Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kingik (hodnocení, recenze)

Těžko říct. Sny a představy mají svoje specifikum. Postavit na tom celý film je hodně odvážné.

Lovec prasat (hodnocení, recenze)

btw Teď se dívám na ty plakáty a ten s vrtulí, vystrčenou prdelkou a nápisem "prepare to be licked" je drsný. :D

Lovec prasat (hodnocení, recenze)

Proč to? Víc to nerozvedeš? Máš pocit, že hrdinové příliš málo riskují, když to není "doopravdy" nebo tak něco?

kingik (hodnocení, recenze)

Jasně, Cestu bojovníka natočil Nispel. Snyder tentokrát láká na sexy holky. Odrazuje mě jediná věc. Všechny ty vize se mají odehrávat v choré mysli mladé dívky a s tím mám problém. Jak jsou ve filmu sny, vize, nebo představy tak se nechytám.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

kingik (hodnocení, recenze)

Cesta bojovníka byl pěkně dynamický film. Snyder je vizionář a jeho filmy podle toho vypadají.

Lovec prasat (hodnocení, recenze)

kingik: Zase? Já po Watchmenech Snydera z neschopnosti vést příběh nepodezírám (byť je fakt, že se dost striktně držel komiksu, zatímco zde předlohu nemá, ale i tak). A ostatně, i jednoduchý příběh se dá odvyprávět dobře a špatně - srovnejte si 300 a Nispelova Pathfindera. Oba příběhy jsou jednoduchoučké (a jde spíš o akci), ale zatímco Snyder témata logicky spojuje, tak z jinak nadějného Pathfindera se stal nudný sled scén, ve kterých za chvíli ztratíme zájem o to, kdo koho zrovna pronásleduje atd.

Deschain

Deschain (hodnocení, recenze)

toho propagačného materiálu je strašne veľa, našťastie som nepozrela ani trailer, iba tých pár plagátov a nejaké promo fotky...to že to v ČR ide v rámci FebioFestu je super, u nás to tak ale asi nebude /no mohlo by/

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

kingik: to se ještě uvidí, i když, i kdyby ho zapomněl, vadit to tak nebude..

kingik (hodnocení, recenze)

Snyder vsadil na pěkné holky, působivý vizuál a scénář si zase zapomněl doma.

Lovec prasat (hodnocení, recenze)

Že by trailery odhalovaly moc si nemyslím a ostatně jsem si zvykl trailerům nevěřit poté, co Inglourious Basterds podle nich vypadaly jako akční film. :)

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

kingik: když to tak myslíš, tak mi potom v příspěvku z 15:10 nepiš opak v prvních dvou slovech .)

BILI

BILI (hodnocení, recenze)

Jsem zvědavý :) .. bud to bude totální nářez nebo totální blbost :D

nerdrage

nerdrage (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Přesně to jsem si říkal, ale teď když koukám, že film fakt bude mít dvě hodiny, tak má snad Snyder ještě většinu es v rukávu. Snad.

TAMEHEMP

TAMEHEMP (hodnocení, recenze)

kingik:  WTF? Když tvrdíš, že po sovách už nemůže přijít nic horšího, tak to v podstatě znamená, že si sám sobě nastavil skoro nepřekonatelnou laťku v tom horším případe. Nevyvracej si sám svoje příspěvky.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

tak na ty spoty mně nikdo nepřinutí podívat se.. nepřehánějí to s těmi novými záběry trochu? Aby něco vůbec zbylo

kingik (hodnocení, recenze)

TAMEHEMP: Nenastavily nic, akorát Snyder použil 10 záběrů, který už měl ve svých předchozích filmech. Krásně se vykradl, znemožnil a to je vše. Ani se mně nechce věřit, že to fakt natočil on. Takový talent zmařit v takové hovadině.

Ekylien

Ekylien (hodnocení, recenze)

nerdrage: Pecka :) Tešim sa na tento film ako malý chlapec na Vianoce

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

Ne, myslím si, že neexistuje možnost, aby si tento film ode mě neodnesl plný počet...

seko0408

seko0408 (hodnocení, recenze)

nerdrage:  wow ! :) zaujimal by ma preklad (po EN az tak dobre nerozumiem) :) nevadi tesim sa nato fest,

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)