Babydoll je nešťastná dívka, které zemřela matka a ona musela zůstat v domácnosti se svým otčímem a mladší sestrou. Prakticky denně je bita a znásilňována. Své utrpení snáší v tichosti, dokud se otčím nepokusí znásilnit i její mladší sestru. V tom okamžiku vezme zbraň a vystřelí na něj. Kulka se však bohužel odrazí ode zdi a zasáhne její sestru ve vedlejším pokoji. Když dívka zemře, otčím zbaví Babydoll svéprávnosti a získá veškerý majetek. Babydoll je brzy po svém činu zavřena na psychiatrii ve Vermontu. Odtud se chce za každou cenu dostat ven. Má na to jen pět dní, protože pak jí bude provedena lobotomie... (TV Nova)

Mandalorian

1 Hvězda za hudbu, druhá za efekty. Toť vše. Co na tom ještě hodnotit ? Tři superchabý příběhy narvaný do jednoho mišmaše ? Vykrádačka všeho od Matrixu až po Cassherna. Efektů je tolik, že u druhého "tance" už počítáte každou sekundu do doby, kdy to zk..rvený a protahovaný klišé skončí. Ale právě tyhle fantasy p..čovinky měly v příběhu velmi zásadní účel. A to ten, že Emily Browning vůbec neumí tancovat a něco přece ukázat museli, aby tenhle nedostatek zamaskovali. Sucker punch - v překladu Úder zelenáče. Bral bych to jako narážku na rejžu. Prostě 2* Nezachránil to ani přeslazenej konec SPOILER - vzhledem k chudákoj drakoj... ()

Kostexx

Soft porno na houbičkách pro náctileté chlapce s nafukovací přítelkyní plné zpomalovaček, během kterých má člověk možnost rozetřít do dlaní další dávku lubrikačního gelu, aniž by přišel o jediný záběr na některou z lolitek. Geniální. ()

Ondr@932

Tak toto se Zackovi Snyderovi povedlo! Po průměrné třístovce a podprůměrných Watchmenů je tu opět film na velmi dobré úrovni. I když tedy je to takový pubertální příběh který je spíše pro smích. A ani jsem nečekal, že mě to bude bavit. Ale opak je pravdou. Sice je to spíše dětský, ale zároveň v celku epický akční fantasy a spolu se špičkovou hudbou to dodává docela slušný švih! Ještě se na to asi někdy kouknu znovu. A možná upravím hodnocení. 65% ()

redwik

Toto je jeden z najdivnejších filmov, aké som kedy videl. Aby vo filme boli hlavnými hrdinkami go-go tanečnice bojujúce s ohyzdmi, nacistami, drakmi či robotmi, to sa veru nevidí len tak ľahko. Za toto klobúk dole pred scenáristom. No celkový príbeh nebol nič moc. Zaujať mohli jednotlivé bojové epizódky, ktoré sa predbiehali v tom, ktorá bude viac šialená. Oči chlapcov mohli potešiť najmä krivky Vanessy Ann Hugnes, Jamie Chung alebo Abbie Cornish. No koniec mi tiež celý dojem z filmu pokazil. Od Zacka Snydera som očakával niečo trochu lepšie. ()

Ihuj odpad!

Lacine, nalestene, prestylizovane nic. Radsi bych tu holku videl realne tancit, ty mezihry me nudily jeste vic nez zpivaci pasaze v muzikalech. Vypinam po 50 minutach .Pokud ma nekdo masturbacni sny o ozbrojenych narusenych skolackach v minisukních, pak doporucuju tisickrat lepsi japonsky Love exposure. ()

tranquill

Překvapení. Stylizované vizuální obrazy, akce a k tomu nadstandardní hudební doprovod. Inspirace bojovými hrami zřejmá, neposadilo mne to na zadek jako svého času Mortal Kombat, ale i tak mi Snyderovo podání dalo Suckra Úder! ()

Hpatrik

Zack Snyder unleashed! Takhle to dopadá, když se něčí hodně bujné představy promítnou na plátně. V příběhu se realita mísí s fantazií, která je plná nepovedených, přeplácaných (a nekvalitních) trikových orgií, a ve výsledku tu nedává moc smysl. No a Emily nám už od roztomilé dívenky z Lemony Snicketa vyrostla opravdu k nepoznání. Slabší tři. ()

Plechpetr

Asi největší pozitivum byli ty sexy kočky, co se praly, kopaly, sem tam pár lidí a robotů roztříleli do sraček, a hlavně, co se umí tak skvěle oblíkat. Jinak to byl mišmaš her Mortal Kombat, Call od Duty a filmu Já robot. A z ničeho si neodnesete víc než obrazově celkem vychytanou šou ()

AxelWers

Mierne "ujetý" film, trochu rozporuplný, možno trochu nadhodnotnený aj u mňa, ale sympatická Babydoll, dobrý hudobný podmaz a steampunk exteriéry mi skvelo sadli. Také môžem. ()

Pistolnik

Zack Snyder opäť nesklamal. Skvelá audio-vizuálna prehliadka krásnych žien, nacíkov, robotov, drakov a neviem čo ešte všetkého a keď sa to všetko spojí tak vytvoria úplne špičkové vizuálne šialenstvo ktorého sa človek nevie nabažiť. Dejovo je to samozrejme podpásovka ako sviňa ale koho to trápi pri tomto filme, že :) Zabával som sa skvelo a teším sa už na Blu-ray :) ()

Foo

Je to skvělej film...ačkoliv obsahuje naprostou většinu věcí, kterých na filmech nemám ráda (děvčata, zabíjení draků, scény počítačových her, hrdinství a dokonalost), tak tohle mě uchvátilo. Byly chvíle, kdy jsem bez dechu sledovala upřeně plátno a pak hned zase přemýšlela, jak to teda vůbec je. A nejlepší mi příjde, že každý si ten film vyloží po svém, není to jen naservírované na stříbrným podnosu až pod nos, bez jakýhokoliv vnitřního pohnutí. Ale záleží i na vaší fantazii a jak moc si tento kousek připustíte k tělu. ()

vrata.zami

Na tenhle film jsem šel s velkým očekáváním a možná proto je to pro mě takový zklamání. Rozmejšlel jsem se, že dám filmu aspoň 3 hvězdy kvůli těm sexy kočkám co se rubou s náckama, ale prostě je to strašná blbost, furt se to opakuje a člověk dobře ví co se stane. Kvůli tomu dávám filmu 50% ()

amim

Sucker Punch se dá jednoduše shrnout jedním slovem - zvláštní. Opravdu jsem si myslel, že prostě přijdu do kina, vypnu, budu se 2 hodinky dívat na jednu velkou řežbu a pak pudu celý šťastný domů. Nicméně film mě kompletně překvapil. Musím se u něj přemýšlet a to tak, že hodně, jinak to prostě nepochopíte a bude hledět na celý film se zhrozeným výrazem a otázkou "co to?" na rtech. Opravdu si nejsem jist, jestli jsem film pochopil, ale budu doufat, že jo. Celým filmem nás provází neuvěřitelná hudba, vzhledově vypadá celý film také luxusně a příběh celkem překvapivě není vůbec špatný. Tak proč tedy jen 3*? Jednoduché vysvětlení. Souboje. Nechápu, co to mělo být, neb souboje byly na celém filmu to nejhorší. Ano, esteticky vypadají famózně, ale jsou takové nemastně neslané a do celého filmu mě prostě nepasovali. Např. scéna ve vlaku je jedna velká nuda. Otevřou se dveře, hodí se zpomalený záběr, 10 minut se střílí a ...nic. Zkrátka a dobře souboje to celý pokazily. Čekal jsem řežbu a nedostatky v příběhu. Nicméně celkový dojem byl přesně opačný. ()

Honzeechec

Snyder přinesl na hromadu svý oblíbený hry, CDčka, komiksy a pornáče a nějak z toho zplácal film, kterej vůbec ve výsledku neni tak blbej jak by se dalo očekávat. Teď už záleží jen na tom, nakolik máte podobnej vkus. Mě střílející roštěnky v Necrovision za doprovodu White Rabbit ke štěstí stačej... škoda že akce neni víc, ale i tak je to pastva pro oči a to i bez otravnýho 3D. ()

Denila

Čekala jsem něčehosi víc... jen plno bojů, které mě chvílemi nudily. Efekty nestály za nic a celkov děj? Mohlo to být rozhodně kratší a vůbec by to nevadilo. Naopak, možná by mě to neuspalo. Asi to chtělo trochu víc fantazie, nebo bych měla být trochu mladší, abych se do toho pořádně vžila? Nic natolik zvláštního to nebylo. Jednou a dost. ()

Zack Snyder si zkusí anime

Zack Snyder si zkusí anime

12.07.2019

Režisér Zack Snyder (Strážci – Watchmen, Muž z oceli) se po několikaleté odmlce naplno vrací k práci. Kromě chystaného zombie heistu Army of the Dead pro Netflix teď pro streamovací službu připravuje… (více)

Batman vs. Superman v eRkové verzi

Batman vs. Superman v eRkové verzi

24.02.2016

Sin City 2: Konečně se natáčí

Sin City 2: Konečně se natáčí

02.11.2012

Už jsme odmítali věřit, že k tomu někdy dojde, ale dočkali jsme se – v pondělí 29. října bylo v texaském Austinu oficiálně zahájeno natáčení Sin City: A Dame to Kill For. V nadcházejících týdnech nás… (více)

Bourne nabírá luxusní protivníky

Bourne nabírá luxusní protivníky

24.07.2011

Tony Gilroy očividně napsal pro The Bourne Legacy parádní scénář. Film, který bude tentokrát i režírovat, totiž láká čím dál hvězdnější obsazení. Nejdřív hlavní roli získal Jeremy Renner (nebude hrát… (více)