Diskuze

rogerkint

rogerkint (hodnocení, recenze)

DJ Obelix: Aha, dík, a hádám, že na novinářský projekce se to nevztahuje, co?

(hodnocení, recenze)

sice jsem film nevidel ale tipuju ze nam pan Jakl nabidne historku o tom ze Kajinek je nevinny,a to bude asi tak vsechno.

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

kritička: Nechtěl jsem nějak negativně osočovat tvojí osobu, to vůbec. Jestli to tak vyznělo, tak se moc omlouvám. Ale oháníš se tu slovem "názor" a přitom všechno, podle čeho hodnotíš, je tvůj "dojem". A to jsou dva různé druhy ovoce. Tak proto tvůj "názor" nedokážu respektovat. Promiň.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Pokračování bude o tom, jak byl Kajínek vpuštěn na premiéru a utekl. Nakonec se v pozadí rozjede příběh plný konspirace, která vedla přesně k tomuto plánu.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Jo, to co napsal Gwaihir dává smysl. Jinak zase k věci. Nevíte, jaký jsou ty scény, které údajně Jáklové ukradli Fílovi? Na mě osobně tedy Fílův přístup nepůsobí dvakrát důvěryhodně, ale nevím.

Gwaihir (hodnocení, recenze)

Nechci tuhle debatu zbytečně přiživovat, ale jako trošku "potrefená husa" se musím vyjádřit. Nevím tedy, jak to dělá většina lidí v téhle databázi, ale moje hodnocení jsou také velice subjektivní. Ono to totiž vyplývá ze vkusu, nálady, životních zkušeností a dalších věcí, jako jsou třeba asociace spojené s příběhem a podobně. Takže, když se mi něco hodně nelíbí, tak tomu dám klidně odpad, a naopak, když se mi něco hodně líbí, tak tomu zase klidně dám plný počet. Samozřejmě, má to vždy nějaké opodstatnění, ale vcelku je to jen můj osobní pohled. Argumenty nemusí být nutně pouze "technického" charakteru, to je prostě život. Vždyť třeba takovou lásku si taky asi nikdo¨nedokáže rozumově zdůvodnit. Nemá tedy smysl někoho napadat za to, jak to cítí.

kritička (hodnocení, recenze)

Wysch: Nemám absolutně žádný zájem na tom se tu dohadovat o kravinách. Několik lidí tu napadá film, který nevidělo, ozvala jsem, přiletěly reakce. To, že se ti nelíbí moje argumenty, je tvoje věc. Pak spíš netuším, zda je to kvůli tomu, že jsem holka nebo kvůli tomu, že jsem podle tebe blbá holka. Prostě je mám a hotovo. To, že mi přijde naprosto scestné vytvořit film na základě toho, že všechno je jenom smyšlenka, která se dá naprogramovat, je snad příčetné uvažování - nikoli podle tebe pouze subjektivní dojem. Ale vzhledem k tomu, že už mám jaksi celkem dost téhle diskuze, která nikam nevede a vlastně ani nikdy nevedla, ukončuji svou účast v této argumenty přesycené debatě. Jo a ještě poslední věc: Ocenila bych, kdybys mě mezi řádky nenazýval idiotem. Děkuji

Wysch

Wysch (hodnocení, recenze)

Krásnej tojflskrojc. Kritička kritizuje, že kritizujete, přitom se odvolává na svobodu názoru. Kritičku kritizujete, že kritizuje vás, protože si myslíte, že Kajínek bude sračka. (Bude, o tom žádná, ale třeba bude koukatelná.) Takže to nechte plavat, nikam se nedoženete, nic nevyřešíte.
Kritička má nějaké svoje názory, za kterýma si stojí, byť je neumí argumentem obhájit (argument typu "byly tam triky, ale nelíbily se mi, proto jsem dala odpad, plus Revolutions čerpal vyčerpané" vůbec neberu, protože je to subjektivní dojem a subjektivní dojem ("nelíbily se mi") není argumentem. Pravdu ovšem dí v tom, že většina z vás je tu přehnaně kritických. Koukněte na to a buď si to užijte nebo ne. Myslím si, že to bude sračka, ale já se na sračky koukám rád, pač nemusím přemejšlet, ale je zbytečný tu lohnit nějakou flejmovou diskuzi.
Tečka. Nelíbí se vám názor Kritičky? Nechte jí ho. Kritičko, nelíbí se Ti názory ostatních? Dle vlastních slov z profilu jim ho taky neber. Howgh.

P.S. No bude to nejspíš ultrasračka, ale jako vejplach mozku to může posloužit dobře.

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Kritička: ujišťuji tě, že jsem byl naprosto příčetný. Jinak Revolutions jsem dal 4 a Reloaded 5, ale zastávám věc, že tyhle dva filmy se je těžké hodnotit odděleně, protože jde de facto o jeden dlouhý film přeseknutý na polovinu. Ještě to napíšu takhle a v žádném případě to nemyslim jako úrážku - většině holek co znám, se Matrix a podobný filmy taky nelíběj.

vegetol.mp: s tim partnerstvim tv nova souhlasim, hodnotit něco podle toho kdo mu dělá sponzora je ptákovina. Projekty novy občas fakt stojej za prd, ale najdou i výjimky jako tebou zmiňovaná adaptace Hrabalova románu.

Jinak co se Kajínka týče, už jsem zde psal, že neočekávám zázraky a chci to vidět taky kvůli Dlouhému. Pokud to bude v podobném duchu jako Sametoví vrazi, budu spokojen.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Foxhound#1 : Hodnocení je věc subjektivní. Já mám třeba některé filmy Uwe Bolla raději, než mudrlantský a rádoby hlubokomyslný Matrix. At si každý hodnotí jak chce, ale měl by k tomu hodnocení mít důvod a mělo by to mít úroven. To je jediné co chci. Myslím, že nechci tak moc. Jinak, např. Killduke napsal: "hlavni partner . tv nova gratuluju vsem odvaznym kdo na to pudou do kina." Kdyby měl trochu šajn, věděl by, že Nova má na svědomí třeba i Obsluhoval jsem anglického krále. Ale že je telátko, plácá blbiny, aniž by se někde informoval. To je to, o čem mluvím. Je to hroznej borec, dělá tu ramena, jako kdyby Novu doma neměl, ale sám má o všem úplně nulovýho šajna. Vím, říkal jsi KONEC, ale mě to nějak nedalo. Sorry:)

kritička (hodnocení, recenze)

Fox ...: Já nechápu věcí, ale opravdu tu nehodlám filozofovat nad blbostma. BTW. Tvoje hodnocení se dá zpochybnit, lze rovněž diskutovat o příčetnosti stavu při tvém hodnocení. Ale to tu asi nevyřešíme, že?

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: sarkasmy psát umíš, ale jinak si mi to posílání do odpadu neosvětlil. No radši se ani nesnaž, nehodlám tady hrát kolo kolo mlýnský. Jinak to že má každý svůj názor a hodnotí si jak chce respektuju, ale občas nechápavě kroutim hlavou TEČKA KONEC.

kritička (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: Děkuji za zastání. :) Cením si toho. Foxhound ... : Je mi líto, mně se Matrix nelíbil a stojím si za tím. Nelíbil se mi proto, že ačkoli efekty tam byly, nelíbily se mi. První díl byl ještě zajímavý svým námětem, ale třetí už mi přišel jen prohlubováním tématu dávno vyčerpaného. Očekávám, že nyní se na mě opět vrhnete jako hyeny na mrtvolu, ale já si za tím opravdu stojím a svůj názor si obhájím. Co se týče Kajínka: zajímám se o tu kauzu z pohledu laika a docela mě zajímá, jak se k tomu pan Jákl a herci postavili. Zajímá mě i z toho důvodu, že jsem si až donedávna myslela, že je nevinný. Naivní, že? Proto chci vědět, jak se k tomu postaví člověk, jehož film neuvidí jen čtyři lidi. Už to tu padlo, ale ten trailer je na české poměry dle mého názoru slušně udělaný. Něco by tam být nemuselo, něco mi přijde opravdu jako v Kobře 11 (už to tu bylo), ale v zásadě ten trailer špatný není. Netvrdím, že to bude bůh ví jak úžasné, ale od Jákla se každopádně na tenhle film nalákat nechám.

Gwaihir (hodnocení, recenze)

Člověk by čekal, že když přijde do diskuze k nějakému filmu, tak tam najde více či méně smysluplné příspěvky lidí, které ten film z nějakého důvodu zajímá, nebo k němu mají co říct. Nechápu ale, jaký má smysl, když někdo do té diskuze napíše, že nemá cenu o tom filmu diskutovat, nebo že ho ten film nezajímá. Asi na to moje inteligence nestačí.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Kaneda: Sorry, ale jedinej kdo tu něco nechápe, seš ty. Já tu mluvím především o lidech, kteří všechno bezhlavě kritizují, protože mají pocit že ze svého místa za klávesnicí, všemu rozumí. Moje pointa byla taková, že jsem naprosto ochotný akceptovat cizí názor, pokud si ho ho dotyčný náležitě vyargumentuje. Ale výlevy typu, "Bude to debilita, na to nejdu", mi přijdou jako ze školky. Co se týče toho, že mé nepochopení cizích příspěvků je má indispozice, nikoliv jejich: NENÍ. Pokud se někdo neumí vyjadřovat písemně, at neleze do diskuzí na netu. Tak je to jednoduché. Foxhound: Jasně, Uwe Boll je nehorší režisér na světě. Může za úplně všechno, včetně 30ti letý války a zabití JFK. Sorry, ale to neustálé kritizování Bolla mi přijde legrační:)

Kaneda

Kaneda (hodnocení, recenze)

vegetol.mp: Nezlob se... Ale prave filmy od "talentovanych" lidi v cechach, kterymu rozumi pouze autor a ctyri jeho znami, pripadne lide co filmove zakulisi, je alfou omegou propadu ceskeho filmu. Zbytek to chape jako absolutni kravinu, ktere mozna rozumi, ale uz je nezaujme... Skutecne dobre odvedena prace, je zaujmout divaka a udelat prehledny dobry uceleny dojem (neplest s pochopenim deje). Bohuzel to co popisujes, jsou radoby intelektualove, na kterych skonci nejeden investor... A pokud neumis vyuzivat empatii a chapat lidi, kteri se snazi neco rict (i kdyz vetsinou blbe), je to bohuzel tva indispozice, nikoli jejich. ;) Co se tyka traileru - pochybuji, ze ta cool klipova vec, ktera nedrzi pohromade ani v traileru, bude drzet v celym filmu. Co na konec cekat od cloveka, ktery nezvladne poradne kratky film, v tomto pripade trailer? Ale nesoudim dopredu a hodnotit ani nebudu. nakonec jen dalsi cesky film, kteremu se dopredu vyhnu. ;) Sranda... Matrix revolutions je spatnej film, ale cesti filmari, kteri nedokazi poradne zprehlednit a zorganizovat vetsi produkci jsou umelci. :D Povidejte mi o tom :DDD

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Nj, mě zas přijde divný dát filmu odpad a nedat alespoň hvězdu za efekty nebo tak něco a poslat to do stejný hodnocený kategorie jako filmy Uwe Bolla.

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Foxhound#1 : A proč by ne? On je Matrix jako nějakej svatej, že se musí líbit každýmu? Byla tu řeč o Matrix Revolutions a to je dle mýho skromnýho názoru špatnej film, kterej si hraje na chytřejší než je. Nebyl ale nudnej a byl moooc pěkně udělanej, tak se dal skouknout. Ale to je zase subjektivní. Mimochodem, renomovanej kritik Roger Ebert ,dal filmů Lovci lvů, Život Davida Galea a Všichni královi muži, nula hvězdiček. Já s tím třeba nesouhlasím, protože všechny ty tři filmy považuju za slušný snímky talentovanejch lidí. Vtip je ale v tom, že i když jeho názor nesdílím, respektuju ho, protože z jeho recenzí vím, že je to chytrej člověk, co má dobrý postřehy. Ne internetovej blb, co si honí triko. A to je asi myslím rozdíl, mezi konstruktivní kritikou a tupcema, co všechno jen bezhlavě kritizujou. Kurnik, sem se zase rozjel koukám:)

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

No, rád bych se Kritičky trochu zastal. Je totiž rozdíl mezi konstruktivní kritikou člověka, který o tom má nějakej šajn a idiotem, kterej jen viděl hodně filmů a je chytrej jak rádio. Filmař, když točí film, jde s kůží na trh a musí počítat s nějakou reakcí okolí. To je jasný. Pokud někdo napíše, že se film nelíbí a uvede nějaký důvody, to beru. Pak jsou tu ale ještě lidi, jako byl v této diskuzi uživatel Pilouš, který napsal: Docela jsem se těšil, ale způsob, jakým Jakl režíruje má očekávání definitivně pohřbil... To je pro mě klasický příklad internetovýho uživatele, co dělá ramena, je chytrej jak rádio a ačkoliv zná kulový, musí se ke všemu hrozně ostře ohrazovat a vyjadřovat. Nevím, proč zrovna tenhle film vzbuzuje takový emoce. Že by proto, že ho točí judista Jákl? Jak řekla Vilhelmová v rozhovoru pro Reflex, kdyby Jákl vypadal jako Gedeon nebo Sláma, nikdo by jeho schopnosti nepodcenoval. Ale proto, že nevypadá jako intelektuál, už nad ním každej láme hůl. Mimochodem, Gedeon natočil dva filmy, který se mně vůbec nelíbí, ale z nějakýho důvodu se z nich každej může podělat, jak jsou úžasný. Od tý doby toho moc nepředved. Ale to jen můj názor:) Kajínek je film evidentně na české poměry drahý a výpravný, hrajou v něm známí naši i cizí herci. Očekávání jsou u někoho asi veliká. Jen mně někdo vysvětlete, čím tenhle film hromadu lidí tak dráždí, když ta upoutávka vypadá docela dobře a je to film se solidním rozpočtem a velkým počtem českých i zahraničních hvězd. Schválně, jestli to bude mít horší recenze, než bláboly jako třeba Máj. Trochu důvěry, lidi:)

kritička (hodnocení, recenze)

Saishi: Páni, to seš asi fakt věštkyně. Jak jsi to uhodla??? Já sice film ještě neviděla, ale jasně, dám tomu všech pět hvězdiček. Fitin: No tak v tom případě jsem to tu už psala .. máš svůj názor a brát ti ho nebudu.

Gwaihir (hodnocení, recenze)

No, to tedy zní velmi znepokojivě. Nezbývá než čekat, co se stane.

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý