Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

complex

asi najlepšia komédia čo sa týka roku 2009, jednoduchý príbeh plný kvalitného humoru, herec zach galifianakis si dava zase svoj štýl a fakt prináša do tohto filmu najviac humoru.. jednoduchá komédia, ktorá sa dá pozerať viac krát ()

Ma_tes1

Pohodová komedie, u které jsem se náramně pobavil a s chutí zasmál. Tihle chlapíci toho za jednu noc zažili tolik, kolik většina z nás nezažije ani za celý svůj život. V žánru komedie u mě absolutně vyhrává. ()

tOmMo.D

Vinikajúca komédia ! Žánrov s podobným námetom sme tu už mali niekoľko, preto som sa bál, že The Hangover bude len obohraná platňa, no opak je pravdou. Film dokázal, že je skutočným originálom s velmi trefným humorom a výberom hercov, ktorým postavy vo filme sedia na mieru a spolu tvoria nezameniteľne vtipný celok. Ani na chvílu som sa nenudil. Okno ktoré naozaj stojí za pozretie :D. 87 % ()

e-pilot

U této komedie je krásně vidět, jak dokáže špatný výběr dabingových herců zkazit povedený film. V původním znění **** a s českým dabingem *. ()

Cheyenee

Nějak nevím, jaký mám z toho filmu pocit. Prvních 20 minut nic moc, pak velká sranda, pak zas nic moc a konec dobrej. Dávám tak 3+ hvězdičky a pochvalu za Bradley Coopera, toho já můžu ;). A na dvojku se kouknu. ()

zekon

Neuvěřitelné. Inteligentní americká komedie? No tak to mě dostalo. Skvělé hlášky, neskutečné spletence, jízda od začátku do konce. Tygr a Talisman mě dostali do kolen :) ()

Rebelioner

Už jsem se bál, že se dnes točí jen komedie plné teenage free zábav z kolejního prostředí, se spoustou prsatejch roztleskávaček a nepřirozeným množstvým fekálního humoru. Pařba ve vegas pojednává konečně o něčem jiném a hle, funguje to skvěle ! Trio herců Bradley Cooper, Ed Helms a Zach Galifianakis je skvělá volba a poteší i Přítomnost M.Tysona. Film provází i příjemně zvolená mainstreamová muzika, kterou si divák tu a tam určitě zabrouká. PROSÍM, CHCI DALŠÍ TAKOVÉ KOMEDIE ()

Archvile

Dobrých komédii je ako šafranu, ale bohužiaľ táto sa k nim len tesne približuje. Je to škoda lebo potenciál bol. ()

camomilla

S obavami pusteno, s usmevem shlednuto. Hodinka a pul stravena v Las Vegas me ani chvilku nenudila. Film si nehraje na nic vic nez je a mne se jen pri psani tohoto komentare vybavuji parby meho mladi :-) ()

MakinaB

Nevím proč, ale mě se to líbilo. zasmála jsem se nahlas sice jen dvakrát, třikrát, ale jinak jsem se bavila. Nic světoborného, ale to komedie být nemají. No prostě já jsem spokojená a nevím jak vy a možná je to už na hlavu, ale já až budu mít rozlučko nebo na nějakou půjdu .....jedu s chlapama do Vegas :-D ()

Phoeniyx

A hele kočička tak tahle hláška mě naprosto ohromila, film na který se nejraději dívám s bandou přátel, velice povedené a vtipné 5! ()

milford

Když tento film člověk vidí 3x po sobě v rozmezí dvou dnů (cesta busem tam i zpět), tak si všimne i těch nejmenších drobností a dojde mu i pár narážek (třebas Alan v kasinu v šedým kvádru ala Rain Man). Pro mne svěží a skvěle vymyšlený příběh plný zvratů a občasných wtf momentů. Ústřední trojice se skvěle doplňuje, k tomu Mike Tyson a brilantní Ken Jeong, prostě vynikající obsazení z tohoto filmu dělá brilantní zábavu. ()

Peenugirl

Ku komédiam pristupujem tak, že sa chcem baviť, nech na vine nie je moja skeptika a otrávenosť. Tu na prístupe nezáleží. Je to pecka! Smiech zaručený...85% ()

teseth

nevím co k tomudle počinu napsat. snad jen trapný pokus o vytvoření rádobyvtipné trapárny, která má základ postavený na tom, že tři nevýrazní herci se snaží nějakým způsobem přijít na to co minulou noc dělali. ne, že by nesedělo to že za noc by toho tolik nestihli ani v nejmenším, ale když někdo shodí postel ze střechy tak si obsluha hotelu na tu střechu a prohledá ji. To s tím tygrem byla totál blbost. ()

tuberatanka

Zápletka je zaujímavá. Traja chlapi sa prebudia na izbe a snažia sa zistiť, čo sa odohralo minulú noc, z ktorej si totálne nič nepamätajú - celkom dobrá zámienka pre retrospektívne vyrozprávanie deja. Spracovanie je nezaujímavé, plné schematických postáv správajúcich sa mierne priblblo a priveľmi predvídateľne. Čosi takéto už dvadsať rokov dozadu parodovali Simpsonovci. Pozerateľná oddychovka, ale nič viac. Pozrite si radšej "Strach a hnus v Las Vegas". ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)