Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

PeteBuck

Na začiatku jemný rozbeh, potom týpci prídu do Las Vegas, zotmie sa, prestrih, zrazu ráno. Hneď potom mi klesla sánka a zostala na podlahe až do konca filmu. A keď som zbadal tie fotky, tak som skoro odpadol. Už som sa viackrát ožral a vyviedol pár kravín, niektoré boli horšie ako v tomto filme. Ale človek vidí niečo takéto ako komédiu, tak klobúk dole. ()

Saxos

Zhodnotit všechny tři Pařby lze pěkně sestupným propadem od 4 po 2 hvězdy. První pařba byla nápaditá, nová, nacpaná úchylnýma trapárnama. Dobrý soundtrack a pár nápadů. Žádné přemýšlení a jen jednou. ()

Catella

Tohle je prostě tutovka. Bavila mě parta - hezoun, frajer, zakřiknutej zubař a NEPŘEMOŽITELNEJ BOREC ZACH, kterej se jen lehce šmrncne kolem kamery a už se směju. ()

Radek273

Až budete mít jednou kocovinu, která vám doslova trhá hlavu, okno jako ve výkladní skříni a výčitek, že by je neunes dokonce ani Chuck Norris, jste v náladě pustit si tento snímek. Ono holt probudit se bez vlastního zubu, najít v koupelně tygra a v kufru mít nahého Číňana .. to prostě není normální. O to víc vás potěší, že vlastně vše ostatní funguje úplně v pořádku, a tudíž nastal čas, hodit celý večer za hlavu a jít dál. A jestliže se v takovémto stavu zrovna nenacházíte, vyčkejte! Mohlo by vás to pak mrzet. ()

Izmo123

Na to že tenhle film má 81% tak bych čekal u tohohle filmu o mnohem víc v komedii jenomže místo toho jsem dostal poměrně podprůměrnou komedii kde jsem se zasmál jenom čtyřikrát a to mi oprvadu nestačí na film který trvá 96 minut k tomu ještě dokonce co mi taky nestačí jsou postavy které jsou poměrně dost ploché, hlavní postavy se sice ponaučí ale to stejně nepomůže protože když dáte u postav občas hloupý humor který buď nefunguje nebo prostě nedává smysl tak těžko můžete brát tyhle hlavní postavy vážně a nebo je to taky tím že mám prostě jiní smysl pro humor což je asi ta větší pravdě podobnost ale já sem ten typ člověka který se směje skoro čehokoliv ale tehle film mi z nějakého důvodu nesedl v komedii u postav u kterého mi příběh přišel docela zajímavý a to ne kvůli postav ale kvůli tomu jak příběh dopadne a co se celou dobu stalo když byly hlavní postavy ve Vegas úlně mimo ale i když mi příběh přišel docela zajímavý tak co u tohohle příběhu mi prostě vadilo jsou ty halvní postavy které kazily dojem příběhu ale i když v tomhle filmu byla komedie slabší tak přesto nedám filmu jednu hvězdičku ale dvě hvězdičky za občas vtipné momenty které se povedly, jinak hodnotím: Postavy 2/10 Příběh 2/10 Komedie 3/10 Celkově hodnotím ⭐⭐ 3/10 ()

Diego75

Las Vegas jsem sám dvakrát navštívil a ač jsem tam asi nezažil takové dobrodružství, tak mohu sám potvrdit, že nejlepší akce jsou ty, z kterých si člověk vlastně nic nepamatuje. Tato komedie v podstatě zveličuje životní situaci, kterou každý dříve nebo později zažije.....Někteří jí zažívají každý víkend. ()

PanPyzamo

Ze začátku jsem si říkal proč ne. Další filmek o pořádné párty. Nakonec jsem byl ale příjemně překvapen, jelikož párty nešla vidět a šlo o takovou komediální detektivku, kde hlavní postavy zjišťují, co se vlastně tu noc stalo. Bavilo mě to. Rychlé tempo, postupné odhalování až vyvrcholení na konci, které film pěkně uzavřelo. Nakonec se z toho pro mě vyklubala velmi dobrá Road movie komedie. Za mě dobrý film, který můžu doporučit. 7,5/10 ()

PTuranyi

Humorom mierne na hrane hlavne rolou Dougovho švagra so svojimi sexuálnymi narážkami. Inak perfektne vystavaný a dávkovaný príbeh s postupným odkrývaním nových a nových (trápností) problémov. ()

CuriousGuy

Nejlepší film na filmové noci 2009. Moc jsem od toho nečekal, ale byla to skvělá jízda. Sice jsem byl šíleně zkalenej, ale pamatuju si, že jsem se bavil celou dobu. Skvělé výkony poměrně neznámých představitelů a padnoucí scénář z toho dělají pro mě jednu z nejlepších komedií poslední doby. ()

Monini

Tak nevím, ale narozdíl od ostatních jsem se já tak dobře nebavila. Možná mi dojem zkazilo mé přehnané očekávání, ale také to mohly být nechutnosti tipu: starý dědeček, který se vysléká za nesmírně znechuceného výrazu v očích doktora. Nakonec jsem se nejvíc smála u fotek, které lítaly u závěrečných titulků. No tak nevím, víc jak 3* ze sebe prostě nedostanu... ()

KakiBonham

Možná se mi na Pařbu ze začátku tak úplně nechtělo, jak už tu někdo zmínil - rozhodně to není holčičí film. O to lepší je to pak překvapení, když si po skončení uvědomíte, že jste se bavili od začátku do konce. Možná je to tím, že některé momenty jsou nahodilé ne prvoplánovitě, ale tak nějak "ze života". A navíc ten dnes tak oblíbený faktor správného mužského kamarádství, i když to není klasická bromance, mě vždycky tajně dojímá. Dala bych hvězdiček i pět, ale to už by bylo za Bradleyho Coopera bez košile. ()

oceanic6

Dokonalá komédia od hlavy až po päty nabitá neskutočným množstvom gagov, bláznivých situácii a zábavných postavičiek. Ústredná štvorica zložená z prakticky úplne neznámych hercov nemá ani tú najmenšiu chybičku a dovolím si tvrdiť, že ich čaká veľká komediálna kariéra. Film naviac po celý čas udržuje strhujúce tempo a všetko sa deje rýchlo, bez akejkoľvek možnosti nudiť sa. Osobne si navyše myslím, že z tejto komédie sa postupom času stane kultový film, nasvedčuje tomu úplne všetko. Vyzdvihnúť treba aj výborný soundtrack a neuveriteľne vydarené záverečné titulky. Stopercentná zábava!!! ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)