Twilight sága: Nový měsíc

• USA The Twilight Saga: New Moon (více)

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

Diskuze

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

mishaknot: Nevěřil bychm že to někdy udělám, hned bych si dal 100 ran bičem, ale já se musím zastat (panebože odpusť mi) Pattinsona. Jeho výkon mi opravdu připadá o dost lepší než Lautnerův.

Pilda17

Pilda17 (hodnocení, recenze)

Tak jsem vyrazil do kina chtěl jsem jít sice na 2012, ale nakonec jsem šel na todle. Protože mladá a sestra tam chtěli jít tak jsme se s kámošem podřídíli. A pro mě naproti prvním díle obrovský pokrok! MYslel jsem, že budu trpět možná tak začátek byl docela nudný, ale potom mě to začalo bavit a určitě to není na odpad! Mě se to fakt líbilo hlavně ty efekty s těma vlkama a celkově docela zajímavé.. Jednička mě moc nezaujala tak jsem myslel, že bude trpět ve druhém díle, ale vůbec jsem spokojenej rozhoduju se mezi 3-4*..

Skrk

Skrk (hodnocení, recenze)

Právěže ten jeho "výkon" byl nejkomičtější.Amatér,který se neustále musel chlubit svým vypracovaným tělem.

mishaknot

mishaknot (hodnocení, recenze)

Nikdy bych neřekla, že dám tři hvězdičky, jenom kvůli tomu, že se mi bude na celym filmu líbit Taylor a jeho herecký výkon. Je jediný, který tam nevypadal, jako, že se má každou chvíli rozbrečet. Nový měsíc mi jinak ještě víc zhnusil toho slizáka Pattinsona (a to sem si myslela, že víc už to nejde!)... no prostě film o ničem, zbytečně vyhozený prachy za lístek (ale za toho Jacoba to možná trochu stojí =D)

SamFisher

SamFisher (hodnocení, recenze)

K tomu aby si pochopil film potřebuješ číst knížku? To je ale tragické a úplně ten film potom postrádá význam

Lada.pce

Lada.pce (hodnocení, recenze)

st.ranger: Řekni mi jeden rozumnej (nebo prostě nějakej) důvod, proč se o tu čůzu ještě zajímáš?

Shadwelka

Shadwelka (hodnocení, recenze)

st.ranger: protože jí bodnou injekci s upířím jedem, který ji vyléčí. Nečetl jsi knížku?

st.ranger (hodnocení, recenze)

EMO upíry a vlkodlaky z reklamy na Be(ne)ton. SPOILER Jek je možné, že ta čůza po porodu přežije, když jí rupne páteř?

jednu takovou dvojici znam :o) Kazdopadne pojdme radeji resit upiry

st.ranger (hodnocení, recenze)

Tak třeba u jehovistů mi to přijde zvrácené, sex pouze na zplození potomka...a co ti kněží v US a A, co znásilňovali děti? Potlačovat lidské emoce ve jménu víry je opravdu stupidní jednání. On by asi stejně s věřící nechodil protestant a čekal několik let na první noc...

Rogue (hodnocení, recenze)

ne, verici tohle maji dost jinak a o to, jak dobre kdo mrda zas az tak nejde. Samozrejme ted bagatelizuju verici a hazim je do jednoho pytle, ale imho to tady snad nikomu nevadi

st.ranger (hodnocení, recenze)

Omezovat se ve jménu neschopné síly zroditele? Napadlo nějakou, že ji taky může chlap po svatbě nechat, protože je jako prkno a neumí? Teď jsem docela v šoku, že se několika písněma prezentuje v téhle sračce Muse. Tak výborná kapela zde namá co dělat. Někdo, kdo by mi mohl vysvětlit něco ohledně této s....? Mám pár dotazů.

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Benjulka: Ty jseš opravdu hloupá. Přečti si to po mě ještě jednou. Jasně jsem napsal, že tenhle škvár jsem viděl.

Výsměch prvního kalibru, sex až po svatbě. Takže které holky se dokáží k takové zhovadilosti přimět?

Botanick (hodnocení, recenze)

SamFisher: Tys dal větší hodnocení Kobře 11 a Anakondě než Red Dwarfovi a obchodníkovi se smrtí. To je zas nepochopitelný pro mě

Botanick (hodnocení, recenze)

Nečekám, že mě budou chválit :) Ale mě to nebavilo, nelíbilo se mi to. Stejně tak já nechápu méně jak 3hvězdy u foresta, nebo u LOTRa. Ok stmívání si možná ani ty tři nezasloužilo, ale potom co sem ho viděl podruhé sem mu jednu přidal, myslim, že za muziku.

machrus

machrus (hodnocení, recenze)

je to každého věc...ale Terminátor 2 a 3*...jup tak to teda nevím...tě tady teď sežerou zaživa

Rogue (hodnocení, recenze)

hopkins: protoze nemuzes srovnavat film a serial a nemuzes srovnavat mezi zanry. Kmotr bude vzdycky mnohem lepsi/kvalitnejsi/whatever nez romanticka komedie. Ale paklize je romantak dobry v ramci zanru, klidne mu napalim 5. Paklize mi prijde twilight uplne dementni a to nejen v ramci zanru, ale v ramci vseho, dam mu odpad. To, ze existuji filmy jeste blbejsi neni duvod dat mu jednu, to by mi pak sestistupnove hodnoceni nestacilo.

Botanick (hodnocení, recenze)

Tohle je rozporu plný. Stejně tak jak tomu může dát někdo 5*, když to je hodnocení pro Foresta, Shawshank, apod. Těch hvězdiček je tu málo a většinou jde o subjektivní hodnocení. Já upřímně dal 3* Stmívání (1) a stejný hodnocení Terminátorovi 2.

Hopkins

Hopkins (hodnocení, recenze)

Chci se jen optat v této diskuzi na něco co mě zajímá tak ted ypokouším se být soudný člověk i když ne vždy s eot daří ale hlavně co bych chtěl říct jak normální trochu uvažující člověk může dát tomuto filmu odpad jakože chápu že to může být blbost ale pokud dám odpad kravině ve stylu venezuelských telenovel které si to mnohdy zaslouží jak mohu takovémuto filmu dát odpad pochopím i jednu hvězdu ale odpad ? přijde mě to pochybné a docela omezené a bez soudnosti co vy na to ? rád si přečtu jakýkoli názor pač bych rád na něj znal i jiný pohled než jen svůj.

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání