Super akční film v režii Sylvestra Stallone, který také hraje hlavní postavu. Ani chvilka nudy, totální napětí až do konečného rozuzlení. Skupina profesionálních zabijáků dorazí na ostrov Vilena s úkolem zlikvidovat nebezpečného diktátora. Akce se začíná komplikovat. Kolem nich probíhá něco nekalého a někdo ničí všechny jejich plány. Protivník i vnitřní nepřítel se snaží rozložit soudržnost a kamarádství. Když je obětována místní spojka Sandra, vedoucí skupiny se rozhodne manipulacím vzdorovat a vrátí se do Vileny, aby osvobodili rukojmí, dokončili svou práci a také zachránili svou integritu... Postradatelní jsou totiž muži, kteří mohou být obětováni ve prospěch vojenské operace... (Film+)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Devadesát Dva

Devadesát Dva (hodnocení, recenze)

mě se o tomhle filmu už i zdálo, v závěru byl souboj Stalloneho s Al Pacinem. když jsem se vzbudil, musel jsem se začít smát.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Veseldaa.!

Veseldaa.! (hodnocení, recenze)

Oscara od toho ani nečekám. Tenhle film je jednoduše splnění snu každého, kdo miluje dobu 80tých akčních filmů. A Sly vždycky radši uslyší díky od fanoušků, než od Akademie.

Testament (hodnocení, recenze)

Proč Oscarový film? Oscar=záruka kvality? Jde o to, aby to byl super akční film,to je celé.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

MatrialArt ten obsah je dobře, specializace sou tam psaný jak píše Testament, jen je důležitý dělat při čtení spravný pauzy :) ale obsah psal nákej kktek :XX jasný že nejlepší bude až se Sly uráčí napsal ofico obsah

Jevo

Jevo (hodnocení, recenze)

Vybraným ľudom sa budú premietať obe verzie. Ktorú ale vyberú si netrúfam odhadnúť... každopádne eRko na DVD vyjde určite

Testament (hodnocení, recenze)

MatrialArt: počkej si na konec dubna 2010, pak napíšu nový obsah:). Tahle debata už je o ničem. Veseldaa.!: a já souhlasím s tvými názory:).Měj se fajn, kámo.

Testament (hodnocení, recenze)

Pro ty blbé ještě jednou: Jet Li bude expert na bojová umění a Dolph Lundgren bude expert na zbraně. Je to srozumitzelné?:-)

Testament (hodnocení, recenze)

matoon97: tak jsi zjevně nečetl můj názor... Ano, máš pravdu, herci stárnou... Mládnout asi jen tak nebudou, ne? The Expendables a pro ty blbé to opakuji ještě jednou, bude to akční nářez. Je Rambo lepší, než Predator? Ja mam rad oba filmy, jsou super a neporovnávám, který je lepší. Super jsou oba a ke každému mám jiný vztah.

matoon97

matoon97 (hodnocení, recenze)

Aj napriek tomu, že niektorý herci starnú, ja im verím, ale jeden z najlepších filmov na svete to nebude. Na to sa stavím, že neprekoná Ramba.

Testament (hodnocení, recenze)

Tahle diskuse už je o ničem. Jet Li bude odborníkem přes bojová umění, Lundgren odborník na zbraně, více na wikipedii...bude to zkrátka pocta akčním filmům z let minulých. Kdo je má rád, bude mít rád i The Expendables. Kdo si hraje na "intelektuála"bude mít rejpavý poznámky furt. Howgh.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

tak když vynecháte Slye a Arnieho tak tam pořád máte dost týpků co sou ty fyzické výkony schopný udělat :)

fabecc1222

fabecc1222 (hodnocení, recenze)

JJ presne asi se neda ocekavat ze tam budou podavat stejny fizicky vykony jako pred dvaceti lety

matoon97

matoon97 (hodnocení, recenze)

Lenže, uvedomte si že Stallone, Schwarzenegger a další starnú, takže by sme sa mohli uspokojiť s tým, Keď to bude výborný akčný film, ako hovoril aj Denver.

TomikZlesa (hodnocení, recenze)

no nad titulem "jeden z nejlepšich fulmů" by se dalo uvažovat při vsuvce "ryze akční"

Denver

Denver (hodnocení, recenze)

Budem rádi, když to bude výbornej akční film. Ale jeden z nejlepších na světě...? :-) To teda těžko.

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (více)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (více)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju