Kamca_

Mile mě to překvapilo. Myslela jsem si, že to bude blbost, ale celou dobu mě to hodně bavilo a Emmě Stone to opravdu moc seklo, takže dávám 80%. ()

ScarPoul

Neskutočná pecka. Čo scéna, to pamätná hláška, čierny humor a hlavne neskutočne sympatické postavy. Fleischer natočil americký ekvivalent k anglickému Súmraku mŕtvych, ale tam kde anglická verzia prevzala typický prekvapivý humor, vsadili scénaristi v tomto prípade kartu na romantiku a kupodivu to vyšlo. Eisenberga som nikdy moc nemusel, aj keď v adventurelande ma prekvapil, a TU kupodivu mal jedny z najlepších scén - útek pred zombie pri benzínke a prvá retrospektíva s dievčaťom od vedľa. Kto ale naozaj strháva všetku pozornosť na seba je Woody Harrelson. Jeho Tallahasse je skvelo napísaný, zahraný a hlavne mám chuť ho vidieť znova a viacej. Baby im vo svojej podstate len sekundujú a rozvíjajú komediálnu zápletku plus v prípade Emmy Stone aj hlavného hrdinu. Preto netreba pripomínať, že nás čaká jedno z najzaujímavejších finále na poli zombie filmov. Ako obvykle, a viem, že sa budem opakovať, ale mini rolička Billa Murrayho bola fantastická a neskutočne som sa pri nej smial. Bolo to super, nápadité, správne krvavé aj romantické, a hlavne to nenudilo. Plný počet, ale nedám, pretože tam bolo pár vecí, ktoré už aj tak krátky film dosť spomaľovali, ale v konečnom dôsledku som viac ako spokojný. time to nud up or shut up:) Po 10 rokoch to dosť zostarlo. Keď som sa k tomu vrátil teraz musím skonštatovať, že ten prvotný wow efekt zmizol. Znižujem na tri * ()

Caelos

Film který měl solidně našlápnuto k plnému hodnocení, to je Zombieland. Posléze to ze své zábavnosti ztratilo, čekal jsem prostě větší masakr a srandu. I tak se ale jedná o nadprůměrnou komedii, která vyplnila žánrové prázné místo v áčkových filmech. ()

Mike.Myers

Můj skvost ! Tenhle film mně dostal naprosto ve všem! Katastrofa braná z komického hlediska, Jesse Eisenberg zvládl roli vypravěče a hlavní postavy na 100%.Dále skvěle vyvážená komická scenérie míchající se s katastrofálním finále nakonec vyvrcholil k filmu mého srdce...100% ()

Lacike

Neuveritelne zabavny uvod a posobive akcne finale a medzitym to je bohuzial celkom nuda. Epizodka s Billom Murrayom to nevytrhne. Ale stala za to a obsahuje viac Ghostbusters atmosferu ako ten novy srackoidny remake. Postavy su tiez pol na pol. Chlapi su sympataci ale tie zenske by som hned zabil. Skoda, ze vtipov nie je ovela viac. Tie najlepsie boli v traileroch. Na komediu to je prekvapivo dost drsne. R-kovy rating bol vyuzity na maximum. Takze ked uz konecne dôjde na akciu, tak je na co pozerat. Je prehladna a obsahuje vynaliezave likvidacie zombiekov. Celkovo to je taka prijemna komedialna zombie jednohubka, ktora ale mala ovela väcsi potencial. Dvojku by som si rad pozrel, ale od nejakych schopnejsich tvorcov. 6/10. ()

BrooksW.Here

"Střílet budu pouze, když ony vystřelí první. Doufám, že vystřelí..." Geniálne bláznivý úlet, nemôžem uveriť, že som sa smial už pri úvodných titulkoch. Hneď na začiatku sa zoznamujeme s niektorými hlavnými postavami - zbabelo pôsobiacim Columbusom a vyšinutým magorom Woodym Harrelsonom / Tallahasseem, ktorí spolu vytvárajú neskutočne zábavnú dvojicu. Columbus predstavuje svoju zbierku pravidiel, vďaka ktorým prežil prvé dva mesiace zombie apokalypsy, a že ich bolo fakt dosť! Na druhej strane, Tallahasee má inú vášeň, a to vo forme čokoládových tyčiniek a BUCHTIČIEK. Kvôli poslednej čokoládovej tyčinke bol ochotný obetovať všetko, nech to stojí, čo chce. Film začal naberať ešte väčšie obrátky vo chvíli, keď sa buchtičková dvojica pokúsila spojiť svoje sily so sestrami Wichitou a Little Rock. A tá záverečná scéna v zábavnom parku, to bola jednoducho bomba! Už dlho som sa tak dobre nezasmial :D ()

PROROK14

Trefné, zábavné a s dobrými scénami. Ako taká zábavka to úplne postačuje a mám z toho dobrý pocit. Woody je fakt frajer. 85% ()

maseer2

velmi originální a hlavně extrémně vtipný nářez, kterému nechybí ani skvělé hlášky, ani spousta zombie krve, střev a podobných lahůdek.. herecké obsazení je výborné, především Woodymu Harrelsonovi tato role skutečně sedla.. Emma Stone pak filmu dodává potřebný sex-appeal a když se na scéně objeví Bill Murray, je samozřejmě o zábavu postaráno.. tenhle černohumorný chod mi přišel přesně k chuti! plný počet! :) ()

ProjectAlice

Nemám rád komédie so zombíkmi ale toto je výnimka. Film nenudí, chválim dobré efekty spomalenia, slušný výkon Woodyho Harrelsona a pestrý arzenál zbraní. Taký film na odreagovanie. ()

mirekem

Příjemný zpestření nedělního odpoledne... Přidávám hvězdičku za zabití Billa Murrayho, kterýho mám velmi rád. ;-) ()

Tommassi3

"Počkat !! Kdo je Bill Murray ??" - "Tak holku jsem ještě nezbil !! Ty nevíš, kdo je Bill Murray ?? To je jako kdybys nevěděla, kdo je Gándhí.." - "Kdo je Gándhí ??" ;) Poměrně značně nedoceněný biják, jež se na první pohled jeví pouze jako formálně precizní prostoduchá zábavička pro geeky a fanoušky zombie žánru a jistě i podařený příspěvek subžánru samotnému, když vůbec ne náhodou Zombieland asociuje zcela zásadní Romerův Úsvit živých mrtvých, coby šikovně promyšlená alegorie samotné cílovky se skvostnými vnitřními mechanismy však tarantinovsky pracuje s několika dalšími rovinami, a stává se tak žánrovým osvěžením, o němž si třeba takoví Živí mrtví pouze zbaběle a nudně citující kánon mohou nechat jen zdát.. Zombieland navíc se samotnými pravidly fikčního světa zombie i schématismy pracuje mnohem důsledněji než třeba Wrightův Soumrak mrtvých.. Potěší i Bill Murray hrající Billa Murrayho, jakkoli Fleischerovu filmu herecky samozřejmě kraluje chameleon Woody Harrelson.. Famózní hororový pamlsek.. ()

bouncer

Zombie-komedie mám rád, často mě osloví víc než jejich hororoví bratříčci. A tohle je proklatě dobrá a promyšlená zábava! Woody Harrelson je stylový drsňák a BM si vystřihl krásné cameo (ono vůbec návštěva sílda BM je bezchybná). Musím však nadšením i šetřit, teenage herci jsou vesměs průměrní, film je celkem krátký a velice dlouho vysvětluje a rozjíždí se, aby finále odbyl neuvěřitelně rychle. A i když je to zombie komedie, která nemusí být fakticky přesná, tak těch logických chybek a raději nedovysvětlených kapitol je docela hodně... Přesto dám 4* a budu si přát víc takovýchto filmů. ()

BigDeal

Parádna jazda a po dlhšej dobe konečne film, ktorý som si vychutnával od začiatku do konca. Mimoriadne sympatické postavy, zaujímavé nápady, drsný humor,...až si človek želá tam byť s nimi, na mieste, kde sa konečne niečo deje a vrcholom dňa nie je aktualizovaný status na Facebooku, ale jazda na húsenkovej dráhe počas ktorej zabíjate zombiekov. Dúfam, že dvojka pôjde do kín čo najskôr, ale zároveň nestratí na kvalite. P.S. Murrayovo cameo je najlepšie z tých, čo som vo filmoch doteraz videl. ()

BoPo

Konečne niekto, kto si dokázal poriadne užiť koniec sveta. Zombieland majú neskutočne namotávajúce úvodné titulky. Postupne sa zoznámite so všetkými postavami, ktorí spolu vytvoria skvelo fungujúcu partičku. Má to štýl, má to humor, má to dostatočnú porciu krvy a zabití. Čo viac chcieť od hororovej komédie? Tempo si to síce neudrží po celú dobu, ale drtivú väčšinu času ide o jednu z najviac vydarených, osviežujúcich komédii za posledné roky. ()

Johny_fork

Masakr! I do zombie žánru lze vnést svěží vítr. Ultrazábavné vyvražďování zombíků na všechny způsoby, skvělý výběr postav, zombie road movie s dokonalým Woody Harrelsonen (scéna v supermarketu, a jeho likvidace zombíků vším možným, mě dostávala do kolen:). Vše podbarveno uzmňujícími hláškami a řízným soundtrackem. Bill Muray: "To je v pořádku, kanadský fórky mi nikdy moc nešly". ()

Terva

Vítejte : Spojené státy zombijské. A nezapomeňte na základní pravidla přežití. Po tomto vtipném úvodu začnou úvodní titulky. Krásný a zpomalený obraz za doprovodu skupiny Metallica. Dva lidé, kteří ve světě zombie cestují na jih se spojí a dočasně cestují spolu. Columbus ( Jesse Eisenberg ) a Tallahassee ( Woody Harrelson ) to jsou ta jména, jeden má své pravidla a druhý má zvrácený smysl pro humor, jo a miluje tyčinky Twinky. Columbus zase celý příběh vypravuje ve třetí osobě, což dodává filmu dokumentární nádech a živou atmosféru, protože komentuje to co je na obrazovce vidět. Ve filmu je úžasné parodie na film Krotitelé duchů v čele s Billem Murrayem - hraje sám sebe. Tallahassee to okomentuje slovy : Takhle jsem naposled brečel u Titaniku. A když už jsem u filmů, co jsou zmíněny, tak se zde taky mluví o filmu Anakonda. Ve filmu je taky pár hluchých mís, plných nudných dialogů, kdy člověk netrpělivě čeká až se to zase rozjede. Nádherná je třeba šílená akční střílečka v zábavným parku Pacific. Proběhneme Domem hrůzy a projedeme se třeba na hlavní atrakci, což je horská dráha a to vše se zombíky v patách. Ve filmu si zahrají i Emma Stone jako Witchita a Abigail Breslin jako Little Rock. Slušná akční jízda z nadupaným soundtrackem. Zazní zde třeba : Metallica se songem For whom the bell toils http://www.youtube.com/watch?v=bg92QpjRcJk , Van Halen se songem Everybody wants some, The Velvet Underground se songem Oh ! Sweet nuthin, Wolfgang Amadeus Mozart a jeho The marriage of figaro nebo The Raconteurs se songem Salute your solution. Jo a možná bude i Los Submarinos... ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku