Mladá dívka se probouzí v rakvi, s traumatickým poraněním hlavy a s tím spojenou ztrátou paměti. Vzápětí jí rychle dochází, že byla unesena vyšinutým sériovým vrahem, čímž pro ni začíná nová noční můra. Musí totiž přežít noc v odlehlém venkovském městečku, přičemž onen technologií vyzbrojený, maskovaný maniak, jí vytrvale půjde po krku. (ČSFD.cz)

Dubro

Konečne som pochopil výraz „motať sa ako Maďar v kukurici“! To, čo predvádzali tí zúfalci, vlastne čo to trepem, hlavní hrdinovia v tomto slasheri, sa nazvať inak ani nedá. Našťastie mali proti sebe slušne nadupaného protivníka, ktorý snáď ako jediný vedel, čo robí a pomerne luxusne likvidoval ten skoro genetický odpad. Škoda, že aj dialógy sem napísal Dementijev, mohla to byť celkom slušná diskotéka nielen na jeden večer. ()

*CARNIFEX*

"Poňekud, níbrž, poňevač" sa pre mňa osobne jedná o amatérsku sračku s totálne, ale totálne primitívnym, prijebaným chovaním všetkých retardovaných obetí mäsového vraha chodiaceho v maske z Terminátora 1 s kamerou s laserom na ramene ala mimozemskou "kušou" Predátora, musím povedať, že okrem fakt slušných vrážd, ktoré sú vyobrazené skutočne nadštandardne nie je nič čím by ma tento veľkým amaterizmom zaváňajúci horor zaujal. Miestami dosť trápne, u mňa na hrane balancujúcich myšlienok - vypnúť, prepnúť. 90 minút skutočného napätia čakania kedy to už KONEČNE skončí my ponúklo zážitok na ktorý tak "ľahko nezabudnem". ()

corpsy

Je až škoda všetkého toho perfektného gore do takejto blboviny. Rovnako prekvapivá je aj účasť viacerých známych tvárí, ale možno šlo len o tú povestnú čerešničku na torte. Sledovanie tohto výkvetu napĺňa skôr nuda ako napätie, ale zabaviť sa dá aj na tých hrozných hereckých výkonoch a réžii. Céčkový slasher s áčkovou brutalitou. ()

Bloody13

Nevim nevim... první půlka tohoto "zázraku" je neuvěřitelně špatná, hlavní hrdinka má sice kozy jako vozy, ale absolutně toporná a hrát prostě neumí. O ostatních ani nemluvim, jenom Kevin Gage byl docela borec. A samozřejmě zabiják s chromovou maskou, kterou si lepil na ksicht. Tím se dostávám k druhé půlce. Ta překvapivě už nepřešlapuje na místě a hezky se rozjede. Zabijákova práce byla luxusní, gore fakt brutální, maskéři a tvůrci efektů se vskutku vyřádili. Takže nakonec mi z toho vylezl lepší průměr. Asi si ho přehraju ještě jednou, ale tentokrát jenom ty vraždy, ostatní je pouhá omáčka. ()

Astaroth12

Spracovanie bolo príšerno-dementné, krutosti sa medze nekladú a tu sa ani nekládli. Tento film ma od dokonalosti riadne ďaleko, hlavne ma vytáčal ten debil v maske, nielenže ho nešlo zabiť, ale aj keby hádam išlo, tak zbraň nemala náboje. No totálna pi.....a, aj keby som videl len posledných 5 minút, aj tak by som vedel všetko o tomto filme. Gore efekty mali moje uznanie, ale tie boli jediné, za čo stojí pozrieť tento film, ale ináč totálne trápna a nezáživná kravinka, ktorá z logiky toho veľa nepobrala. ()

• Natáčení probíhalo v lokalitě Annapolis v americkém Marylandu. (Terva)
  • Robert Hall je zároveň majitelem studia na maskérské efekty "Almost human", které vytvořilo i krvavé efekty do tohoto filmu. Veškeré masky jsou vyrobeny ze speciálního silikonu, vyvinutého přímo pro potřeby maskérů. (Veleknez)
  • Ve scéně okolo 20. minuty, kdy je zabit Johnny (Johnathon Schaech), je Cindina (Lena Headey) sestra na obličeji pocákána krví. V některých záběrech má však obličej čistý. (Terva)