wOOzIe

Povedená funny show od začátku dokonce se skvělými herci:-) Opravdu úžasně zvedne náladu a skvěle pobaví... Taková blbost a jak dokáže pobavit, kéž by takových oddechovek bylo víc:-) ()

Čiban

dost dobrá komedie na téma zombie.je to asi nejlepší komedie se zombie co jsem kdy viděl.Woody si zahrál drsňáka co miluje Twinkis. Oproti Soumraku mrtvých je toto bomba 5/5. ()

Koonix

Pred projekciou tohto filmu som nemal k zombie subžánru nijaký vzťah... Po odchode z kina sa tento žáner stal mojím TOP. Skvele napísané postavy, výborný výkon Jesseho Einsberga, celé to je natočené s úžasnou ľahkosťou... Film pri ktorom sa mi od smiechu tisli slzy do očí. To asi hovorí za všetko. ()

Joha8

Film, ktorý nápadne pripomína Left 4 Dead 2. Bavil som sa hlavne pri Jesseho grimasách a pri celkovej uletenosti filmu. Jednoznačne odporúčam ak máte chuť na zábavný večer a mierne posilovanie brušného svalstva. ()

liberita

Skvelá zombie komédia nestráca vtip a nadhľad a aj keď zo svižného tempa uberie, stále baví rovnako, dokonca práve vtedy vyznieva uveriteľnejšie. Mám rada filmy o zombies, a v poslednom čase sa ich točí dostatočne veľa, aby som si mohla ukojiť svoju túžbu vidieť živých mŕtvych rozširovať svoje rady. Práve Zombieland patrí spolu so Súmrakom mŕtvych a seriálom Walking Dead k tomu najlepšiemu, čo v tomto hororovom subžánri vzniklo. Popri sympatických postavách, vydarených a pútavých dialógov ma veľmi zaujala svojím prevedením séria Columbových užitočných rád potrebných pre prežitie v Zemi Zombies. Podarenou scénou je aj tá, v ktorej Eisenberg ako jedno z pozitív Zombielandu opisuje neexistenciu Facebooku, pričom o rok neskôr si v Sociálnej sieti zahral tvorcu Facebooku, Marka Zuckenberga. Záver v lunaparku je ozajstným pôžitkom, pri ktorom divák prežije spolu s hrdinami napínavé scény, ako by bol priamo v nich on sám. Chválim aj hudobnú stránku, od inštrumentálneho Davida Sardyho po fenomenálnu Metallicu a teším sa na pripravované pokračovanie. ()

Hanzo47

Je obtížné natočit zombie komedii, která by nepůsobyla lacině, ale tak aby vás opravdu zajímal děj a měly jste možná dokonce i místy strach. Zombieland možná všechny tyhle podmínky nesplní, ale je to COOL dost COOL! ()

sWONDER

Výborná rezba, čo si neláme hlavu s ničím iným, len ako nás zabaviť. Ja som sa teda bavil výborne. Dosť originálne nápady, štýlový Woody, zábavné killovanie zombíkov... a ten koniec bol fakt brutal. Jednohubka ktorú by som si v pohode pozrel ešte raz . ()

Oudee33

Tradiční zombie putovačka od ničeho k ničemu, která nic nepřinesla, ale zároveň byla i jakž takž koukatelná takže na 40% se udržela. Pojem komedie se vzal nevim kde, ale tvůrcům bych doporučil školu Petera Jacksona a jeho Živých mrtvých či Vesmírných kanibalů. ()

Uesbe

keď ešte aj Jessemu želáte, aby prežil....je to fakt dobrý film ( to nie je len o zlom resting face, on sám má nevalnú povesť) ()

Shitonit

Miluju horory, a jelikož jsem posranej až za ušima při bouchnutí dveří, miluju horory, u kterých se nemusím bát. A u tohohle jsem se nebál, protože mě to uspalo už v první třetině. Nicméně, jsem si to líznul znovu, a zjistil jsem, že krom toho že chybí děj, tomu chyběj i koule a kdyby tam nebyl Wůdy a Ema, tak bych si asi vzteky pěkně po zombácku vysál mozek nudou. ()

Stanix

Ajsnberk tedy umí lízt na nervy svou panickou dementností. Takto je kontrast s Woodym až přehnaně propastný. Pointa kulturní vložky v podání Murraye je silně parodická a do filmu příliš neseděla, naštěstí to byl jen krátký štěk. To je tak asi všechno k negativní kritice. Celkově suprová jízda a jak vidno pořád může v postapo zombie žánru zavát čerstvý vítr prosycený puchem rozkládající se tkáně. ()

Scraffy

Film sa pekne rozbehol. Začiatok bol celkom sľubný, ale potom prišiel skrat a bolo to len ukričané behanie sem a tam, ktoré mi prišlo strašne chaotické. Až neskôr, keď prišli do Hollywoodu, tak film začal byť opäť zaujímavý. Finále bolo slušné, ale najviac na celom filme ma bavilo, keď boli v dome Billa Murrayho. To bolo naozaj dobré. Na to, ako všetci ten film vychvaľujú, tak to až tak dobré nebolo. U mňa priemer. ()

Comida

Pokud čekáte horror s prvky komedie, tak vás zklamu. Je to spíše komedie s prvky horroru. Vtipný, zábavná akce, sympatičtí herci. No co víc říct než že s klidem doporučím fandovi komedie a zombie. ()

Najt

Kdyby tahle blbost nebyla pojatá jako komedie, ale jako survival horor, byl by to další, zatraceně dobrej zombie film, takhe to je jen obyčejná, byť celkem povedená, komedie na jedno shlídnutí ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku