DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

inutihar odpad!

Je to samozřejmě odpad, ale na druhou stranu pětihvězičková záležitost. Neuvěřitelně bizarní doklad toho, co všechno byly schopné televizní stanice v ČR vysílat dávno před vlnou superstar, reality show a TV věštců. Moderátorská kombinace sjetého Trávnička a totálně vygumované Sabiny (ale hezká byla, to zase jo) byla opravdu smrtící. Archivní videa na youtube spolehlivě rozproudí zábavu na jakékoliv akci. ()

acn odpad!

Přehlídka zrůdnosti, imbecility a naprosté zdegenerovanosti některých jedinců českého národa, uváděná pernamentně najebaným princem za zvuku jakýchsi epických monotónních tónů. Znásilnění některých velikánů ( Werich.. ) v přímém přenosu, podpořené potleskem vymazaných mozků. Chci poznat toho,kdo viděl všechny díly tohoto panoptika hrůzy. Předpokládám však,že toto by nezvádl ani Superman, natož obyčejný smrtelník. Zvláště vydatná jsou sóla prince a některé naprosto nepopsatelné výstupy, například teplouška Hranáče, milovník Míšánka Davida popíjejíc kolu ( sice mimo rytmus,ale hlavně že mám kolu ne? ) či další ze sekce "Kings of Okena and Chlast". ()

castor

Tohle byla fakt bomba.. člověk se vážně nasmál!! Nedávno jsem měl tu jedinečnou čest při reprízách opět slédnout komičnost a zbytečnost celého projektu a do kolen mě dostalo následující: podprůměrné "zpěváky" vystřídala sympatická Romka, která překvapila ve svém mladém věku čtyřmy potomky, a která hlavně (na dané poměry) strhla úžasné hlasové rodeo a předsedkyně poroty (jakási selka z dědiny) se projevila jako solidní rasistka a střelila 3 "prý ať protočí i jiné číslice" (nej 5, nejméně 1) a zbytek poroty se alibisticky držel počtu jejích dětí a postupně ukázal svůj vřelý vztah k menšinám.. Pak před diváky nastoupil rozklepanej dědula bez hlasu, intonace, rytmu, prostě děs, každopádně TOP hodnocení jen skákalo!! ()

ondrula odpad!

Opravdu hnusný zážitek. Někdo z produkce Novy si vzpomněl na bolševiský pořad Hledáme nové talenty a v 90. letech stále ještě nebylo dost skillů udělat z tohoto žánru nynější Superstar a všechny ty otravný Talenty. Trávníček se Sabinou byli hrozní (kreténi), krepáková výzdoba studia ještě horší, porotci nekompetentní a výkony zpěváků vpravdě ohavný. ()

H34D odpad!

Král antipatie Trávníček s hloupou husou Laurinovou a idiotskými, nezaměstnanými ""zpěváky"" (dvojité uvozovky, protože jedny byly prostě málo), kteří se právě vyrojili ze sprch a běží vstříc slávě před kameru. Hodnotící hosté, bojící se vyjádřit svůj pravý názor, nuda, trapnost, zoufalství... 0/10 ()