Hudba:
Alexej CharvátÚčinkují:
Halina Pawlowská (moderátor), Jitka Asterová, Aňa Geislerová, Marián Labuda st., Gabriela Osvaldová, Ilona Csáková, Jaroslav Hutka, Irena Pavlásková, Bára Basiková, Anna K., Peter Nagy (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Zábavná talk show Haliny Pawlowské v České televizi. Jednotlivé díly měly podtitul „jak přežít (substantivní vazbu)“, v pozdějších letech i volnější „jak (infinitivní vazba)“. Pořad se začal vysílat v roce 1999 a skončil koncem roku 2007. (duklak2)
Účinkují
Jan Cimický
Československo
Nejlepší filmy:
Z rodinného alba (2002) (TV film)
Vodník z Kaňky (1971) (TV film)
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Aleš Cibulka
Československo
Kateřina Neumannová
Československo
Nejlepší filmy:
Ivo Šmoldas
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Kolotoč (2007) (TV film)
Nejlepší trapasy (2013) (seriál)
Ondřej Suchý
Československo
Nejlepší filmy:
Dva z onoho světa (1962)
Michael Kocáb
Československo
Nejlepší filmy:
Marta a já (1990)
Pražákům, těm je hej (1990)
Přezůvky štěstí (1986)
Miroslav Vladyka
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Jana Synková
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Smrt krásných srnců (1986)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (divadelní záznam)
Ladislav Štaidl
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Drahé tety a já (1974)
Síť na bludičku (1983) (TV film)
Anna Šišková
Československo
Nejlepší filmy:
Musíme si pomáhat (2000)
Ženské oddelenie (1991) (TV film)
Tolstoj a peniaze (2016) (divadelní záznam)
Zora Jandová
Československo
Nejlepší filmy:
Hamlet (1986) (divadelní záznam)
Život bez konca (1982) (seriál)
Babylon (2002) (divadelní záznam)
Marie Drahokoupilová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Miroslav Noga
Československo
Nejlepší filmy:
Gazdova krv (2014) (divadelní záznam)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Jana Štěpánková
Československo
Nejlepší filmy:
Přišel na večeři (1981) (divadelní záznam)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Na útěku (2012) (divadelní záznam)
Laco Deczi
Československo
Nejlepší filmy:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Kalamita (1980)
Milenci v roce jedna (1973)
Josef Krofta
Protektorát Čechy a Morava
Lešek Semelka
Československo
Nejlepší filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Tři mušketýři (2005) (divadelní záznam)
Oidipus Tyranus (2011) (divadelní záznam)
Jitka Zelenková
Československo
Nejlepší filmy:
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Sabina Remundová
Československo
Nejlepší filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Sedmero krkavců (2015)
Theodora Remundová
Československo
Nejlepší filmy:
Genij vlasti (1998) (TV film)
Výlet (2002)
Ene bene (1999)