Eugene a Cindy tvořili pár, jemuž bylo souzeno spolu zůstat. Ale na maturitním večírku, těsně před tím než se pomilovali, se Eugenovi stala nehoda a skončil v komatu. Po čtyřech letech se z něho probudí a vidí, že jediný, kdo u něj zůstal, je jeho nejlepší kámoš Tucker. Ten mu vysvětlí, že se Cindy odstěhovala a odešla studovat na univerzitu. Eugene se s tím snaží smířit a najde si práci fotografa. Jednou však přiběhne Tucker s novým číslem časopisu Playboye a novinou o Cindy, která teď zdobí jeho stránky jako Miss Březen. Mládenci zjišťují, že se zanedlouho koná výroční párty v sídle časopisu a rozhodnou se, že ji stůj co stůj překazí. Eugen přece musí získat svou holku zpátky! V hlavních rolích americké komedie hrají Trevor Moore a Zach Cregger, kteří ji zároveň i režírovali, spolu s Raquel Alessiovou. (oficiální text distributora)

MATADOR

Potřeboval jsem komedii a tahle mi vyskočila mezi prvníma. Neotálel jsem a dal se do sledování. Začátek Vás hezky dostane do nenáročného děje, kdy jeden z hlavních představitelů se probudí po čtyřech letech z kómatu a vydá se hledat svou lásku, kterou ztratil. Tak začíná road movie za ženskejma a přitom ukáže spoustu vtípků, od těch dobrých, až po ty opravdu fekální a hnusné. Dost dobře chápu, že tenhle humor není pro každého, ale mě ta hodinka a půl docela příjemně utekla a nenudil jsem se tak. ()

Spooner

Je fakt, že už od těch teenagerských komedií neočekávám zázraky, ale tohle už bylo moc. Nesympatická hlavní dvojice jede v dost trapné road movie přes celý státy. Ovšem nejsou to v tom žádný povedený vtipy, jenom je pronásledují naštvaní hasiči a jeden z nich se snad každejch 10 minut posrává. Ne opravdu to není vtipný, hlavně když to ta hlavní dvojice celý i zrežírovala. 1* za ty nasraný hasiče a hezký holky u Hefnera. ()

masw

Pobavilo mě to velmi, protože na film jsem se jako fanda Playboye těšil. Je tu hodně šílených situací jako ta věc s vidličkou a záchvatem, ta s neovladatelným svěračem, ta s prostitutkou, která proletí oknem v autobuse (mimochodem výraz Trevora Moorea mě hodně dlouho bavil :) ), nebo ta s pejskem a šampáňem, také se zde objeví i šéf a zakladatel časopisu Hugh Hefner, který zde je jak jinak, než gentleman. Opravdu šílená komedie, kterou si bohužel v ČR díky distributorům neužijeme. No ale mě můj nedokonalý PPV rip stači. :) ()

Olík

Co dělat, když po čtyřech letech strávených v komatu zjistíte, že fotky Vaší životní lásky zdobí stránky jednoho veleznámého časopisu pro pány. Nezbývá, než se vypravit na šílenou cestu, jejíž cílem je Meka všech mužů - samo posvátné sídlo Playboye. Miss Březen je pubertální, je bláznivá, je primitivní, je prvoplánová, ale také je (a to je nejdůležitější) celkem v pohodě :) ()

prasacimor

Celé je to slabé, dosť často trápne, amatérsky zahrané, miestami lacná kamera tomu tiež nepridáva body, plus je tam asi ten najotravnejší dlhovlasý týpek v hlavnej roli, akého som vo filme nevidel už dlho. No je tam zopár scén (3-4) pri ktorých som sa fakt smial ako divý a po opakovanom pozretí (len tých scén samozrejme, celý film by som nevydržal ani náhodou) sú stále tak zabijácke, keď nie ešte viac ako prvý krat. Russian lesbians na hrad! ()

• Zlaté maliny - nominácia: Najhorší herec vo vedľajšej úlohe (Hugh M. Hefner). (filip289)