Nic než pravda

Režie:

Petr Burian

Účinkují:

Petr Šiška (moderátor), Diana Kobzanová

Nová česká soutěžní hra s odměnou velkých peněz, moderována Petrem Šiškou. Soutěžící musí pravdivě odpovědět na 21 otázek, aby dostal největší výhru 5 miliónů korun (rozbris)

oasismanik

Podľa pár situácií v českej verzii si myslím, že je to celé len hrané. Či už áno, alebo nie, niektoré príbehy sú zaujímavé, otázky dobré a moderátor zaujímavý, aj keď by mu nejeden rád rozbil papuľu pre jeho morálne kázania... ()

RigorMortis odpad!

Pri tom odpade, ktorý nám dnes servírujú naše TV stanice, som už videl kdečo, no toto je vrcholne odporné. Zásahy do súkromia a zákerné otázky od nechutného moderátora a súťažiaci, ktorý je schopný obetovať kvôli výhre takmer čokoľvek aj za cenu zničených vzťahov a nenávisti. Nie som moralfag, no toho šialenca, ktorého napadlo vytvoriť tento formát, by som dal vykastrovať a postavil v -20 v trenírkach do mrazu - a moderátora vedľa neho. ()

Hyvny83

Je až někdy na zvracení, kam je člověk schopen pro par peněz zajít, a nakonec stejne nevyhraje nic, jen příjde o svou hrdost... ()

Meow86 odpad!

Pojďme se všichni historicky znemožnit a studem se do země propadnout. Hlavně, že budeme za každou cenu v televizi! Protivně suverénní Petře Šiško, zůstaňte u zpívání s Legendy se vrací a v moderování se v rámci blaha nás všech dále neangažujte! Z tohoto projektu je mi na zvracení. ()

Carlosini

Nápad je sice zajímavý, ale provedení mi lezlo krkem. Moderátor mi vůbec nesedlo a to, co byli lidi schopni na sebe říct.... ()

lehkoživka odpad!

Možná by ten pořad nemusel být až tak strašný, nebýt velmi hloupého a trapného moderátora, bučícího stáda skotu ve studiu, a "detektoru lži", který je věrohodný asi jako panna v bordelu. ()

Mufi315 odpad!

Tahle televizní soutěž je opravdová zvrhlost, která je akorát tak pro pomstichtivý lidi nebo pro ty, kteří rádi baví na cizí účet ostatních. Peníze by mě totiž nikdy nenaplnily při pomyšlení, že jsem ze sebe udělal vola před celou Českou republikou. Navíc diváci vůbec neví, zda ty otázky padli už někdy v zákulisí a nyní jen papouškujou odpovědi do kamery, nebo zda jsou na detektor lži napojený přímo ve studiu. Typy otázek: "Jste ještě panna?" mě opravdu neřeknou nic, než to, že pro prachy by si některý lidi nechali vrtat koleno a to, jak odporně nechutný můžou být soukromí televize, který se též snaží vytřískat co nejvíc (alespoň na pár měsíců), než Češi pozvrací u obrazovek. ()

PanJam odpad!

Táto show má veľmi ďaleko od výbornej show. Hrozný, odporný moderátor, ktorý zo všetkého robí oveľa viac než je a hrá sa na hrdinu, na majstra sveta, ale chcel by som vidieť jeho odpovede keby šiel na detektor lži on sám!! ()

MorraEddie

Kde proboha vzali ty soutěžící? Lidi s takovou minulostí a úchylkami museli hledat opravdu dlouho. Ukázka toho,že lidi za peníze prozradí cokoliv ()

Steve5cz odpad!

Neuvěřitelné co udělají lidi pro pár špinavejch zlaťáků. Naivita soutěžících doprovázená pokrytectvím moderátora a diváků v sále. Fuj! ()

HolyKeeper

Docela originální a zajímavý koncept pořadu o tom, co soutěžící ve svém životě provedl za špatnosti, nebo po čem by toužil. Bohužel normální lidé s normálním životem by se tam asi jen tak nedostali, protože nejsou pro televizi ničím zajímaví. Otázky po čase začnou spadávat do stereotypu a celá soutěž působí dost pochybným dojmem, když si ani sami účastníci neuvědomují své chybné odpovědi. A ani moderátor mi není zrovna dvakrát sympatický. Proto jen jedna hvězda za originalitu a bohužel i nevyužitý potenciál. ()

Švédy

Ze začátku mě to docela bavilo, ale postupem času je to pořád o tom samém. Myslím že pro takovýto typ soutěže je Česká republika moc malý národ a nedají se tu sehnat takoví šílenci jako v Americe, tím pádem to je docela nuda. ()

Jartian odpad!

Krásná ukázka převzaté rychlokvašky. Viděl jsem několik prvních dílů a do teď nedokážu pochopit mentalitu účinkujících, kde dobrovolně před statisíci diváky proflakují nejen svoje nejzazší tajemství. Otázky za vyšší sumy jsou vedeny na podvědomé chování. Viz. rasista jak poleno, moderátor mu položí otázku, zda ho přitahují černé ženy. Odpověď NE byla chybná a chlapec odkráčel s prázdnou.Vůči hráčům dost nefér! Dívák, který tenhle typ zábavy považuje za supr, cool a já nevim co ještě, by měl v nejbližší době ( po dosažení věku 18ti let ) navštívit psychologa.. ()

Jarosh66 odpad!

Přijdeš, vyhraješ houno, zkurv*íš si život, rozpadne se Ti rodina, budeš haj*lem pro celou společnost, a jdeš domů. To je opravdu český národ tak hloupý ? ()