selekce

Po prvních několika minutách jsem si natěšeně udělala pohodlíčko v křesle, jenže zase až takové pokoukání se nekonalo. Z filmu nakonec vylezla jakási road-movie, místy jsem se docela nudila, ale nakonec to zachránil štěk Billa Murraye a samozřejmě úžasný Woody :) ()

LukKon

S trochou nadsádzky by sa to dalo považovať za paródiu na I Am Legend, ale ono to vôbec nie je také prvoplánové, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Obsadenie správnych hercov sa tvorcom dokonale podarilo a osadenstvo preživších sa výborne charakterovo dopĺňalo. Perfektný Bill Murray a jeho úloha samého seba bola proste dokonalá. Trošku mi tam chýbali lepšie masky, ale myslím, že takémuto formátu vôbec nevadí nižšia úroveň spracovania masiek, pretože to ešte pridáva na komickosti scén. Perfektne som sa bavil a určite si Zombieland v budúcnosti pozriem znovu. ()

Ivec

Zombie mám naozaj rád (rčite teda vyše ako upírov). A už len tento fakt mi nedovolí ohodnotiť tento film horšie ako 3*. U tohoto filmu ma ale tri faktory chytili priamo za srdce. Za prvé to bol skvelí úvod. Už pri úvodných titulkoch som vedel, že to bude mazec. Tie krásne, bravúrne natočené spomaľovačky, ktoré sprevádzala metallica so svojim "for whom the bell tolls", ma povzniesli sťa pierko priamo k oblakom. Druhým faktorom boli myšlienkové pochody nášho hrdinu. Nejedná sa síce o nič prevratné, ale krásne to vypĺňalo, a do správnych koľají uvádzalo príbeh. No a posledným faktorom je určite nádherná melodramatická scéna v zábavnom parku. + Obsadenie veľmi dobré. Celý film sa ešte k tomu drží v takom tom nerozhodnom - ani hore, ani dole. A okúsiť ten sladký "stred" bola pre mňa česť. Nemám proti tomuto snímku NIČ. Aj som sa zasmial, aj som si užil akčné scény so skvelou hudbou v pozadí, a ani na chvíľu ma nenapadlo film pozastaviť, alebo dokonca vypnúť. Ba naopak veľmi rád si ho pozriem znova. 92%. ()

Black3R

Ako komédia mi to veľmi nepripadalo, aj keď som sa asi 2x zasmial :-D Ani som sa nebál, a akcie tam bolo dosť. Nad týmto filmom je dobré nezamýšľať sa a len pozerať!! Columbusov ištinkt keď zabil Billa Murray-ho ma pobavil. Niekedy to malo celkom dobré pasáže, a niekedy zas hluché miesta, a bolo vidno že si Woody užíva hranie tohoto filmu :-)) Tak skoro by som si to znova nepozrel. Zombiekov mám rád a toto zas nebolo tak zle spravené tak dávam... 75%,zhodujem sa z hodnotením. ()

Ernie_13

Velmi som sa bavil! Postavy dokonale, pribeh strucny a zabavny, efekty a spomalovacky brilantne zapadajuce do tejto show! ()

vieriX

Taková pohodová zombie road movie, která velice rychle uteče až má člověk pocit že to mohlo byt delší. ()

Chicony

Veliké nadšení! Po filmech nabízejících zajímavé téma a příběh jsem hledal "oddychovou" komedii. Trefil jsem se perfektně, protože přesně toho se mi dostalo. Složení žánrů Komedie / Horor / Akční slibovalo "zajímavou" podívanou. Výsledek je však ještě lepší. Ač je to možná trochu nefér vůči filmům, které se snaží zaujmout poutavým dějem, komedie prostě postrkávají u mě své hodnocení výše. U tohoto kousku jsem rozhodně zábavu nepostrádal, nesledoval jsem tedy ani čas a nevadilo mi, že nesleduji zajímavý příběh. Vše se tedy ubírá očekávanou cestou, ale to hlavní - pobavit - pro mě tento film s přehledem splňuje. 90% ----- "Where are the fucking Twinkies?" ()

Stejšn

Nějak mě to nenadchlo. Na horor to není strašidelné, na komedii to není vtipné. Je to sice celkem akční a postapokalyptický svět je ztvárněn docela pěkně, ale nějak tomu něco chybí. Ani Murrayova minirole to nijak moc neoživuje, celkově - i když jsou tu dobré nápady - je to tak na jedno shlédnutí. ()

Budisovie

Vynikajúca komédia plná čiernoho humoru, efetných spomaľovačiek, nezabudnuteľných scén :):):) Woodyho Harrelsona a B.M. :) ()

deep

Tak jo. Bylo to místy hodně vtipný, ale *** jsou jedině za Woodyho Harrelsona, protože je to ultramega drsňák a za Billa Murraye, protože je to prostě Bill Murray. ()

Achilleus1

Zombíkov moc nemusím, ale pri tomto filme som sa skvele bavil. Film nebol ani príliš dlhý a nezdal sa mi ani krátky. Bol na tento žáner tak akurát. Vynikajúce postavy a hlavne skvele zahrané. Woody Harrelson bol výborný a Emma Stone zasa strašne sexi. Vtipné scénky, vcelku vtipný aj keď nie moc prepracovaný scenár. Filmu chýbal nejaký ucelený dej, ale v konečnom dôsledku mi to nevadilo. Pre mňa 4,5* ()

nakiniki

Taková netradiční lehká zábava, která člověka moc nepotrápí svým výstupem. Hudba i obsazení se myslím povedlo, takže já dávám prst nahoru. ()

CaMMe

Nejlepší píčovina, kterou jsem kdy viděl. "Ty jsi robot kazišuk, vyvinutý v tajné vládní laboratoři." Když Jesse zastřelil Murraye chcal jsem smíchy. A zase si to zaslouží víc než těch 75% (už jen kvůli tomu fanclubu). Pro mě minimálně 80%. "Šlapalo to, prase." ()

Bartex

Konečně nový způsob pojetí zombie filmu. Hlášky, střihy...mnohé se mi nesmazatelně vrylo do paměti. "Dorážečka!" a tak podobně. Chci zombieland 2 a pak hned 3ku. Stačí mi pár vtipně okomentovaných ustřelených zombiehlav a chrochtám blahem. Kdo potřebuje zabít 70 minut jednoduchým, krutým, černým humorem. GO ! ()

Murphy123

Alfou omegou tohoto filmu byl jednoznačně Woody Harrelson. Skutečnost vidět ho v něčem tak absurdním bylo samo osobě zábavné...) Film měl svétlé a velmi vtipné okamžiky, přesto myslím, že pokud chtěl někdo udělat parodii na zombie filmy mohl být scénář o něco lepší, neb ten potenciál by tu scela jistě byl...)...chvílema jsem se zasmál, chvílema nudil...ten film bych nejlépe ohodnotil - projde a neuškodí. ()

Sutiman

"Ľutuješ niečo?" "Možno Garfielda..." Niečo sa deje. Metrosexuálna variácia na zombie, ktorá ma zabavila lepšie ako Shaun of the Dead. Romantika v správnom pomere vyvažuje masaker, Woody hláškuje jedna radosť a keď konečne nájde svoj "koláčik", nastáva katarzia, porovnateľná s tou v Shawshanku. Ok, to som možno trochu prehnal:) A keby mi Emma Stone ukradla Hummer, okamžite by som jej odpustil. Niečo sa deje. Dávam 5. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku