Do zdánlivě opuštěné chaty v horách se uchýlí parta mladých lidí, kteří si chtějí užít chvíle svobody v divočině. Netuší, že je místo pokryté sledovacími zařízeními a technickými vychytávkami. Ve sklepě narazí parta studentů na mnoho bizarních předmětů včetně starého deníku sadistické rodiny Brucknerů. Bohužel jedna ze studentek vysloví latinské zaklínadlo. Brzy se tak prázdninový pobyt v romantické chatě promění v brutální hon sadistických zombií na své kořisti a v boj o život mladých studentů... (TV Barrandov)

Necrophobic

Zvláštní námět který docela bavil a musím říct ,že jsem se nenudil. Ty bubáci v podzemí byli nicméně dost přepálení a už nevěděli co tam plácnout ,tak tam nacpali i jednorožce. No nic ,film mě bavil ,ale pro mě čistokrevná hororová komedie . ()

final2

Možná si budou někteří lidé myslet,že jsem hloupý já, ale nezbývá mi nic jeného než napsat že tento film je HLOUPÝ. Horor je to jen do té doby, než se začne slátávat jedno přez druhé. Druh humoru mi nic neřekl. Herecké výkony byly až moc kýčovité,ale možná že přesně o to autorovi šlo a chtěl natočit naprostý nesmysl,slátáním všeho možného dohromady. Hromada krve ve finální scéně a všudy přítomné potvory mi přisly trapné. Když se v závěrečné scéně objevila Siguourney Weaver, řekl jsem si že už je to i na mě moc a musím ubrat ještě jednu hvězdičku. ()

Eclipsis___

Neviem či som vôbec videl niekedy film, pri ktorom som sa zľakol, zasmial a neveriacky čumel. Miestami vtipný horor, alebo skôr thriller s nekonvenčným scenárom, ktorý dal môjmu ponímaniu sci-fi nový rozmer. Ale tá kobra bola na mňa už moc, o jednorožcovi ani nehovorím. ()

stuj

Dobré na odpočinek bez přemýšlení. Místy to sice ochabne, ale né hrozně když od toho nic neočekáváte. Navíc celkem příjemný konec. ()

REMUS_3

Naprosto originálne a vysmievajuce sa celej doterajšej béčkovej hororovej kinematografií (možno aj tej áčkovej). Kopa odkazov, funny momenov a dokonca aj pár "wow" okamihov. ()

Black1e

Velké zklamání, prvni pulka byla nudna, ale pak..místo aby se to zacalo rozjizdet, prislo mi ze sleduju nejakou hodne nepovedenou parodii, na vsechny horory minuleho stoleti..prislo mi to cele takove nedotazene, cekala jsem vic..sympatak Chris to nezachrani.. ()

Zemaister

Po dlouhé doby jeden slušný horor se spoustou lekavých scén (zase sem si vylil kafe) a přiměřenou dávkou vtipu. Navíc jako bonus děj nejde uhodnout dopředu, alespoň mě film překvapoval po celou dobu. ()

Skoveta

Podle vysokého hodnocení jsem byla vyloženě natěšená až si tuhle bombu pustim v nějaké trochu stravitelné kvalitě, ale akorát jsem dosáhla toho, že jsem minimálně dva dny byla pořádně vytočená. Dobrej horor tady už dlouhou dobu nebyl, proto je to velká škoda. Horor a komedie nikdy nebudou fungovat pospolu tak jak by měly, zejména proto, že bát se a smát najednou prostě nejde.Škoda no, tak zase nic! ()

domchacha

Jsem mile překvapená, že někdo konečně přišel s tak originálním nápadem. Palec nahoru za neotřelost, množství a různorodost všech těch nadpřirozených bytostí a nestvůr, vtipné scény, které dodávají snímku zajímavou příchuť a další plus za pár minut se Sigourney Weaver, pro kterou mám prostě slabost. Odpustím těch pár klišé, které se sem tam objevují a hodnotím pěknými 85%. ()

Khaleesy

Drew Goddard urobil veľkú čiaru za zbytočnými remeakmi hororových klasík a ukázal svetu, že vyvražďovanie teenegerov ešte stále má čo ponúknuť. Kto by to bol povedal? Pred 95 min. ja teda nie...Najväčším + je hlavne originálny príbeh, ktorý okrem hl krvi ponúka všetko načo sme pri pravých hororoch zvyknutý, a ešte k tomu tu krásne sekunduje morbídny čierny humor. Dlho som sa pri filme tohto žánru tak nebavila a zábava ku koncu "masakrovo graduje". ()

MovieFanatic

Fuuu tak toto bol strašný prúser :D . Že horor ?? a kde ?? Tento film prebral všetky klišé z hororov ktoré poznám. Nechutné digitálne efekty, strašne odfláknuté(myslím najma záver filmu). O to viac ma prekvapilo hodnotenie ktoré film dostal, ale tak každému sa páči niečo iné. Tento film zaraďujem do kategórie: raz a už nikdy viac. Celý film strašne predvídateľný, vždy som vedel čo sa stane kedy sa mám akože naplašiť, proste celé zle. Jedna hviezda za super voďasa alias hrnček na kávu a celkom ma pobavila postava Frana Kranza. Vlastne celé mi to pripadalo viac ako komédia ako horor. ()

pekos

Crazy fantasy comedy. Asi takto by sa dal krátko charakterizovať tento film, ktorý čerpá zo zdrojov viacerých kultoviek, ktoré milujú fanúšikovia hororov. Tu však horor funguje len ako súčasť vyvražďovacieho poriadku. Film je natočený s humorom, nadsázkou a čo je dôležité, s nehviezdnym hereckým obsadením, ktorý dokázal zaujať presvedčivým a kvalitným výkonom. Scenár je vždy jeden krok pred Vami, a ak niekto tvrdí, že už dopredu vie, čo sa stane, neverte mu. Rozhodne sa nebudete nudiť a autori filmu Vás presvedčia, že komédia v spojení s fantasy prvkami, nadsázkou a hororom sa dá veľmi dobre spojiť tak, že vznikne dielo, ktoré funguje k spokojnosti väčšiny vnímavých divákov a skutočných fanúšikov filmu. ()

Rayers

Hele, zase tak originální a důmyslný, jak jsem čekal, to není. Zprvu vykrádačka a poohlédnutí se za starými béčky, a pak slátanina, která má jakože dávat smysl. ()

misiacik

Solídne a sympatické rozbehnutie a predzvesť strašnej haluze síce snažilo udržať sa počas celého filmu, no časom začalo pokrivkávať až ku koncu predvídateľného už po prvom zapílení krásky vyprchávalo a zívalo sa mi. Neviem či to nebude tým permanentným nevyspatím kôly slabému spánkovému režimu môjho 11 mesačného synčeka. Teda on ho aj má dobrý, keď si počas dňa zo dva krát zdriemne. Ale čo jáááá, ale čo jááá. ? ()

Aresko123

Konečne horor ktory prekvapi. A celkom prijemne. Zaciatok sa podoba na klasicke horory o mladych ktori idu na vylet na "chatu v horach". Ale potom to vsetko zacne........ Naozaj ma cely film bavil, zbytocne sa nenatahoval, tvorcovia postupne odhaluju vsetky zapletky.... Kazdy fanda hororu by mal urcite vidiet, a nielen jeden krat. Super ()

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

Hemsworth, Bridges a hotelové trápení

25.08.2017

Scenárista Drew Goddard (Monstrum, Světová válka Z) natočil Chatu v lesích a od té doby už se za kameru nedostal. Režii Marťana totiž předal Ridleymu Scottovi poté, co se rozhodl věnovat čas… (více)

Kdo natočí nového Spider-Mana?

Kdo natočí nového Spider-Mana?

03.03.2015

Studia Sony a Marvel se budou podílet na vzniku zbrusu nového Spider-Mana. Andrew Garfield se odebral za Tobeym Maguirem do pavoučího důchodu a na jeho místo nastoupí nová tvář, která ztvární buď… (více)

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

06.01.2013

Thor se akce neleká

Thor se akce neleká

01.07.2011

Chris Hemsworth nás jako komiksový Thor přesvědčil. Není důvod nevyhlížet urostlého sympaťáka i v jeho dalších rolích. Už má dotočený horor Cabin in the Woods (scénář Joss Whedon), remake… (více)