issues vrací úder a karta se obrátila, bitches! Jako že mi nevadí antihappyendy, tak tady se mě ten konec sakra dotkl. Nikomu jsem snad u žádný vyvražďovačky víc nefandila, aby se z toho dostal, a ono ejhle... Jo a spoiler alert. ()

Pat.Ko

Nepamätám si kedy som naposledy videl film, ktorý u mňa vyvolal takéto emócie. Bolo mi doslova do plaču a bol som preplnený hnevom, bolesťou, súcitom, frustráciou a nedôverčivosťou, všetko vás to vťahuje do kože postáv, tak ako do kože dobrých a tých záporných a zanecháva to vo vás tento mix, resp. balík emócií. Názor na tento film sa nedá napísať len tak, proste veľmi vám to hrá na emócie. Ospravedlňujem sa za takúto nejasnú recenziu, ale jednoducho nemôžem napísať recenziu typu "Tento film sa začína..." Vrelo odporúčam... pre silnejšie povahy samozrejme. 9/10. ()

Peca7

Na tenhle film jsem na csfd narazil úplně náhodou, když měl ještě minimum hodnocení. Očekávání bylo minimální, ale výsledek mě fascinoval. Od prvního střetu se spratkama naprostá jízda až do konce, která vás nepustí. Při sledování jsem se opravdu cítil jako v centru dění. Plus ten konec - jedním slovem šok. Jenom jsem zůstal zírat. A ještě Kelly Reilly je tak nádherná...(pokud se zrovna nekoupe v hromadě sraček :) ()

Ještěřák

EDEN LAKE, to je asi nejkrvavější film, který jsem měl z loňské filmové várky tu čest na vlastní ještěří oči vidět. Paleta událostí a situací, při kterých je možno při troše změkčilosti potupně vrhnout do kýble, je zde doslova znamenitě pestrá. Na druhou stranu s tím nemám nejmenší problém, protože jsem dostal vše, čeho jsem si od takového filmu žádal - špatnou předvídatelnost, gradující postavy v čele s naprosto realisticky natvrdlými puberťáky - na slabejch 90 minut jsem zaznamenal fakt solidní rozpracování postav - a vychcanou kameru. Nó, EDEN LAKE sice v lesích "blair witchovsky" neděsí, na to je příliš světlý a příliš akční, avšak tahá diváka úspěšně za fusekli až do konce. Najs. ()

p.sojka

to potěš koště...já byl nasranej...já se uplně rval do obrazovky, abych ty smrady srovnal...ale nepodařilo se...moc dobré. ()

Standito

Nekompromisný a nepríjemný, veľmi nepríjemný, tak by som tento film charakterizoval. Trochu vadilo typické hororové klišé (kamkoľvek ideš, všade sú v podstate nepriatelia) a miestami hlúpe uvažovanie postáv (skryjú sa na to najpravdepodobnejšie miesto), no to je celkom v norme (v ktorom horore to dnes nie je...). Angličania opäť dokazujú, že sú súčasnými kráľmi "wannabe realistických" hororov, teda skôr drsných thrillerov. ()

chaometic

Pěkná slabota, rozhodně se nejedná o kvalitní film, právě naopak. Děti kteří se hrají na gangstery z kterých nejde strach ani po jedné lahvi vína. A těch chyb? Dal jsem si dvě a dvě dohromady a na nic podobné už koukat nebudu. 2 hvězdy za dobrou náladu... ()

iampatrik

90% Neskutečně působivý horor, působící realisticky, s tíživou, dech beroucí atmosférou a neméně zajímavým průběhem příběhu a koncem. Ač hodně brutální, skvěle provedený - snad ve všech směrech - horor. ()

Prochy38

Hrozně těžké hodnotit. Film dokonale natočený. M. Fassbender, K. Reilly i J. O'Connell to hrají fakt parádně. Co je ale prostě pekelně nasrávací je to, o čem ten film byl. To je tak nechutný svinstvo, že když fil skončil, cítil jsem v žaludku takový ten nechutný pocit, jako by to zažil někdo z mých blízkých. Největší humus ale je to, že tohle se v dnešní době může každému kdykoliv stát. Dnešní mládež je už taková. Závěr filmu ale mluvil za vše. Největší vliv na děcka maj rodiče, a to se i zde potvrdilo. Doufám, že to všem dochází!!! Z filmu jsem měl nechutný pocit a vidět by to měl každý, než si pořídí děti, ale natočeno to bylo neskutečně kvalitně! ()

Frecklie

Jenny a Steve jsou supersympatickej pár a já jim opravdu přála pořádnej happyend. A to normálně nedělám, mám ráda originální a zvláštní konce, ale tady mi to prostě nedalo. Ten konec mě prostě zničil. Naopak ta parta je zase plná supergrázlů. Pocit strachu nebyl v podstatě vůbec, ale ta úzkost a bezmoc nakonec, to bylo zlý. Jedinej problém jsem měla s tou angličtinou. Mně osobně ta honosná a noblesní britská angličtina nejde dohromady s drsnýma výrazama a nadáváním. Prostě mi přijde divný, když někdo s britským přízvukem dokola opakuje "fucker". Ale to je jen můj osobní trouble a deformace :) ()

ondrula

Není to špatný, ale neustále jsem musel přemýšlet, proč Kelly Reilly nesebrala někde klacek nebo šutr a neumlátila ty haranty k smrti. ()

J*A*M*A*L

Dlouho jsem neviděl takoví perfektní horror.Zde je vidět co všechno můžou dokázat 15ti letí parchanti.Opravdu dost drsné dílo plné krvavého násilí.99% ()

Haymar

Hodně drsnej a syrovej srajler, co zanechá velice nepříjemný mrazení za krkem a zároveň pocit bezradnosti, marnosti a totální rezignace (a to jakmile začnou běžet finální titulky). Na druhou stranu je to i dost přitažený za vlasy díky ději protkaným spoustou velmi nepravděpodobných souvislostí a náhod, co dovedou všechny zúčastněné tam kam jim scénář velí (běžný to jev v daném žánru, ale tady už to bylo fakt za hranou). Při "torture" a "burning" scénách mi bylo (psychicky) vážně zle! Fassbender výbornej (což už se nedá říct o jeho postavě) ()

dormouse

Velmi brutální horror. I když se zdá, že má nějaké morální poselství, nikdo mne nepřesvědčí, že je správné, takové věci točit. Svět je takový, jaký jej vidíme a zobrazujeme. ()

jurasino

Dosti depresivní a intenzivní snímek z Británie. Né zrovna můj šálek kávy ale byl jsem zvědavý. A kupodivu jsem se dočkal docela slušného exploitationu v podání takových těch pověstných britských fracků. Ale snímek na mě působil až příliš negativně, temně a smutně, vybavil jsem si u toho třeba i CLOCKWORK ORANGE a musím říct že to nebyla zrovna nejštastnější volba filmu na večer když jsem měl tak štastný den :) ()