Jezero smrti

emdvojka

Tak keď nič iné, tak tento film je ukážkou, ako končí život. Happyend teda nečakajte. Čo sa týka logického správania postáv, to už je iná šálka, ale ak privrete a zažmúrite, dá sa to celé prežiť bez väčších nervov. Je to plné násilia, bezočivosti, krutosti, ale to dnešná spoločnosť predsa vyžaduje.... ()

pumpkinqueen

Jeden z mých restů, od jehož vzniku uběhla už řádka let. Přesto se i dnes jedná o velmi kvalitní a znepokojivou žánrovku, kterou rozhodně stojí za to vidět. Nabízí se nám něco, co se sice na první pohled jeví jako obyčejná vyvražďovačka, ale realita je mnohem děsivější. Odpornost podtrhuje důležitý fakt, že záporáci jsou tu pouze děti... Celý tenhle boj o život je tak zvrácený a přesto realisticky působící, že se jen tají dech. A rozhodně palec nahoru za celé zakončení. ()

Majky.

SPOILER! K tomuto se musím vyjádřit. Já mám horory ráda, ale tohle?!  Čekala jsem, že tam bude parta hovadských teenagerů, kteří si terorizováním ostatních dokazují vlastní postavení, ale to, že to polovině z nich přišlo vlastně úplně v pořádku a neprojevili ani špetku soucitu nebo pocitu viny...tak to byla věc první. Ale to, že se takto zachovají i dospělí (v podobě těch vidláckých rodičů), tak to mi opravdu zvedlo žaludek. Lidský život pro takové psychopaty zřejmě nemá žádnou cenu a ožralým vidláckým negramotům nikdy neutečete. Chudák Jenny, ale jsou to přece teprve děti, no ne?! ()

nightday

Co to kurva bylo za psycho lidi? Jednoho vypatlanýho zmrda za druhým bych upálil, natočil to, poslal jejich vyžraným buranským rodičům a ty pak vyvraždil motorovou pilou. A na tu čubku bych tím autem hodil ještě zpátečku. A všechno bezlítostně. ()

pulDag

zamrazi az do morku kosti... kosit tyhle deti do hlavy... (abych dodal vahu temto slovum, tak priznam, ze jsem castym navstevnikem rozzlobenych muzu a nevyhybam se zadne z tamnejsich, mnohdy hruznym, kategoriim)... ble fuj ()

Louie

Celkem slušná podívaná. Škoda jen neustálých a nedokončených skoropřeměn hlavní hrdinky a jasného konce. ()

beryna

Až do samého konce jsem nějakým způsobem čekala alespoň trošku "happyend". Ten se však nekonal a i díky tomu prostě musim dát 5*. Ten konec mě naprosto odrovnal....no... vlastně celý ten film! :) ()

zberatel

Az brutal realne posobiaci filmik ktory po pomalsom rozjazde naplno rozvinie bezutesnu atmosferu, ktora vas dostane. Koniec je ako sa patri na dobry horor slusny no trosku necakany,viete ako to dopadne no nevidite to. ()

nwx

Myslel jsem si, že to bude zase nějaká evropská kravina, ale tento film mě opravdu po dlouhé době vystrašil. Šokoval! Žádné nadpřirozené zlo, ale něco, co se v dnešní době klidně může stát. Jeden z mála filmů z poslední doby o kterém jsem přemýšlel dlouho po jeho shlédnutí. Profesionálně natočené, mrazivě reálné! Parádní film, ovšem jen pro silné nátury. Jediné, co mi tam nesedělo, je ta odlehlá samota. V přelidněné Evropě to není moc uvěřitelné. V USA je na tu jejich rozlohu lidí minimum, tam by to šlo, ale v Anglii? Odteď hlasuji pro snížení trestní odpovědnosti na věk 10 let. :) ()

Sandcrew odpad!

Pokud by bylo možné dávat záporné hodnocení, dal bych něco v intervalu mínus nekonečno a jeho blízké okolí. Asi mě nenapadá jestli jsem někdy viděl něco horšího. Příběh je neuvěřitelně ale NEUVĚŘITELNĚ dementní. Postavy běhají po lese a občas se zastaví a s prominutím čumí, čumí, čumí. Pak je konečně napadne co udělat tak někam běží. Pobodaný chlapík s vnitřním krvácením a s vyříznutým jazykem mluví a běhá po lese. No prostě paráda. Vidět ještě jednou tenhle film, tak asi odjedu do lesa a spáchám harakiri. Nechutné, odporné, nudné a hlavně zbytečné. Pokud můžete běžte se radši koukat na teletubbies, protože mám takový divný pocit, že tento snímek intelektuálně převyšují... ()

cinemaboy7

Nečekaně povedený horůrek, kde se nebojíte příšer, oblud, úchylů ani zmutovaných zvířat, ale partičky výrostků, kteří se rozhodli "zpříjemnit" líbánky jednomu páru. Příběh se překvapivě rozbíhá velmi rychle a na první setkání všech aktérů nečekáte ani 10minut. Na velmi jednoduchý příběh nemá film hluchá místa a skutečně se nebude nikdo nudit a říkat:"tohle už jsem viděl". Chválím výběr herců, hlavně obsazení dětí, kdy při setkání s dívkou z party bych položil peněženku a utekl co nejdál....a taky dojde na přísloví, že jablko nepadá daleko od stromu! ()

gemi

Výborná akce a atmosféra, kterou kazí taková hromada WTFaků, až to není hezké. Tak namátkou: slečna si čupne do křoví a čeká, až výrostci proběhnou okolo a čeká a čeká až do rána. Co na tom, že přítel potřebuje pomoc? Skřeti potom přítele mučí a slečna dělá co? Čumí na to a nenapadne ji nic stupidnějšího, než prozvonit mučitele a upozornit na sebe. Tu a tam provede kousek, za který by se nemusel stydět ani Spider-Man (zcela bezhlučná, až zázračná teleportace na střechu 4 m vysokého karavanu bez jakýchkoli stupnínků po stěnách) a jako bonus fakt, že ač se aktéři nacházejí v lese přehlubokém, výrostci na ně vždycky neomylně narazí (indiánského stopaře mezi sebou přitom nemají). Vzhledem k hodnocení tady jsem čekal víc. Některé krpy byly fakt zbytečné. ()

Gardenboy

Drsný, špinavý, krutý a drastický film, ktorému to však akosi nejde vyčítať (nemôžete napríklad vyčítať komédií, že sa na nej smejete!). Po závere však pochybujem o príčetnosti francúzov. Keď natočia horor, tak ultrakrvavý. Čo mi však na tejto snímke vadilo bola neobmedzená prehnanosť - istežene nepochybujem o tom, že na svete sú všelijakí ľudia (stači si pozrieť Najväčšie kriminálne prípady Slovenska), ale toto nebolo reálne z viacerých dôvodov - za prvé postavy by boli mŕtve alebo psychicky na dne už aj keby prežili tretinu z toho, čo film zobrazuje a za druhé ani ta najhnusnejšia partia najväčších sídliskových grázlov to nezvykne dotiahnúť do takýchto obludných rozmerov. Nie tak, ako to je zobrazené v mainstreamovom rúšku tohoto príbehu. Ale keďže viaceré scény boli mrazivé a napínavé, udržím a ustálim svoje hodnotenie na troch hviezdach. ()

pistik

Ani si nepamätám pri ktorom filme naposledy som ak tŕpol. Jednoduchý príbeh geniálne natočený s tak presvedčivými (detskými) hereckými výkonmi až z toho mrazilo. ()

CliffLee

Velmi slušný anglický thriller, které je místy sice možná až moc brutální, ale hodně realistický a od pozvolného rozjezdu čím dál víc napínavější... 8/10 ()