Kajdous odpad!

"...na to mám tuhle skvělou pánvičku od firmy XXX s technologií XXX..." Mám rád jídlo a sobotní odpoledne, Babica by mi obojí dokázal zkazit. (J*A*S*Mův komentář pobavil :D) ()

fNdEsIECLE

Jiřík, toť nový Cagliostro lebo co; v TV nesleduji, ovšem na netu (se všemi komentáři) je Jiříkovo čarování spolehlivým rozmetačem chmur. ()

Vakomlok

Jako pokus o kulinářskou show totální selhání v čele s nekompetentním Jirkou, na druhou stranu pravděpodobně nejlepší sitcom, jaký kdy na Nově vznikl. ()

moiiz odpad!

Krásna pohádka na pokračovaní o tom, jak neschopnej nýmand ke štěstí přišel . Asi se umí těm maminám dostat do kalhotek, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. ()

misa_laska odpad!

Asi bych i koukala, recepty občas vypadaly zajímavě, ale Babica je tak odpudivej, že to se fakt nedá... Ani bez brýlí.. ()

dj.kouba odpad!

Nesnáším Babicu!!! jeho rádoby vtipné narážky a připomínky mě opravdu velmi vytáčejí. Po celou dobu přenosu mně tento pán připadá značně ožralý. Chápu sice asi, jak mi řekla máti, že dělá jednoduchý jídla pro normální lidi, ale to můj zásadně negativní postoj k němu nemění. Ano pane BLBico, opravdu vás nesnáším =)). ()

bangee odpad!

Kristova noho, by lomila moje babička, kdyby to viděla. Babica je nudnej, trapnej a ke všemu si zve ouplně stejně na h.....o lidi, jako je on. A ty jeho hlášky - takhle okurka je oloupaná a tahle druhá ne, ředkvička je červená, rotože roste v zemi... co to je... Jak někde řekl Polreich, Babica má prostě štestí... ()

boul odpad!

dáme tam citron, když nemáte citron tak tam dejte limetku, když nemáte limetku tak tam nedejte nic :D kkt ()

Elyon odpad!

Dnes si přátelé uděláme tousty se sýrem a šunkou. Začnu tím, že rozpálím pánev, dám tam olej a dám tam tousty. Toust, každý ví jak to bude ve finále vypadat, je to taková typická smažená věc. Dejte tam toho oleje víc, aby ten toust plaval. Pokud nebude plavat, tak to nebude fungovat. Toust necháme smažit, mezitím si připravíme šunku a sýr. Já mám rád šunku vepřovou, ale kdo nemá rád šunku vepřovou, tak si tam může dát plátky šunky kuřecí. A kdo nemá rád ani jedno, tak si tam dá šunkový salám. Tohle je sýr. Používám plátkový eidem pětačtyřicítku, ale kdo má rád ementál, tak si tam může dát ementál. A pokud nemáte ementál, můžete na to plácnout i hermelín nebo nivu. Toust se nám usmažil, tak si ho dáme na papírový ubrousek a osušíme. Vidíte jak je krásně křupavý? Toust namažeme máslem, musíte tam dát nejlépe máslo značky Rama, tu mají rádi hlavně děti a je zdravá, má několik verzí, takže si můžete vybrat. Na máslo dáme šunku a sýr. Můžeme na to i připlácnout další toust a budeme mít takový sendvič. Víte vůbec jak vznikl sendvič?....Babica se snaží vařit pro český národ a vůbec se mu to nedaří. Jeho výrazy jsou takové, aby je pobral i český Pepa a Mařka, kteří hltají každý díl a dobrovolně si nechávají vymývat mozky nekvalitními pořady. Nad tím se nebudu rozčilovat, mám slabé nervy a srdce a tohle mi za zdraví nestojí. Abych pravdu řekla, viděla jsem jen pár ukázek na youtube a nějaký čas jsem neměla odvahu se na tento pořad koukat. Ale pak jsem to překonala. Jednou jsem se na pár dílů sice ze zajímavosti podívala (poté co jsem napsala tento komentář) a poté mě přešla na nějakou dobu chuť k jídlu. Ale sranda je to dobrá. Ovšem o to smutnější je, že to Babica myslí vážně. Absolutně mi leze na nervy to jeho "je to taková typická věc" nebo "tohle jistě všichni znáte". Jeho vyjadřovaní je naprosto příšerné. Někde jsem četla, že Babicovi nadávají i odborníci v gastronomii a s ním to ani nehne. Hlavně že každou neděli může podle něj vařit české stádo jeho „velmi levné a zdravé recepty“. Ale co mě vždycky dostane jsou ty jeho historky o vzniku jídla nebo o původu nějaké suroviny (Španělští ptáčci, například). Jen tak pro zajímavost jsem si ověřovala jeho moudra a zjistila jsem, že ani v jedné věci se netrefil. Největší nářez ale byl, když v jednom díle tvrdil, že Čedar je sýr z Mexika (ve skutečnosti pochází z Anglie). Ale zase na druhou stranu jsem se hodně nasmála. ()

Raziel_cz

Babica je nehodnotitelný. Nejde jednoznačně určit, jestli je jeho pořad opravdu tak debilní, jak se na první pohled zdá, nebo geniálně vtipný. Jirkovy hlášky jsou totiž legendární. ()

nopud odpad!

Uděláme si citrónovou omáčku. Základem je citrón. Když nemáte citrón, tak tam dejte limetu, když ani tu nemáte, tak tam nic nedávejte... ()

Luk Skywalker

Před pár lety jsem viděl díl a dnes po několika letech část dalšího, přičemž nepamatuji si, že by prodával hrnce se slevou k narozeninám výrobce těch hrnců. Takže po pár letech je tam známý host, který ani nemusí umět vařit (byl tam Josef Vojtek - zpěvák kapely Kabát) a v druhé části teleshopping. K tomu mě napadá jen jediné - lyže tolik nenesou a proto "zoufalí lidé, dělají zoufalé věci." ()