Mr.nachos

Není to moderátor, což je sakra poznat a není to ani profi kuchař, což je také znát, ale mě to nevadí. Nesleduji to pravidelně, ale když na to přepnu, nekroutím se hnusem a nemusím okamžitě přepínat na jinej program. Aspoň nemluví jako dobytek a není to namachrovanej blbeček. ()

brzozin

Pořad o tom, jak zkouřená pologramotná opice vaří v televizi nechutné a zdraví nebezpečné chlemty, jejichž základem je neustále tatáž sračka ingrediencí, které náhodně najdeme v ledničce, hodíme na pánev, mnohoráte prohdíme a nakonec vyvrhneme na talíř. Mezi tím vám tento novodobý Horst prodá tyčový mixér či pánvičky klik klak jako zaručenou a doposud nikde nevídanou novinku. Kulinářská úroveň odpovídá celkové úrovni diváků této televize. Dozvíte se příkladně, že čedar je mexický sýr, nebo že kedluben smažený v oleji je dietní a zdravé jídlo. Doporučuji hlavně dil Fotbalový balón a Zelí plněné masem. Potrháte se smíchy. A k samotnému hodnocení. Původně jsem dal odpad. Nicméně po zralé úvaze jsem shledal, že nejde o kulinářský, ale o ryze zábavný pořad. A protože jsem se bavil královský, dávám plnou palbu. ()

Horxus odpad!

Slyším znělku a odcházím nebo přepínám. Babica je naprosto nesnesitelný, což je, vzhledem k tomu, že je na obrazovce 99% času, dost fatální chyba a na babky z vesnice, které pozval do televize, aby uvařily brambory na sto způsobů ale vlastně pořád stejně, se těch třicet minut prostě koukat nedá. "Je to lehký, dobrý a hezky to vypadá." Ještě jednou pronese Babica tuto větu a dobrovolně se ohluším. Radši dvě hodiny Receptáře prima nápadů, než tohle. I když vlastně ne, beru zpět. ()

x_silver odpad!

"No, tak teď tam dej trochu toho, no tak, to, jo a můžeš tam ještě dát třeba tohle a tak trochu to tam dej... No a můžeme to, no... Servírovat" ()

Romeroo odpad!

"kuchař" z lágru utočí na moje nervy velmi zdařile, když ho náhodou zahlédnu přepínám nebo vypínám....odporné! ()

Havala odpad!

Neříkám že vaří špatně, ale pořad o vaření prostě neměl nikdy vzniknout. Pro stádo tupých ovcí (většina Čechů) je to dobrý pořad který pořád žerou, pokud ne, oni ho hned vyšoupnou, o sledovanost jde až na prvním místě. ()

Ferenzo odpad!

Babica je idiot, kterýmu nějaký kamaráčovty dohodili trapnej pořad na nově. Bohužel inteligence českého televizního diváka nezná hranic směrem dolů, a proto na to čumějí. Takovýle pořad by dokázala udělat polovina naší populace. 0%. ()

Mire

Tak túto fantastickú záležitosť som objavil len predvčerom, ale zaručujem vám že keď si to pozriete, nebudete ľutovať. Najlepšia situačná komédia minimálne v strednej Európe, ktorú niekto omylom vydáva za program o varení. Ide o skvelú, väčšinou one-man show, ktorú uvádza "majster šéfkuchár" Jíři Babica (v kuloároch prezývaný Prasnica), ktorý si pred natáčaním hrkne aspoň fľašu vodky a potom nasleduje jazda z ktorej pôjdete do kolien. Užijete si pohľad na prípravu úplne sračkoidných jedál ktoré by pravdepodobne nechceli zjesť ani vo väzniciach a ktoré dokonale prevetrajú váš tráviaci systém. Majster Babica sa takmer nikdy nezaobíde bez aspoň hektolitra oleja, eidam sa bude taktiež často skloňovať a jedným z vrcholov pri príprave tých jeho výtvorov je vyprážanie žemle na oleji. Naozaj neuveriteľné. Keďže ale ide o sitkom, tak si samozrejme užijete aj kopu skvelých hlášok, ktoré majster Babica naozaj vie a na ktorých sa nasmejete až vás bude brucho bolieť (veď koniec koncov, ostatní užívatelia ČSFD ktorí komentovali tento program vám dali množstvo názorných ukážok). Medzi najväčšie majstrovské diela patria diely kde sa pripravoval avokádový burger, bretónsky rezeň, omeleta, veselý(?) segedín, španielské vtáčky, sekaná či tiramisu. Materiálu je dosť, stačí si vybrať a myslím že neoľutujete nikdy. Za mňa päť hviezdičiek, lebo tých niekoľko záchvatov smiechu čo som mal (hlavne následne z čítania komentárov pod videami) mi nenahradia ani renomované sitkomy z VB či USA. ()

subic odpad!

Zuzana Fialová by se měla držet herecké profese, protože její režisérské počiny jsou většinou dost průser. I když pro Novu asi dobrý... Výtvory Jiřího Blablici jsou beze sporu legendární, aneb jak říká můj známý, zaručeně se z toho pose*ete, ale můžete si to udělat doma. ()

MutantMarana odpad!

„Dali jsme tam toho hodně, takže to bude dobrý.“„když nevíš, co s tím, tak tam nasyp sejra“„Tymiánový brambory dělám proto, že mám tymián. Kdybych měl majoránku, byly by to majoránkový brambory.“ To je na facku a Chocholouska tohle individuum. Od nej musi bejt pochoutka i hovno s makem, zamichany ptakem! ()