imaginer21

Stylová jednohubka se zatraceně slibným drajvem a tunou přidrzle vyzrálé zábavy., o kterou se stará především ústřední nesourodé chlapské duo. Zdařilé cameo Billa Murraye a pravidelné dávkování pravidel včetně jejich praktického využití činí ze Zombielandu nadstandardně střízlivou a čistokrevnou zábavu ve světě zombie filmů. Bohužel až na pár památných a upřímné zasmání vyvolávajících momentů vše ke konci tak nějak vyšumí do ztracena. Přesto nemůžu níž jak ke čtyřem hvězdám, dost možná i pro nesmírně trefný casting. A je opravdu důležité radovat se z maličkostí! ()

KukulienkaHO

Má to byť hlavne paródia na filmy so zombie tématikou, ale funguje to možno tak na 50%. Deju chýba nejaký hlbší príbeh, nejaká poriadna kostra. Vtipné mi to tiež až tak moc neprišlo. Je tu veľké množstvo nezmyslov a chýb. Ale zato hlavná štvorka či už ako postavy alebo ich predstavitelia sú veľmi fajn. Oceňujem aj brutálnejšie poňatie. ()

Matopunk

Filmy o zombie ma nikdy moc nenadchli ,ale keď som si pozrel Zombieland bol som v nemom úžase.Malo to dobrý dej,vtipné hlášky a výborné obsadenie.Samozrejme Woody Harrelson znovu nesklamal.Vďaka tejto hororovej komédii som dal šancu aj iným komédiám o zombie. ()

david141474

Tak jsem se dokopal k tomuto tzv. kultu a musím říct, že to bylo vážně kvalitní dílo. Jako normální horor by to určitě nedopadlo tak dobře a proto je to komedie, navíc s Woodym Harellsonem. Musím říct, že si Woody ukradl každou scénu pro sebe, i když tam měl známé kolegy. Co se týče děje, tak ten je v pohodě, a taky je dosti jednoduchej, přežít a dostat poslední balení čehosi, co v Česku není. Prostě nějaká sušenka či co. A teď spoiler, všem se to povede. Všeci přežijou a Woody dostane co chce. Musím říct, že vždycky podpásovky těch holek měly nějakej nápad a něco do sebe. Co se týče CGI, tak bylo v pohodě. Masky jsou zde perfektní, to se musí uznat. Soundtrack byl cajk. Postavy byly sympatický. Pravidla byly dobre promyšlený. No já su spokojen a mohu doporučit. 8/10 Jako komedie to není zlý! ()

epsyn5

První půlka byla vážně učebnicová... Vtip, nápad a spousta krve.. Vše co od dobrého zombie filmu chtít... Druhá už tak slavná nebyla.. zavládl nám trošku sentiment,, ale i tak rozhodně lepší než vetšina současné produkce tohoto žánru... Navíc spousta mých oblíbených vozítek (GM si asi solidně připlatilo) a vyjde nám velice zajímavý celek... Po dlouhé době zase něco fajnového ze současné produkce.. ()

WHMMD

Najlepší film o zombíkoch od dob Dawn of the dead (2004) od Zacka Snydera. Nemal by som nič proti druhému dielu. ()

cobraSK odpad!

Najlepšia americká zombie komédia akú som kedy videl. Americky pokus o Shaun of the Dead vyšiel na jednotku. Bavil som sa skvele! ()

wrzec

Mě to příjemně překvapilo, komedie jako stvořená pro fanoušky "zombie" filmů. V lecčem podobné se "Shaun of the Dead". Stoupající hvězda Jesse Eisenberg je v roli vtipně komentujícího geeka velmi dobrý a zajímá mě, kde se tento zkvétající talent zase objeví. Starej dobrej Woody po více či méně výraznějších vedlejších rolích konečně mohl dokázat, že není ještě na odpis a že přesně tento typ rolí mu sedí. Emma Stone je sympaťačka a čím dál zajímavější herečka. Co mě ale neskutečně a asi nejvíc pobavilo v tomto filmu je cameo Billa Murrayho, prostě Murray je profík a stačí mu cca 5 min aby skóroval na plné čáře. Suma sumárum - Zombieland je svižná, vtipná a čistá práce. ()

nervana

Takhle nějak by měla vypadat hororová komedie, kde jde především o tu zábavu. Režisér si s tím poradil na výbornou. Jestli chcete koukat na horor a čekáte od tohohle filmu, že se budete bát, tak na to zapomeňte.Není to žádná pecka, ale já jsem od tohoto filmu dostal přesně to, co jsem čekal, a to zábavu. ()

Mangus

No, pre mňa absolútna špička medzi zombie filmami a komédiami posledných rokov. Úvodná pol hodinka napumpovanej akcie, s vtipnými scénami, spomalenými zábermi, Metallicou a pravidlami je super. Následné spomalenie tu všetci popisujú ako sklamanie, ale mne nevadilo. Zakomponovanie trochu romantiky medzi ľuďmi v mojom veku(19) tiež priaznivé. Neskôr ďalšia dávka, a to dosť veľká, zombie burgeru s extra pálivou chilli pastou v Pacific Playland v L.A. a mám presne čo som chcel. Užil by som si aj ďalšiu pol hodinu v stopáži keby bola...10/10 ()

weca

Troufám si říct, že s vyjímkou Braindead je to asi nejlepší hororová komedie vůbec.Fakt nářez! ()

0linA

Skvělý námět, který ale, jak už tu bylo psáno, nebyl využit na 100%. Díky tomu ještě zbývá dost nápadů na natočení dvojky. Jinak pro mne jedna z nej. komedií co jsem za poslední dobu viděl. ()

Spidey.

Konečně svěží snímek, který se neutopí v té řece sraček béčkových zombie filmů. Ani chvíli nenudí, navíc Woodyho je v tomhle filmu opravdu nepřekonatelný :) ()

picháček

oh yeah. celkově na tři hvězdy, ale jednu navíc jsem musel dát za woodyho finální jízdu v lunaparku. moc sofistikované movie to není, ale je to fikot. ()

OziRaziel

Dlouho jsem se rozmýšlel jestli dát 3 nebo 4 * . Je faktem, že první polovina je opravdu překvapující a bavila mě syrovym a až ironickym způsobem. Věřil jsem, že konečně vyšla komedie která se sničím a s nikym ne*ere a přitom neztratí tvář kvalitní podívané. Je to má chyba, měl jsem vědět, že amíci to nazávěr zase nějak přeženou a taky že jo! Každej je najednou moc heroickej , každej je najednou strašně drsnej jak šmirglpapír a lulan má svou babu. Jak se vytratil vtip, vytratio se i moje nadšení a tak nemám na výběr a dávam 3*. ()

adamm90

Řekněme tak 3,5 *. Určitě další z těch lepších komedií, při kterých se dokonce i zasmějete. Samozřejmě nechybí trouba jako hlavní hrdina a překrásná dívka, jenž "šarmu" onoho hrdiny nemůže odolat. ()

Flabadob

Opravdu film, u kterého se zasmějete, vtipný černý humor a zajímavě propojené s 3D efekty. Ale teď jde o děj.. ten mě moc nenatchl! Herci hráli nepřirozeně a špatně! Nejvtipnější část: Bum, střelí zombie do hlavy a hned na to řekne "Bingo". :-D Tomu jsem se opravdu nahlas smál.. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku