Marybeth se jako jediné podařilo uniknout ze spárů ducha Victora Crowleyho. Ve chvíli, kdy se Marybeth dozvídá úplnou pravdu o jeho prokletí, je pevně rozhodnuta vrátit se zpět do močálu v New Orleans a pomstít smrt svých přátel. (PetriK12)

Gorehound

Komu sa nepáčil prvý diel, svoj názor nezmení. Osobne považujem jedničku za jeden z naj slasherov po roku 2000, a dvojka za ňou našťastie nijak nezaostáva! Žánrovo sa film na nič nehrá, milujem takéto síce pomerne jednoduché, ale skvelé príbehy z jasným odkazom na počiatok 80´s. Prostredie bažín je super, Kane Hodder si zaspomínal na úlohu Jasona (plus extra gore), Danielle Harris jednoducho milujem a po Blood Night: Legend Of Mary Hatchet a Halloweene 2 (2009) mi urobila ďalšiu veľkú radosť. Teším sa na trojku, dúfam, že je v pláne! ()

Dellamorte

Ten svieži vietor , ktorým prvý " HATCHET " napol plachty slasheru , dával nádej na dôkladné oživenie starých klasík a to bez novátorských spracovaní a nejakých sequelov. Proste len prenesenou formou. V podstate mu to vyšlo , no kedže veľa vecí nebolo objasnených , fanúšikovia jasali , 2-ka bola v dohľadne. Ten svieži vietor ale ustal a došlo len k priamemu závesu na predchodcu s mohutným meditačným vysvetlením ( kto , prečo , začo , kedy , ako....) , ktorého sa ujal už únavný Tony T. Uplakaná Danielle sa vráti do pennsylvánskych bažín , dať dohromady svoju rodinku. Pozbiera si pár potenciálnych obetí a ide sa.... žial až po necelej hodinke , no potom je to nášup. Vynovené weapons ,dômyselné mordy , vysoko oktánove gore....bodycount level 17. Celé to však na Mňa pôsobilo nejako instantne. Inak ale - YO . Dúfam však , že 3ku nemá nik v pláne. P.S. Je pre Mňa záhadou účasť T. HOLLANDa. ()

evilmind

Nejsem si úplně jistý, že pokus vytvořit z Victora nového Jasona se tak úplně zadařil, nicméně - i Jason měl slabší filmy. Úvodní vražda se střevy nemá chybu, ale pak se až do 50. minuty jen kecá, a to by Adam Green mohl jako fanoušek vědět, to nefunguje. Celá složitá intrika kterak dostat k Victorovi ty správné oběti zabírá zbytečně mnoho času, a každému divákovi slasheru je navíc stejně předem jasné, že se v reverendu Zombiemu v těch plánech nevyhnutelně něco musí pokazit. Závěrečný masakr sice je poměrně cool, a má několik docela originálních gagů, ale celek na mě působí nevyhnutelně dojmem, že kromě tentokrát se prostě k festivalu různých zabití nepodařilo vytvořit odpovídající vatu... ()

Slasher

Tak jsme zpátky v krokodýlích močálech, kam připlouvá nejen Marybeth, ale spolu s ní i Reverend Zombie, strejda Bob, bratr průvodce z jedničky, nějaká ženská a parta blbů. Mise: zúčtovat s tím zrůdným zmrďákem. A jaká že je dvojka? Parádní, pro nenáročné fanoušky hotový dezertík. Gore efekty (spolu s některými chvályhodnými nápady - mega motorovka, Crowleyho vpád do sexíku, uskřípnutí hlavy vlastníma střevama, plešounova hlavojízda po stole...) jsou dost dobrý, hezky brutální a už kvůli nim si to pustím znovu až se namane lepší kvalita obrazu. A jako další potěšilo osvětlení původu monstra, showman Tony Todd a jedno cameo (Lloyd), povedená náhrada za teenagery na postu obětí, a celkově prostě dobrá zábava (u mě i během té první rozjezdové půlky). Takže co na tom, že je Danielle Harris nudná a ten film je vlastně úplně ohraný (až na vraždy) a hloupý. Nevadí! "I’m gonna bury that hatchet… deep into HIS FUCKING FACE!" ()

SOLOM.

Hatchet 2 rozhodně svému předchůdci ostudu neudělal. Green si jen v některých momentech počínal až příliš zbrkle a proto některé situace vypadají opravdu trapně. Dá se zde však najít i několik opravdu humorných chvilek, pro které stojí tenhle kousek vidět. Musí se hlavně brát ohled na to, že celý snímek je především hororovou komedií a morbidních úchyláren je zde více než dost. Pro mě je to lepší průměrná podívaná, které klidně odpustím všechny zlé prvky, protože já se bavil téměř po celou dobu. ()

• Prvý film režiséra, ktorý má v názve jeho meno. Celý názov znie Adam Green's Hatchet II. (beso74)
  • Vo filme bolo použitých 136 galónov falošnej krvi (1 galón = 4,785 l). To je o 81 galónov viac ako pri natáčaní prvej časti (55 galónov). (beso74)
  • Aby sa udržal príbeh v tajnosti, nikto nedostal kópiu celého scenára. Dokonca aj samotní herci dostali len niekoľko strán, v ktorých vystupovali. (beso74)