Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Diskuze

Tetsuo (hodnocení, recenze)

1) Ajaj, se domnívám, že moc nechápeš, jak funguje hodnocení na Rottenech. Ta procenta znamenají poměr kladných recenzí vůči záporným. Není to jako CSFD. Na to bacha. __________ 2) Těch úletů-kritiky špatně hodnocených a/nebo komerčně neúspěšných je strašně moc. Nebývale na "komerční hvězdu". ________________ 3) Vůbec nepřehlížím existenci dobře hodnocených a/nebo komerčně úspěšných filmů. Jen je JASNĚ vidět, že jsou v brutální menšině. ________________________ To, že najdeš úlety a propadáky i De Nira nedokazuje absolutně nic. Jsou to herci jiného typu, u De Nira se předpokládá, že bude riskovat a že mu to může nevycházet. Navíc - ano, samozřejmě, De Niro je v poslední době v i. Jasná věc. Stejně jak s tím Stallonem. Není třeba na tom nic vyvracet. Na tom nemáš s čím nesouhlasit. Fakta musíš akorát přijmout. Ale nejdřív je musíš umět číst a porovnávat různá čísla.

manonfire (hodnocení, recenze)

No nezlob se na mě, ale data na tvé straně nejsou. Zase si to překrucuješ podle svého.....těžíš z nízkoprocentního hodnocení čistě komerčních kousků a u těch dalších se slušným hodnocení jaksi přehlédneš jejich existenci. Stojím si za tím, že u filmů, které vůbec alespoň aspirovaly na kriticky příznivá čísla, jsou ty procenta slušné....a glosovat prostřednictvím těch pár průšvihů celou kariéru Stallonea jako krále snáživých náhoďáků?? To je prostě levné a hlavně zkreslující. Jinak tomatoes jsou směšné...je tam spousta uznáváných filmů které jsou"komplexně" hodnoceny 10% apod...to snad nemyslíš vážně? Hodnotit kariéru podle úsměvných úletú druhu RHinestona, Stayng alive? ..vždyť jsou to naprosto nepodstatné detail...nejsou ukazatelem absolutně ničeho.....z toho přecházíš k sergiu Leonemu? To že má být statisticky nezávislý úsudek? Jinak zdráv? Promiň ale vycucáváš to z ničeho. Takové mechanismy by se dali použít i k zesměšnění jakéhokoliv herce, včetně De Nirovi poslední desetiletky. Prostě nesouhlas. Rocky 93%, Rocky II. 70%, Nighthawks 71%, First blood 86ˇ%, Demolition man 63%, Cliffhanger82%, Copland 71%,...a to jsou na čistě akční kusy slušná čísla.

Tetsuo (hodnocení, recenze)

"a závěr napíše v podstatě, že je Sly snaživý multineschopa" - Píšu v recenzi, že se Stallone odkazuje k určité tradici chlapských filmů, jaké točil třeba John Ford, Sam Peckinpah, nebo Robert Aldrich. Stallone není tak dobrý režisér jako oni, ergo je to jako špatný Shakespeare, špatný Sergio Leone apod. I špatný Leone, Aldrich apod. mají 70 %. Kapišto? _______________________________ http://www.rottentomatoes.com/celebrity/sylvester_stallone/ - Koukni se sem, ať vidíš, jaké mají hodnocení Stallonovy film u angloamerické kritiky. O různých podobách úspěšnosti jsem mluvili oba bez dokonalého vymezení tématu. Tady to máš komplexněji a statisticky je pravda na mojí straně. ___________ Pokud si přečteš někdy nějaké pojednání o filmových hvězdách, Stallone patří suverénně k těm, kteří za svou kariéru udělali nejvíc přešlapů. (Je to v podstatě opak Willa Smithe, např.) On SÁM říká, že 90 procent dělal blbě, a jen v 10 procentech se trefil. Viz tady, abys mi věřil: http://www.telegraph.co.uk/culture/film/starsandstories/7918712/Sylvester-Stallone-interview.html ____ Je hezké, že mě za to vyplíšníš, jak jsem drzý, ale neuvědomuješ si, že Sly má sebereflexi. . ____________ Víš, problém je v tom, že jseš fakt moc velkej fanda a nemáš od toho dostup. Já mám Stallona rád, ale nemám ho jako nedoktnutelnou modlu. ______________ Předpokládám, že zakopeme válečnou sekyru (kterou jsem osobně nevykopal), ale doufám taky, že uznáš, že data, fakta a informace hrají pro mě a tys to neustál emocionálně.

Arbiter (hodnocení, recenze)

manonfire: jsem si zpětně uvědomil, že jsem to napsal jak nějakej rádoby profesor etiky - sorry... nevím jeslti s mou nestranností narážíš na něco konkrétního, ale v tomhle případě jsem si to myslím mohl dovolit. Jinak samozřejmě dokážu být až nechutně stranný :-)

manonfire (hodnocení, recenze)

Arbitre, děkuji za lekci etikety. Ukončil bych to tak, že já sice fanoušek jsem, ale ty nejsi zase tak nestranný jak se děláš a Tetsuo v recenzi nebyl střízlivý. Oportunizmus je bohužel naprosto přirozená věc..jen ho trocu krotit..to je pravda. Jinak Tetsuo jsem rád, že jsem trochu podcenil, a věř nebo ne, mám radost, že si pan drzý kritik, kterej alespoň dělá mrtvý tahy.

LukeCJ

LukeCJ (hodnocení, recenze)

Centime- Jo taky jsem tam byl, ta kvalita mě teda dost naštvala. Mají v tom pěkněj bordel , když jim pošle distributor takovoudle kopii tak to přece nemaj vůbec pouštět. V týdnu sem v Praze a asi si udělám čas a půjdu na to znova v pořádný kvalitě , doufám , že tam už budou kopie kvalitní ...Jinak jak psal Jirkka , tržby mimo Usa se počítájí o dost pomaleji ..

JIRKKA

JIRKKA (hodnocení, recenze)

tržby mimo Ameriku samozřejmě nejsou 5 miliónů.....ale prostě nejsou zatím spočítaný, odhaduju, že v ůterý nebo ve středu večer tam naskočí (na boxoffice) asi zatím z 15-20 států.....viděl bych to na minimálně na 30 miliónů zatím. V Rusku jen o prvním víkendu vydělali přes 6 miliónů, 2x více než poslední Rambo za celou dobu promítání.

Arbiter (hodnocení, recenze)

Centime: No. Pokuď tu jistotu z nich nevymámíš, tak nikde. Asi byli tlačení na jednu stranu datumem premiery.. Na omlouvání buď někdo neměl odvahu nebo palici. Se nedá svítit. Moc ti to ale nezávidim. ASi bych z kina radši hned na začátku odešel, než si takhle nechat zprznit zážitek

Centime (hodnocení, recenze)

VladSinger : titule by mi taky až tak nevadily, ale on byl částěčně rozmazaný i obraz...a to je fakt o ničem. Navíc rozmazané titulky jsou dost rušivý element.

panMartin

panMartin (hodnocení, recenze)

To my chcete říct že to vydělalo za víkend mimo USA jen 5 mega??? Neni to nějak málo

Centime (hodnocení, recenze)

Arbiter: No jistě, náhrada je samorřejmě v pořádku. Jen mě to zkrátka zarazilo, že to bez okolků pustí, ani se neomluví, neupozorní... o tom prostě museli vědět a vyřešit si to s distributorem před premiérou. Když na to půjdu znova, tak kde mám záruku, že to nebude totéž.

VladSinger

VladSinger (hodnocení, recenze)

Centime: také jsem na tom byl ve VŠ v Brně, naštěstí mi to nevadilo protože angličtinu zvládám, ale bylo to nepříjemné vizuálně. Peníze určitě nevrátí, pokud nebudeš vytrvalejší :)

Arbiter (hodnocení, recenze)

Centime: spíš než peníze bych ti doporučil napsat o vstup zdarma. S tím bude mnohem míň práce než se snahou o vrácení peněz..pro ně i tebe

Andersis

Andersis (hodnocení, recenze)

Já se obávám, že ti peníze nevrátí. Oni to svedou na někoho jiného a to jiní to svalí zas na někoho jiného. A navís, vždycky si něco najdou.

Centime (hodnocení, recenze)

Celkem by mě zajímalo jestli tu někdo má podobnou zkušenost s návštěvou Expandalbes v kině. Byla jsem náhodou na premiéře v Brně ve Špalíčku a přes půl filmu byly rozmazané titulky nebo obraz. Když jsem psala následně mail do PC, tak mi odpověděli, že ano, že to bylo rozmazané a že je to chyba distributora, protože od něj dostali špatnou kopii...což mě až tak nezajímá. Spíš mě zajímá jestli mi za tu otřesnou kvalitu hodlají vrátit peníze. Ráda bych na to šla znovu v lepší kvalitě, protože tohle bylo jakoby mi přehrávali kinorip.

VladSinger

VladSinger (hodnocení, recenze)

panMartin: Theatrical Performance Total US Gross $64,890,000 International Gross $4,200,000 Worldwide Gross $69,090,000

Arbiter (hodnocení, recenze)

manonfire: Hele asi takhle. Oboum se vám film líbil. Autor recenze nabízí střízlivější pohled na film, respektive na Stalloneho. Ty jsi naopak fanoušek. Ona dva máte svůj postoj solidně podložen fakty a fakta toho druhého jsou pro vás s jinou váhovou hodnotou, jak už to tak bývá. Jedna věc je o tom diskutovat a druhá věc je se pak shazovat a vysvětlovat jak ten je mizernej recenzent a ten druhej tomu nerozumí a ten je bla a druhej je bla na druhou. Mějme se rádi, kakejme duhu, diskutujme. Ale holt protože diskuzi sleduju, tak jsem se k tomu vyjádřil. Nechápu holt. Zarputilej oportunizmus, nebrání v potaz názoru druhýho, ignoraci toho co ten druhej říká, upravování významů toho co říká a slepou snahu toho druhýho jednoduše shodit a tim vyhrát diskuzi. V mnoha ohledech nesouhlasim se spoustou recenzí co napsal Tetsuo nebo kdokoliv jinej. Holt se ale snažim vést diskuzi na to téa jinak, než přes zesměšnění práce a názoru toho druhého ;) Všimni si, že já ti něco napsal a automatiká součást tvé reakce je, že asi neumim chápat.. Neumim chápat... hlavně to že takový věci musí býžt součástí argumentace...

manonfire (hodnocení, recenze)

arbitre...to že někdo okecá svých 70% rádoby psychoanalytickejma plkama a na závěr napíše v podstatě, že je Sly snaživý multineschopa...to opravdu není nic proti Slyovi?? Tak to asi neumíš chápat. Ať si tam "kritik" píše o filmu co chce proboha, klidně že na projekci usnul, ale ty naprosto osobní útoky a soudy o člověku jménem Stallone s naprosto nepochopitelně začleněnou kritikou genetiky....jako co to má bejt? Na co si tam hraje. Kdo se ho prosil o takovou blahosklonnou "boží" sudbu....na to nemá hošík nárok, ani dostatek informací, jen a pouze svůj zakomplexovanej pocit a vlastní averze...protože závěrečnejma řečma o snaživosti to jen dosereš.. Debata o trapézech a o kašírovaném hollywoodském looku mě už nezajímá tuplem. A tetsuo dál už mě nebaví reagovat, pleteš si pojmy jako uznání kritiky a komerční úspěch a dáváš mi do úst, co jsem neřekl.....o Oscarovi, Fist, Cestě k ráji...jsem jako o komerčních filmech nic netvrdil. Hodnotit celkově Stallona, jednoho z nejoblíbenějších herců všech dob....a v osmdesátých a pol. devadesátých let nejplacenějšího herce, který byl vzorem pro snad nejvíce mladých kluků na celé zeměkouli...jako věčného poplety co šlape jen vedle......to je prostě ..totální omyl a v tvém případě i profdesionální selhání.

panMartin

panMartin (hodnocení, recenze)

Zdravím nevíte někdo z Vás kolik vydělaly Expendables: Postradatelní myslím jen mimo Ameriku tam to má i s tímto víkendem kolem 65 milionů!! Zajíma mě jen mimo USA díky

drake31

drake31 (hodnocení, recenze)

sniper18: tak dúfam že ten článok neklamal :) ale ako som pozeral slovenských distribútorov tak u žiadneho ani zmienka že by to malo byť ...

dzelen

dzelen (hodnocení, recenze)

dneska sem byl v kine na Expendables :)..a v podstate nemuzu nic vytknout..az samozrejme na takovy ty veci jako byl ten vybuch na molu..kde jeden zaber vypadal fakt hodne spatne...nebo kdyz vybuchoval ten barak ..tak to taky nevypadalo realne...nebo kdyz Sly vrazil protivnikoj nuz do krku..tak byla poznat ta dodelana krev.....pak jen mozna kdyz Jason a Sly pilotovali ..tak bylo videt ze to je delany (asi ve studiu) ..jinak zadny vetsi "chyby" sem nepozřel ....scena v kostele podle me perfekntni ( :D ) ....hlášky skvely (i kdyz mistama ohrany) ....Crews a Couture nastesti nebyly moc videt ...a co se tyce Lundgrena..tak tohle byl asi jeho nejlepsi film ....po vsech tech srackach co natocil.....ale stejne me potesilo ze tam hral jen chvili ;)..:Rourke , Austin a Roberts taky v poradku ;)...a Jason , Sly a Jet byly perfektni ....pro me jasnejch ***** ;)

Salem

Salem (hodnocení, recenze)

nechápu pročty filmy maj až tak posunutý, ale pokud vim tak na slovensku to je celkem často, že to maj pozděš než my

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Takže Expendables predsa budú aj v slovenských kinách, ale až koncom septembra, no teda trochu neskoro.

Salem

Salem (hodnocení, recenze)

Hele neni uplně jedno co natočil každej má jinek v kus. tak že tu už neotravujte stím kdo je lepší

Tetsuo (hodnocení, recenze)

manonfire: Ověřuj si fakta. Komerční propadáky ve Stallonově kariéře: Cesta k ráji, P.Ě.S.T., Vítězství, Noční dravci, Kočičí zlato, Do útoku, Oscar, Soudce Dredd, Denní světlo, vsšechno od Sejměte Cartera výš. Ono je tam samozřejmě těké vyčíslit přesné tržby, nicméně v kinech si nevedly dobře (video, DVD a televizní práva dělají další peníze.) Slabší do komerčních výsledků byly i některé jeho relativně slavnéí filmy jako Kriminál a Tango a Cash. Většina Stallonovy kariéry je očividné tápání jeho samotného a jeho agentů "co by tak mohl hrát, když má tak omezený rejstřík" __________ Některé ty filmy měly lepší kritiky, některé horší. Stallonovi jde jen určitý typ rolí, proto se mu za toubovatého poldu ze Země policajtů aplaudovalo. Právem. _________________________"mě ale hlavně zaráží je celkové ladění tvé oficiální kritiky k exp.....mám pocit, že si jen nerad dal těch svých 70% a to jen proto, že si nechtěl trhat zdejší propletenou partičku české scény filmové kritiky." - Nejsem s nikým propletenej, hodnocení dávám takové proto, že film je významově bohatý. Jednoznačně to tam píšu. _______________"když se jako nicka cítíš být oprávněn udělat z jednoho z nejúspěšnějších herců a motivačních osobností na světě.....přitroublého snaživce, který celý život nedělá nic jiného než popírá svou vadnou genetickou předurčenost" - Ale vždyť to přece tak je. Kdybys se Stallonem mluvil, on ti sám musí říct, že mu prostě nebylo dáno do vínku a že většinu svých slabin nepřekoná. Zkus si to aplikovat na jeho pohled, dospěješ k témuž, co já. Hlavně nezaváděj maximu "hodnotit může jen ten, kdo dosáhl téhož". To je prostě absolutní nesmysl. _____________________"to je hezké že si si přečetl pár debat s pár trenéry,ale vzhledem k tomu, že dřepnu 300kg a vejš a za hlavou vytlačím tolik co ty na činku pravděpodobně nakládáš na mrtvý tah...." - a) kolik zvedáš nemá absolutně žádný vztah k tomu, jestli máš ponětí o tom, jak se trénují herci do filmů. Zkus aspoň jednou přiznat, že se pleteš. A jinak - nepředpokládám, že za hlavou vytlačíš více než dva metráky.:)

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju