Jajar odpad!

Humusák Babica dělá, že vaří, v přímém přenosu ošahává české maminy a servíruje "jídla", kterým dává na zadek i tuzemská školní jídelna. Kentus největšího kalibru! ()

Redix odpad!

Ten člověk kterej si tam hraje na rádoby kuchaře to absolutně neumí, jednoznačně nejhorší pořad o vaření. ()

Blaogranas odpad!

Sympatický kuchař asi jako smrková větvička mezi půlkama. PS: Jeho matka děla průvodkyni u jedné cestovky a o Barceloně toho ví opravdu hodně, ale ani ona nezvedne moje hodnocení pro tenhle humus. ()

Kaucuk odpad!

Viděl sem jeden díl (bohudík) a naprosto se mi u toho zved kýbl...ten chlap snad vařívával někde na frontě...a ty lidi co tam s nim choděj (abych byl přesnej ten jeden člověk co tam s nim byl když sem to viděl...toho snad náhodou potkal půlhodinku před natáčením)...no prostě děs běs, už nikdy více. A rád bych viděl ty kteří si uvařili tu jeho králičí prásárnu s knedlíkama plněnejma strouhankou... ()

poli00 odpad!

Nemám absolutně nic proti kuchařským pořadům, přesto že je nesleduju a už vůbec je nevyhledávám. Ovšem toto je opravdu trochu moc. Každý nedělní podvečer sledovat Pana Jiřího "patlala" Babicu to bych nezvládal a je zrovna škoda, že v tento čas na Nově neběží nějaká přijemná komedie, která by se v tuto hroznou dobu konce víkendu hodila. Pan Babica mi je nepříjemný a to je zásadní faktor proč tento pořad odsuzuji na uplné dno. Když už bych měl koukat na podobný pořad tak jedině s panem Zdeňkem Pohlreichtem, který mi je opravdu sympatický, je zábavný, vtipný a hlavně... UMÍ VAŘIT!!! Toto hodnocení píšu po dnešním "sledování" tohoto pořadu, kdy jsem zapl televizi a poslechl si větu: "Tak to byla ta suchá část a teď jdem na tu část mokrou." Znechuceně jsem TV zas vypl a napsal těchto pár nesmyslných, subjektivních vět. 0% ()

Mukunda

Obecně ke kuchařským pořadům přistupuji spíše s despektem, tento je ale skutečně hrozný. Nevím, proč tam dali zrovna Babicu, k ničemu dobrému to ale nebylo. Jeho řeči jsou místy směšné, většinou ale jen nudné a prázdné, někdy i na přesdržku. Reklama, kterou každým dílem dělá nějaké firmě, ať už na skvělé hrnce nebo výtažek kdoví z čeho, mě také nenadchla, nakonec, i takové věci se dají udělat s citem. Co se kvality jídel týče, musím oproti zbytku názorů říci, že humusy to ve většině případů nejsou (zajímalo by mě, co jedí tito lidé doma, asi to nic dobrého nebude), místy ta jídla vypadají i docela dobře. Kritika z tohoto pohledu tedy není dle mého na místě a já, ačkoliv nejsem nijak nadšen, nemohu dát méně než dvě hvězdy. ()

Bukec.T

...aneb jak uvařit houbovou omáčku bez jediné houby to uvidíte jen tady. Na druhou stranu si Babica zaslouží pochvalu za to že se snaží vařit levně a tudíž dostupně pro co nejvíc lidí. ()

papaguy

Trochu úsměvné výroky na téma co se právě děje na pánvi pronášené "sexy" chraplákem. Co uklohníme, to bez ladu a skladu nahážeme na talíř (nejlépe modrý z Ikea). Ale proč ne. Každé zboží má svého kupce a každý pořad své diváky (akorát ti na ČSFD si zrovna raději odskočili k Šéfovi, Italovi nebo do Nočních můr kuchyně). ()