Autogram

Chvíľu výborná zábava, chvíľu zase totálna hlúposť. Je to v takej vzácnej rovnováhe, že sa netreba príliš zamýšľať, ani to nenudí. Zombíkov bolo už vo filmoch milióny, tu sú stále rovnakí, ale ľudia sú tu iní. Mladší, modernejší, asi ako generacia, pre ktorú je tento film. –––– Pripútajte sa. Bude to drsná jazda. –––– Splnil sa mi sen. Celý život som túžil po tom, že nejakému dievčaťu zastrčím vlasy za ucho. –––– Hovorí sa: Ten, kto prahne po pomste, by mal vykopať dva hroby. ()

m.a.t.o.

„Vieš, hovorí sa, že človek, ktorý hľadá pomstu, by mal vykopať dva hroby.“ – „Áno, jeden pre tú väčšiu a druhý pre tú menšiu.“ Bejkovina jak traky, ale dobre podaná a zábavná. Keď Bill Murray vchádzal do kinosály, už som tušil ako dopadne :D 60 % ()

Jaro.Krafcik

Nesklamalo ani amc v telke dalo prvý zombieland. Nebola to síce rana istoty ale jeden z najlepších komediálnych hororov o zombíkov určite. Ako taký predkrm pred Halloweenom ktorý začína o hodinu neskôr. Stále výborný a zábavny film. 5* ()

iantomasik

spíš 3,5. Místy neobyčejně vtipné (i hodně satirické, zejména narážky na znovuzakládání ameriky po starém způsobu (columbus, indiánský shop)), ale hodně nekonzistentní. Jesse Eisenberg se nakonec opět vrací do Zábavného parku a s ním i celý tón filmu. Proti samotnému mixu žánrů nic nemám, ale zatímco bezbřehá zábava a volnost v rovině zombie šaškování/parodování funguje skvěle, romantická část pro mě není důvěryhodná a proto ani zvlášť poutavá. Naznačenému pokračování se ale v tomto případě nikterak nebráním, pokud se nic nezvrtne mohla by se ze Zombielandu stát poměrně kultovní série a každá dekáda tu svojí potřebuje. ()

Pecival

Pohodová oddychovka, ač dosti standartní, potěší pár solidními vychytávkami. Pár připomínek by se sice našlo (ano nemám moc v lásce echtovní loosery), ale na druhou stranu po delší době Harrelson v roli, která se mi líbila. Uteče to jako voda, pár dobrých vtípků se najde a ještě k tomu Bill Murray - no neberte to. ()

P1tr

Celou první polovinu se mi hlavou honily myšlenky, jak je možné, že je to taková pecka! O absolutním hodnocení jsem nepochyboval a nadšeně jsem téměř bez mrknutí sledoval další dění. Jenže pak se něco zvrtlo a už to nebyla taková jízda, jakou jsem čekal. Druhá polovina je také fajn, jenže už není tak nářezová, jako ta první a najde se i pár hluchých míst. Naštěstí pak přijde finále a vše je zase v pořádku. Nakonec dávám tedy "jen" čtyři hvězdy, ale jsou poměrně silné a poctivé. Jesse Eisenberg je zase mírný trotl jako v Adventureland, ale tentokrát působí s brokovnicí o něco víc cool. Zato Woody Harrelson se po dlouhé době pořádně vytáhnul a já se nestačil divit. ()

Specs

Hlášky: Columbus: - "Pravidlo č. 1 pro přežití v Zombielandu. FYZIČKA. Z jasných důvodů byli první na řadě tlouštíci." & Columbus: - "Slyšel jsem o místě, kde nemají všechno tohle svinstvo." Tallahassee: - "Tam na východě, co?" Columbus: - "Jo. Taky jsi to slyšel?" Tallahassee: - "Na západě říkají: Je to tam na východě. Na východě říkají: Je to tam na západě. Všechno je to nesmysl. Chápeš, je to jako že tučňáci ze severního pólu slyšeli, že na jižním pólu je fakt pěkně v tuhle roční dobu." Columbus: - "Na severním pólu žádní tučňáci nežijou." Tallahassee: - "Chceš poznat, jak silně umím praštit?" & Columbus: - "Nezastřelíš je, že ne?" Tallahassee: - "Pokud po mně nevystřelí." (Pro sebe.) "Doufejme, že po mně vystřelí." & Tallahassee: - "Můj ty Bože! Ty chceš mrdat Wichitu. Máš na to právo, poslední den vymrdávala ona s náma." & Little Rock: - "Hej! Kdo je Bill Murray?" Tallahassee: - "Ty jsi o něm nikdy neslyšela? To je jako se ptát, kdo je Gándhí." Little Rock: - "Kdo je Gándhí?" & Columbus: - "Nejlepší věc na Zombielandu? Žádné nové statusy na Facebooku. Rob Curtis se připravuje na pátek! Koho to zajímá." ()

Fony

Nehorázná konina, u které jsem se nehorázně bavil. Woody Harrelson je největší macho hero za poslední roky :-) ()

IMPAIRED

Crank2, Observe and Report, Zombieland - tři nejbrutálnější parodie ze západní produkce co sem letos viděl. Je sice možné že moje láska k absurdnímu humoru mi ukazuje i vážnější chvíle v o to humornějším světle, ale budiž, když parodie, tak se všim všudy. Navíc, ty krávo.. už začínam poznávat herce! Woody hrál v Natural Born Killers a Emma Stone v Superbad. ()

Nepi

Zábavně rozjetá zombie comedy s povedenými akčními scénami a prvky černého humoru. Dobře hrající Woody Harrelson, který se vrátil opět na výsluní filmového nebe a scéna v domě legendárního komika Billa Murrayho neměla vůbec chybu. Proto 80%. ()

Philoun1

Filmy o zombie to už tady bylo tolikrát, ale tenhle se nese trochu v jiném duchu, humorem trochu připomínající Soumrak mrtvých, ale pořád celkem cool zábava. Děkuju tvůrcům za obsazení holčiny ze Superbadu, věštím jí velkou budoucnost. ()

greath

Skvelá žánrová jednohubka, pri ktorej som sa po dlhom čase dobre a z chuti zasmial. Emma Stone z brokovnicou achh. ()

Composter

Další povedená zombie zábava. Trailer nadchnul a film očekávání jen potvrdil. Woody nemá chybu a Bill Murray byl opravdovou třešínkou na tomto pěkně nahnilém dortíku :) Fajn zábava na jakýkoliv večer. Škoda, že uber cool začátek nastavil svou stylizací hooodně vysokou laťku... ()

jenik71

Vítejte v USZ - Spojených státech zombieských ! Začátek filmu dává naději, že uvidíte konečně něco výjimečného. Ale je to opět další z poměrně dlouhé řady zombie hororů. No, ona je to vlastně z větší části komedie. Na jedno podívání sice dobré, ale mám pocit, že těch neživých nemrtvých už bylo dost. Pokud chtějí filmaři točit nějaký další podobný kousek, budou muset přijít s úplně novým stylem a novými nápady. ()

Wbcko

Naprosto šílená hovadina:) Ale zatraceně zábavná. Jestli jste měli těžký den ve škole/v práci nebo vás někdo naštval a chcete se odreagovat, vypojte na necelou hodinku a půl mozek ze zásuvky a pustte si tuhle věc. Woody Harrelson naprosto dokonalej zombie zabiják, dělající všechny věci, co jsem si jako menši představoval, že bych dělal kdybych byl jako on. 5 hvězd nedám jen protože jsem hrozně přísnej :p ()

manonfire

Komedie o zombících dává tolik prostoru k černému humoru a zase je to těžce nevyužito. Humor to není špatný, protože to humor není žádný. Vtipnější sled hlášek vypotím během odpoledne. Herci taktéž o ničem. Hlavní hrdina byl plašan, kterej ale nebyl tak dojemnej, jak měl bejt, spíš prostě nudnej. Harrelson zase hrál svého otřepaného pana prostějsemsevšimhnedhotovej, a scény s Murrayem a jeho rezidencí byly nevyužité od začátku až po trapně očekávatelné zakončení. Čiže sledovanost byla konzumovatelná jen díky po xté zopakovanému, ovšem stále lákavému postapokalyptickému zobrazení světa, bez pravidel, zákonů a obvyklých norem pozemského spolužití. kdy je vlastně vše povoleno. K tomu se ale musí najít nějaký chytrý scénárista s režísérem, aby do tohoto vzorce vložili správné proměnné, respektive do tohoto slibného pole působnosti vložit buď netradiční situace, a nebo humor, jenž bude nutit záchvatům. To by ale autoři nesměli být jen tuctoví troubové, kteří se prostě dostali k šanci natočit movie.40% ()

zahron

Druhé zhlédnutí naprosto rozhodlo ... tohle zaslouží ocenit, neuvěřitelná hovadina co má smysl pro humor a koule na všechny ty potoky krve. ()

Beer Ceps

Konečně nějaký film, u kterého jsem se po dlouhé době od srdce zasmál. Ruben pochopil, že film o zombiech nemůže být brán vážně a tudíž využil drsného humoru v plné kráse. Chudák Bill Murray. ()

Ironfood

Jednoduché, svižné, vtipné. Na pět hvězdiček to u mě vytáhla návštěva v Beverly Hills, vzhledem k tomu, že jsem pořádně neznal obsazení, byl pro mě obsah iniciál BM opravdu velmi příjemným překvapením. Trochu jsem se bál nějakého trapného konce, ale ukázalo se, že Harrelson ví, jak se na pouti pobavit. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku