spaceboyCZ

Slabsi Woody, od ktereho jsem cekal vudci roli tohoto filmu, zel ho tahne hlavne Jesse Eisenberg. Filmu celkove chybi plnejsi dej, najednou proste zacne, nekde uprostred, a tam taky skonci... Skvele jsou zejmena zpomalovaci zabery a vysvetlovani pravidel preziti :)), hudebni doprovod (Metallica na zacatku mne opravdu natesila na cely film :D ) a to, jak dve mlade divciny s chlapama pekne vyj**ou :D. ()

draggo

Další zombie film nebo parodie? Zombieland má v sobě obojí. Jednak je to slušná post-apo zombie nálož, kde se akcí ani krví nešetří. A zároveň je to i skvělá zvrácená komedie, u které padaly salvy smíchu - vrcholem je pak odchod Billa Murrayho ze scény, to mi málem roztrhlo bránici. A dalších vtipných scén je tam spousta, pokud se chcete dobře pobavit a máte trochu zvrácenější smysl pro humor, můžu jen doporučit./viděno na DVD: 85% a 4*/ ()

Krt.Ek

Potěšilo cameo Billa Murrayeho, maniakální (protože zlomený) Tallahassee Woodyho Harrelsona a nesklouznutí k nevkusu. Na druhé straně, chvílemi jsem měl pocit, že koukám na něco, co má blíže dejme tomu k Millerovým na tripu než třeba k Úsvitu mrtvých. Summa summarum: popularitu tohohle filmu chápu, nemám s ní nějaký zásadní problém, ale rozhodně ji nesdílím. Život je příliš krátký (nevíte, třeba se blíží zombie apokalypsa), abych se pídil po dvojce. 65% ()

Zayl

Instantní cáry masa létající vzduchem, čvachtavé zvuky linoucí se vyprahlými ulicemi, to vás jen vítají zombíci made in Zombieland, země nikoho, vlastně těch krvelačných nemrtvých. Tak především, jsou tu dva základní body. 1) Co mě nezabilo teď, není nic proti tomu, co přijde. 2) Zombík tě vždycky dohoní. Za této situace by asi bylo nejlepší zůstat v nějakém krytu a poklop za sebou nechat navždy zavřený. Ale to není nic pro naši čtveřici přeživších. Ti mají motivaci velikou, jde tu přece o buchtičku! Zombieland střílí nápady od prvních minut a rozpoutává pořádný zombie masakr. S tím souvisí i úděl nemrtvého, který začíná a končí tím, jak co nejefektněji chcípnout. P.S. Emma Stone je sakra kus. ()

zdepapepa

Čekal jsem od toho nářez. Nářez se konal. Úsvit i Soumrak mrtvých z let předchozích, kteřížto vyrostli ze zasetých zrn páně Romera, dali naopak úrodnou půdu této černohumorné taškařici, která sice nedosahuje katastrofičnosti Úsvitu, na to je příliš komediálně laděná, avšak se Soumrakem má shodu. Kdo má radši Británii, užije si více Soumrak. Kdo Ameriku, Zombieland je pro něho jasná volba. Nebudu se tu rozepisovat o jednotlivých humorných scénkách, připravil bych vás o překvapení. Jen doporučím hráčům L4D1&2 pozorovat Wichitu, docela se podobá Zoey. A prostředí, kde se odehrává vyvrcholení filmu bylo tuším použito i v L4D2. ()

depony

Upoutávka slibovala hordy krvežíznivých zombie. Kde jsou ty časy, kdy chodící mrtvola byla pomalá, rozvláčná a hnilobná. S dobou, která spěchá, jdou i tihle "lidožrouti". Utíkají, jsou velmi dotěrní a vynalézaví. A hlavně jim děsně tečou "sliny". Každopádně tahle podívaná slibovala kromě toho všeho i lidský, morbidní humor. A nezklamala. Přiznám se, že už dlouho jsem se nepobavil a B.M. a jeho nepovedený smysl pro kanadské žerty byl velmi povedený. Ani si při tom povídání, vzpomínání, hledání bájné tyčinky a vysvětlování pravidel pro přežití nevybavuji, že bych se nudil. Díky. Díky vám:) ()

fcreading

Zombieland je sotva dramatické dielo, ale zato je to velmi zábavné, vtipné co zase až tak nie sme u hororu zvyknuti. A ked uz som u tých vtipov, no neviem nebolo ich az tak vela a aj ked niekde sa vyskytli, neboli vtipne. Rozhodne vtom nehladajte Romera a jeho filmy 60 percent. ()

baribal

slabší scénář kompenzuje slušná porce srandy... Harrelsona nemám nijak moc v lásce, pro mě je moc zaškatulkovaný, aby hrál hlavní roli v ujeté komedii. Emma Stone kočka v každém filmu (teda myslim, že je jedna výjimka :D)... ()

hous.enka

Jeden z nejlepších (a možná vůbec nejlepší) zombie snímek, jaký jsem zatím viděla. Jasně, je to mainstreamová komedie o outsiderovi, který si hledá svoje místo ve Spojených státech zombieských, ale mně se to zkrátka líbilo - hlášky, vtipy, situace... a dokonce Bill Murray, ač ho jinak nějak zvlášť nemusím (kromě Krotitelů duchů, samozřejmě). To jeho domácí kino bych si natuty užila :) A nápad se ztvárněním pravidel hlavního hrdiny byl perfektní; skvěle tam zapadly. Jen škoda, že jsem to neviděla ve 3D. ()

Krissty

Bylo to zábavné, ale ne až tolik, aby to bylo trapné.. Bylo to hororové, ale ne až tolik, abych se nějak víc bála.. Bylo to napínavé, ale ne až tolik, aby to přestalo být zábavné.. Všechny "škatulky" filmu jsou dokonale vyvážené, filmaři na nic netlačili a proto se z toho nestala žádná příšerná parodie.. Prostě mě to bavilo a Woody Harrelson byl úžasný! ()

agentmiky

Byla to taková blbovina,ale mě se to hodně líbilo a tento film odteď patří do mého top žebříčku zombie filmů(sice to je parodie,ale i tak je to o zombie).V některých chvílích jsem se musel až za břicho popadat,protože ty hlášky byly skvělé a přesně do těch situací pasovaly.Možná to je jedna z nejpovedenějších parodií vůbec,protože měla takový šmrnc.Herecké obsazení bylo výborné.Hlavně Wooody Harrelson coby Tallahassee byl v hláškách nepřekonatelné.I Jesse Eisenberg zahrál svoji roli na výbornou.Filmu dávám čtyři hvězdy.Hodnocení:80% ()

Wysch

[viděno na ČSFD premiéře] To, co mnozí v komentářích vychvalují (totiž scény z Billem Murrayem), považuji společně s cheatem give ammo za největší slabinu, přičemž u toho cheatu se dá polemizovat, že to byl skutečný záměr. Největší jízda je během prvních asi patnácti minut, kdy se vlastně pouze seznamujete s hrdiny, nicméně zůstane pouze u povrchního seznámení, takže povrchní znalost o charakterech vám zůstane až do konce. Nicméně film staví na zaběhnutých klišé, z nichž si i dělá celkem slušnou prdel, takže kdokoliv, kdo viděl jen jeden zombie film (a nebyl to Úsvit mrtvých), se bude smát, protože v tomhle ohledu je Zombieland vynikající parodií. Přidává se k tomu neskutečný Woody Harrelson, který se zařadil po bok největších letošních frajerů (nečekal jsem to) a parádní hudební doprovod. Přesto mám pocit, že od úvodních titulků jako by film jel jen na půl plynu, jako by se titulky vyčerpal a pak to musely jen zachraňovat (více než dobré) hlášky a hlody. I tak je film nicméně obrovským překvapením a zdejších 77% si určitě zaslouží. Vlastně bych se nedivil, kdyby šlo hodnocení i směrem nahoru. [viděno podruhé] Po druhém shlédnutí přidávám ještě pár postřehů, byť se hodnocení nemění. Bill Murray mě zase nudil. ČSFD osazenstvo je málo lekavé, protože chlapci vedle mě se lekli i těch myší na závěr. Některé scény jsou grandiozně postapo. Nelogičnosti ve scénáři vyplouvají ještě silněji na povrch, ale brzy jsou zase zahnojeny brutálním vtipem. 80 ()

frashmaker

Výtečně brutální a v hloubi své podstaty i křiklavě směšné a povrchně jednoduché minimalistické pojetí filmu zabývajícího se nucenou dezombizací. Otázkou je, zda v takovémto světě není oním plevelem spíše člověk než zombie. Líbila se mi vnitřní zpověď Murrayho, který přiznal své chyby minulosti ale takovým způsobem, který opravdu pobavil. Víc takovýchto komedií bez hranic, prosím! ()

Paxxx.cz

Podle mě nejlepší film se zombie. Skvělý Woody Harrelson i pro mě dosud neznámy Jesse Eisenberg, spousta skvělých scén (Bill Murray a jeho dům :-)), perfektní konec v zábavním parku. Prostě sečteno podtrženo solidní komedie- 80% ()

Rosana

Super sranda, na cvhíli mě nenechali vychladnout, smála jsem se "chi chi chi" až jsem se za břicho popadala :))) ()

Korbitch

Ikdyž jsem se první půli filmu náramně bavil, druhá to značně pokazila. Něco jako když Sparta hraje na remízu, přitom je schopná více než dobře útočit na vítězství. Celkově vzato pohodová zombie pohádka. SPOJLER: Ale to sejmutí Billa bylo velmi nevkusné a trapné. Mohl bych to rozvést do několika rovin.....Ale proč ne?! Za prvé, abych se držel tématiky filmu o udělování lekcí: 1.Určitě by si nešli dělat z týpka prdel, když je to přeborník v boji o přežití. Ikdyž se nezdá. Bylo hned jasné, že to chudák stařík Bill schytá. 2. Fanoušci Billa jsou nejspíše lehce nasráni a znechuceni laciným završením jeho štěku. Nicméně jsem se bavil místy velmi dobře a přes všechny pytloviny ve scénáři je to přece jen komedie, která má pobavit a potěšit, ne hustě řešit do detailu. Hovgh. ()

phoebess

začátek mě vůbec nenadchnul.. spíš jsem si myslela, že brzy budu muset zajít na záchod a "odložit" tam večeři, a to jsem si myslela, že už po tak dlouhé době sledování různých druhů filmů jsem už krapet otrlejší... ale pak už jsem si nejspíš zvykla a dokoukala to... jakmile se dostali do Playlandu, tak už mě to i bavilo - možná to bylo Woody Harrelsonem, protože ten byl v roli šíleného zabijáka zombie opravdu neskutečný:-) přesto krapet podprůměrný film ()

E..

Za zpracování, občasný dobrý vtipy a nehoráznej odvaz. Jinak mně osobně tenhle druh krváckej filmů neláká. Co bych vystřihla je zbytečná přítomnost Billa Murraye-objeví se, zhulej se a pak komicky umírá. ()

katasta

Nevím, zda je to kinem nebo společností, ale tendle Zombieland mě prostě strašně bavil. Jednoduše je to velice zdařilá podívaná, kde se akce snoubí s humorem, vyplývajícím z nadsázky, která je snad všude, kam se jen podíváte, podávaná velmi pečlivě ve větších či menších dávkách po celý film. Dlouho jsem neviděla film, který by mě takhle pobavil, při kterém by se řechtalo celé kino. Po dlouhé době je toto konečně komedie, která si zaslouží pět hvězd. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku