V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Kubi21

Proč tohle proboha nebylo v kině. Velké překvapení a povedené převedení téměř kultovní podívané z osmdesátek do dnešní doby a pro dnešní publikum. Bomba. V náladě jaké jsem byl, to bylo osvěžující a skvěle zvedající náladu a odhánějící chmury. Bylo by to za čtyři, ale za to cameo a závěrečnou padouchovu orální exhibici dávám plnou palbu. ()

pery352

U tohohle filmu se nejde nesmát. Je to vražedná kombinace herci + humor. opravdu výborná komedie a hlavně nasranej ICE CUBE ()

Berry0153

Spoiler: Tak jako ten konec je hodně ujetý, dva agenti, 5 let v utajení a nechájí se takhle rychle zabít, wtf? a ty kecy! Vážně, tím závěrem to totálně posrali. Záměr byl asi dát filmu odkaz "přes všechno budeme nejlepší kámoši navždy"...ale tohle se vážně nepovedlo...no fuj! 40% ()

STARKOVA20

A jo... byla to sranda. Jedna z těch nadprůměrnějších komedií, vyjímečně v tomto filmu nebyl na každém rohu cítit trapný humor, kromě závěru. Prostě jak dva volové nakonec ke "štěstí" přišli. ()

Olafsson

Typická americká slátaná píčovina.. A celkem vtipná! Dobrý hlášky a pěkný holky.. Na víc než tři to ale není.. ()

Kutkey

Dlouho jsem uvažoval o tom jestli dát 5*, protože tento film má všechno co by měla Akční / Krimi / Komedie mít. Ale 5* je jen pro výjimečné filmy a to tenhle bohužel není. ()

Vocoun

No původně jsem měl 3 hvězdy. Ale fakt ne. Někdo tady psal, že hlavní dvojice šlape. Opravdu nešlape. Jonah Hill je otravný jako vždy a ušatý Tatum není o moc lepší. Žádné tempo, trapné hlášky i vtipy, akce stojí taky za starou belu. Osobně se teda docela divím, že tahle teenager rádoby akce se u zdejších "náročných" kritiků dočkala takového hodnocení. Asi už jsem na takové kravinky moc starý :) Navíc to bylo zbytečně dlouhé. A to jsem měl původní seriál docela rád :) ()

Joedas

Nic jsem od toho nečekal. Vidět jsem to nijak zvlášť nechtěl a původní seriál absolutně neznám. A právě proto jsem tak nadšen. Zde mě dostalo prakticky vše, co tvůrci zamýšleli. Hlavně ten humor. Duo Tatum, Hill je skvělé a jejich prohození identit pak naprostá lahůdka. Škoda, že co si film vybudoval, to padlo ve finále, které je možná ještě vtipné, ale předvídatelné. ()

Uberlord

Člověk si chvilku říká, že to bude nejspíš další středoškolská sračka... a taky věřím, že ta idea, nejspíš někde v prvopočátku jak sračka musela vypadat. Ale ono ejhle, vyklubala se z toho fakt super komedie. Rozjezd sice trochu pomalejší, ale pak se to začne slušně točit. Pár zajímavých nápadů, které nám to všechno pěkně zamotávají... Zhruba od čtvrtiny filmu se prakticky furt něco děje a člověk se má pořád čemu smát... Plno naprosto absurdních scén, u kterých si herci dělají srandu sami ze sebe... A konkrétně Tatumovi to jde skvěle. Sečteno podtrženo... letos jsem se takhle ještě nenasmál a mohu vřele doporučit... rád si to někdy zase zopáknu. ()

boombang

Ústřední duo je veskrze nesympatické, za jiné herce bych možná dal o hvězdu víc. Nepopírám však, že jsem se pobavil - i když pouze jednorázově. A Depp překvapil. ()

Hjuud

Příjemná komedie, která sice nedávala moc smysl, ale bylo tam několik hlášek a příjemně to uteklo :-) ()

jirin_cz

Není to nic z čeho bych byl nadšen, ale není to zase úplně stupidní. První část se veze spíše na vlně teen-age vtípku a měl jsem chuť to i vypnout. Potom se to ale dostane na celkem slušnou úroveň a jako oddychovka slušné. ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)