DO-RE-MI

Hudební / Soutěžní
Česko, 1998, 45 min

Účinkují:

ChickenPate

Já bych to úplně nezavrhoval, nezapomínejte na hvězdy jako byl Dezider Kukurica a pan Pergl co zdravil Vlčáky a Apače!!! Výborná byla taky porota z lidí kteří řemeslu nerozumí a dávají soutěžícím bodů "tak akorát" aby nevyčnívali z davu. ()

Kingjiri

Vlezlej Trávniček a zpěváci bez špetky soudnosti. Tenhle pořad snad ani nemohl vzniknout v produkci jiné televize, než je Nova. Ta si totiž velmi libuje v produkci pořadů, které pravidelně balancují na prahu jedné hvězdy a klasického televizního odpadu. Přesto dávám jednu hvězdu, protože když si zadáte do youtube hledat "doremi", tak vám vyjede hned několik "nejlepších" vystoupení, u kterých se minimálně jednou zasmějete. ()

Parm1 odpad!

Jeden z nejhorších pořadů TV Nova. Já se na něj díval a dodnes nechápu proč. Málokdy vyhrál zpěvák, který byl nejlepší. ()

Ceberus odpad!

Mělo by se to jmenovat "Česko hledá antitalent". Vystupují tady naprostí zpěváčtí diletanti a dostávají za své výkony známky ze soucitu. Porota má k dispozici sedm stupňu hodnocení a dlouho jsem neviděl, že by někdo použil něco horšího než trojku. Tolik k věrohodnosti. Stejnou metodu pozitivního hodnocení zpěváků ze soucitu aplikují také v Caruso show. ()

Wyrdas

Zbraň těžkého kalibru, která dokázala zprznit nespočet písniček. Ono když si lidé zpívají pro sebe v koupelně, tak to nikomu nevadí právě proto, že to nikdo jiný neslyší. Nápad byl dobrý, ale strašně často se tam dostávali lidé, kteří na to absolutně neměli. Sám zpívat neumím a vím to - proto bych se také nikdy nenechal takto mediálně ztrapnit. A dostávám se k tomu, proč dávám "jen" jednu hvězdu. Pořad založený na trapnosti či nevkusu u mě není pořad vhodný pro veřejné vysílání. Samozřejmě se tam objevili i skryté talenty, ale těch moc nebylo. - Komentář shodný s pořadem "Caruso Show", nevidím v nich téměř žádný rozdíl. ()

RypavaDvojka

V 99,9% hodnotím objektivně, ale po poslechu toho, jak Pája Trávníčků zpívá mě chytl lehký autistický tik a zapříčinil toto hodnocení... No fakt... ()

Judy24

Z nostalgie jim tu jednu hvězdičku dám, ale byla to hrozná blbost. A navíc ten Trávníček! Chtěla bych vidět ten díl, kde zpívala malá nenápadná holčička, Anetka Langerová. ()

carott odpad!

Když už musel být i Trávníček při moderování pořadu neustále pod vlivem, tak to zřejme svědčí o všem... ()

acn odpad!

Přehlídka zrůdnosti, imbecility a naprosté zdegenerovanosti některých jedinců českého národa, uváděná pernamentně najebaným princem za zvuku jakýchsi epických monotónních tónů. Znásilnění některých velikánů ( Werich.. ) v přímém přenosu, podpořené potleskem vymazaných mozků. Chci poznat toho,kdo viděl všechny díly tohoto panoptika hrůzy. Předpokládám však,že toto by nezvádl ani Superman, natož obyčejný smrtelník. Zvláště vydatná jsou sóla prince a některé naprosto nepopsatelné výstupy, například teplouška Hranáče, milovník Míšánka Davida popíjejíc kolu ( sice mimo rytmus,ale hlavně že mám kolu ne? ) či další ze sekce "Kings of Okena and Chlast". ()

Marator

IQ obou moderátorů sice dělá v průměru hodnocení celého pořadu, ale alespoň dal monžnost obyčejným lidem vystoupit v TV :-) ()

topi80 odpad!

Televizní karaoke ukazující místo pěveckého umění povětšinou krákorání, chroptění, dýchavičnost či náběhy na infarkt. To by ještě nebylo tak hrozné, kdyby nebylo rozhovorů vedených Sabinou Laurinovou a Pavlem Trávníčkem. Obzvláště druhý jmenovaný dokázal vnést do dialogu tolik tuposti, pitvoření a slizkosti, že jsem se cítil trapně i za něj. Pokud by si dramaturgové dali práci se sehnáním kvalitního hudebního doprovodu a trochou stylizace soutěžících, mohlo by jít o poměrně zajímavý pořad, takovou každotýdenní instantní superstar. ()

vZeč odpad!

Není to asi to nejhorší, co nám zdejší naše vaše televize nabídla, ale dno vkusu a vrchol trapnosti to je určitě ()

haffen odpad!

Laurinová, Trávniček a spievajúci okoloidúci čo vlastne ani spievať nevedia a len si prišli odspievať (asi by som radšej použil slovo hulákať) svojich 5 minút slávy? Treba k tejto vražednej trojkombinácii povedať niečo viac? Asi áno - odpad!... ()

Cooller odpad!

citově zaujaté, nevkusné, neprofesionální, nudné... takhle a více slovy bych to mohl popsat a každý by bez napovědy pochopil že se jedná právě o DO-RE-MI.... ale sabinka tyhle roky byla "prcatelna" což jak je u mě znamo bych ji měl dat asi 5* co?... ne žertuju tady udělam vyjimku... odpad a sakra že velkej ()