Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

BMAJTZ

Po hodne hodne hodne dlouhe dobe jeden z mala ceskych televiznich poradu na ktere koukam opravdu pravidelne. No uvidime jak si povede dalsi serie. Edit: Tak i další série si vedly nadmíru dobře, Zdeněk Polreich je rozhodně v pozici drsného mentora vynikající. Škola, že to Prima odpískala po třetí sérii. ()

finx

Trefa do černého! Prima to s nekompromisním Zdeňkem Pohlreichem riskla a ono to vyšlo. Sám jsem hltal každý díl a už se nemůžu dočkat podzimu a 2. sezóny téhle reality show. ()

pávek

Opatrně, sypeš to tam jak Babica, aneb pořad o tom, jak má vypadat gastronomie. Někteří kuchaři jsou svým umem a zjevem na pováženou. V každé hospodě by měl být obrázek pachatele s nápisem dnes Vám vaří ... aby měl člověk svobodnou vůli se rozhodnout zda posedí. ()

lskala

Zdeněk Pohlreich je živel. Sází jednu hlášku za druhou, evidentně rozumí svému řemeslu a navíc se mi líbí, že se před kamerou nijak nepřetvařuje a je stále svůj. Podle mého názoru, se pomalu a jistě stává nejpopulárnější tváří TV Prima. ()

Soweek

Hodnotím po přibližně 15ti epizodách namátkou vybraných ze všech tří serií. Na české poměry je Ano, šéfe vynikající a nyní nejlepší reality show, jakou mohou naše televize nabídnout. Zdeněk je na jednu stranu hrozně sympatický a určitě výborný kuchař, na straně druhé to na sobě samozřejmě nechává znát (což je pochopitelně kouzlo celé show) a nepřipouští ani malé odlišnosti v chuti jídel. Pochopím, když si člověk objedná rizoto a dostane rýži značky Halíř s nasekanými kuřecími kousky, že stala chyba, ale Pohlreichovo kritika dochucování jídel je veliká (přece jenom někdo to rád slané, někdo bez soli, někdo si přichutí petrželkou, jiný zase bazalkou) a značně nekompromisní. Prostě pokud to není uvařené tak, jak by to uvařil on, tak je to celé špatně, což podle mne není správný přístup, obzvláště pokud se jedná o hospody s klientelou dělnické třídy, kterým je to stejně u prdele. Jak ale říkám, show je to vynikající, zábavná, i když trochu stereotypní (alespoň se obměňují restaurační zařízení od noblesních restaurací po školní jídelny) a Zdeněk je rozhodně výborný a nahláškovaný bavič, který by měl úspěch ve stand upech. ()

Michelle75

Hon na české kuchaře ,aneb přehlídka českého národa v tom nejjasnějším světle. Pan Pohlreich to někdy se svými nemístmi výrazy přehání, ale nemůžu říct, že mě to nebaví, ten pořad je zábavný hlavně díky němu a já mu to promíjím. Proč? No asi proto, že on je vážně machr v tom co dělá, až se někdy divím, že takový hulvátek umí uvařit tak skvostné jídlo a to nejen nachuť, ale i na pohled./mám odzkoušeno/. ()

Rousse

V komentáři bych si dovolila citovat klasika: "Viděla jsem hada srát, koně blít v barvě francouzské trikolóry, ale tohle jsem ještě neviděla." Díky, šéfe - každý díl je pro mě zážitkem a skvěle pobaví. ()

Kejdlo

Polreichova prořízlá huba a stav českých restarací mě nepřestávají bavit. Vyrovnanost sérií je přímo skvělá. Televize Prima umí a těším se na další "poslední" sérii. ()

Firebug

Ano, má to své nedostatky. Ano, pořád se tam opakuje to samé a ANO, pořád na to koukám (aktuálně na 5. sérii). Jeden z těch mála pořadů, které sleduji napříč všemi českými kanály... Zdeněk mě občas vytáčí, zvláště když šaškuje v různých kostýmech, ale v názorech na české restauratérství se nebezpečně často shodujeme.. ()

fox171cz

Zdeněk je prostě profík a bavič v jednom. Je pěkné nahlédnout pod pokličku a vidět, co se vůbec v českých kuchyních děje. Někdy je to až na poblití a je jenom dobře, že je tu někdo jako Zdeněk, který se snaží v tom všem udělat pořádek. To celé, místy doplněné skvělým humorem se špetkou vulgarity, která z toho dělá to, proč se na to dívat. Jeden z mála koukatelných pořadů v TV, které můžu. ()

Jello Biafra

Zdeněk Pohlreich sa vydáva na exkurziu po českých reštauráciách, ktoré sa zmietajú na pokraji krachu a pomáha im odraziť sa odo dna. Nie u každej reštaurácie sa to však vždy podarilo. Na tejto relácii sa mi páči hlavne to, že sa jedná o nefalšovanú exkurziu do zákulisia českých reštauračných zariadení a vidíme z prvej ruky všetku špinu v kuchyniach či totálnu dezorganizáciu personálu. Do toho všetkého tu Pohlreich dáva také hlášky, že sa občas človek neubrání záchvatom smiechu. ()

herr_carter

"To si ze mě vole, děláte prdel vole ne??" Polreich tenhle pořad postavil zčásti na vulgaritě (ale v dobrým slova smyslu) a z části na svém renomé světového kuchaře, dozajista jeden z nejzajímavějších kulinářských pořadů vůbec................moje hodnocení = 8 z 10. ()

borec999

"Vole" Reality šou, ktorej úspech stojí a padá na jednom človeku- Zdeňkovi Pohlreichovi, ktorý počas tejto šou plní toľko rolí naraz, že inde by nato potrebovali aj 3-4 ľudí. Jeho pohotové a vtipné hlášky ma často dostali do kolien a úprimne tvrdím, že u jednotlivých epizód som sa nasmial viac ako pri hociktorom americkom sitkome. Nie je to však len o humore. Áno, šéfe považujem za najlepšiu reality šou, aká v Česku a na Slovensku vznikla, pretože ako Pohlreich tak aj príbehy ľudí sú v nej plne autentické a zobrazujú skutočne stav českej gastronómie v danom období, kedy 99% reštík ponúkalo viacmenej to isté a väčšina boli smažené jedlá, hotovky a jedlá pripravené pre úsporu času a lenivosť kuchárov z polotovarov. Veľmi tiež oceňujem ako Pohlreich dokázal vychádzať s ľuďmi a k viacerým často pristupoval podľa okolností a povahe každého človeka (aj keď niektorí budú tvrdiť opak, ale ak si naozaj napozeráte každý jeden diel, zistíte že Pohlreich to s ľuďmi naozaj celkom vie). A na záver musím tiež oceniť, že Zděnda to uťal ešte v čase, keď bola šou kvalitná a keď ho to podľa jeho vlastných slov prestalo baviť (dá sa to pochopiť pretože ad 1 bolo natáčanie dosť časovo náročné a ad 2 koncept každého 1 dielu je v podstate rovnaký), tak s reláciou jednoducho skončil. Jasných 5* a 100% ()

Rudinsky

Hmmm... Vedúci trošku kopíruje Gordona Ramsaya, ale na druhej strane, rozhodne má charakter. Dosť dobrá relácia (ako kulinár mám rád kvalitné relácie o varení-nemyslím Petra Novotného a Bičana ), a je zábavné a poučné sledovať, koľko pseudo reštaurácii máme v krajine... ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj