Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Uvádí Zdeněk Pohlreich.  Kulinářské pořady diváky zásobují nejrůznějšími recepty. Zbrusu nový formát o české gastronomii Ano, šéfe! však je úplně jiný! Majitel restaurace, která se ocitla ve finančních problémech, požádá o pomoc mistra šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, který na místě během týdne zjistí, jaké nedostatky mohou za to, že do podniku nechodí dostatek hostů. Podávají snad studené, přesolené, nedovařené, připálené nebo dokonce nechutné jídlo? Dostávají hosté malé porce, pivo pod míru nebo limonády ve špinavých skleničkách? Jsou servírky a číšníci k zákazníkům ochotní a vstřícní? Nemusejí hosté na své objednané jídlo a pití čekat příliš dlouho? Nebo je problém někde úplně jinde? Zdeněk Pohlreich je sice přísný kritik, který pro šokující výroky nechodí daleko, ale zároveň rádce, jehož rady mají cenu zlata. Při své revizi nebude nikoho z personálu šetřit, naopak bude tvrdě prosazovat i nepopulární změny v provozu nefungujícího podniku. Po měsíci se do restaurace vrátíme se skrytou kamerou, abychom prověřili, jestli opravdu došlo ke zlepšení. Ano, šéfe! je pořad plný emocí, u kterého se nudit rozhodně nebudete!
Epizody:
2. Nová Hospoda
3. U Hrabala
4. U Rytíře
5. U Pavouka
6. Zámek Kněžice, U Štěpána I.
7. Zámek Kněžice, U Štěpána II.
8. Zahrada v Opeře
5. Plevel (Plevel)
6. Sametová restaurace
7. Grand Restaurant Septime
8. Pod Lékárnou
9. Návraty (Bastila, American Grill Bar, kuchařské učiliště v Trmicích)
10. U Hastrmana
2. Restaurace U Tlusťocha, autokemp Merkur, Pasohlávky
3. Restaurace U Vlka, Brno
4. Motorest Ušák, Prunéřov
5. U Kaštanů, Praha
6. Pod Lesem, Jíloviště (oficiální text distributora)

zly.dvojce

Po shlédnutí všech dílů dávám za pět hvězdiček za lidskej přístup a snahu posunout českou gastronomii k lepším zítřkům. O Panu Polreichovi může říct, že je arogantní, pouze člověk naprosto neinformovaný a zapšknutý, neboť Zdeňkův lidský přístup je vidět snad v každém druhém díle a kdo není slepý, ten vidí. To že si nebere servítky je věc k polemice, ale souhlasím s tím, že kuchyň nejsou taneční. ()

yaqwsx

Něco takového tu chybělo. Celé to stojí na Zdeňkovi Pohlreichovi, který je sice sprostý jako dlaždic, ale ruku na srdce - komu to vadí? Pohlreich totiž ví co dělá - škoda, že celý pořad se přece jenom neubráníl podpisu TV Prima, tedy jsou ukázány jenom ty "nejvypjatější, nejlegračnější a divácky nejpopulárnější" záběry často vytržené z kontextu a člověk nedostane komplexní přehled, či obraz situace. ()

mosem

Pořad, jehož hlavní aktér mnohé diváky svým chováním odpuzuje, ale další (a také určitě mnohé z těch prvních) stejným způsobem přitahuje. Pořad, u kterého se nevyhnete alespoň u některých dílů otázce o smyslu, proč se někteří restauratéři do pořadu přihlásili. To jsou ti, kteří na dobře míněné rady zkušeného profesionála nedbají. Tady vidím odpověď jen v tom, že hlavní, nebo jedinou, příčinou byla snaha o levné zviditelnění a reklamu, s přesvědčením že to nějak přežijí. Nicméně těm, kteří to s restauratérstvím myslí vážně (a uznávám, že nikdo učený z nebe nespadl a každý má právo na chyby) tento pořad může skutečně pomoci, stejně jako nám - hostům. Těm to ze srdce přeji. A těm vykutáleným...... těm toho Pohlreicha přeju taky. Tak si jen říkám, že je škoda, že takové pořady nejsou i v jiných branžích. ()

Mr.nachos

Ubohá napododbenina Gordona Remseyho, která si nevidí do huby, frňák má tak vysoko že s ním může rozhánět mraky a fyzicky je odporný (sakra, pohled na kozatýcho chlapa je fakt něco odpornýho). Tohle do televize nepatří. Je to škoda, protože seriál jako takový je parádní nápad, jen by to chtělo někoho normálního. ()

oasismanik

Ty vole vole, vole jo vole? Ty vole, vole, ty vole jo? Jo vole? Vole, vole.... PS: asi som len proste videl zlú časť, pozrel som si aj nejaké ostatné a táto relácia je fakt dobrá a Zdenek má rozhodne niečo do seba. ()

donnovann

Já vím, hodně lidí si říká že Zdeněk Polreich je zbytečně hrubý namyšlený atd. ovšem pokud jste se již seznámili s Gordonem Ramsaym, Zdenda je pouze slabej odvar ovšem jeho hlášky a celá koncepce tohoto pořadu mě velice baví. Je to něco nového a já jsem za to rád. ()

doli141

Můj nejoblíbenější český pořad.......Spoustě lidem vadí jen samotný Zdeněk Pohlreich a jeho "volování", ale pro mě je to prostě borec, který dokáže tento pořad svýma hláškama oživit, bez něj by to byl jen další nudný pořad o vaření. ()

brzozin

"Kdo vymejšlel tohle vaše memu? Vy dva. Hmm. Na co jste při tom mysleli? Na Vetřelce?" Nebo "Chcete slyšet pravdu o tom, jak tady vaříte?" - "Pravdu nebo váš názor?" - "To je stejný." Jen náhodně vybrané hlášky mistra humoru i kuchyně. Pohlreicha můžete mít rádi, může vám být odporný se svými sporstými arogantními kecy. Ale jedno se mu musí nechat. Umí vařit. Opravdu umí a rozumí svému řemeslu. A navíc je to bavič. Podle mně tohle je jeho póza, do které se situoval a vyšlo mu to. I kdyby nic jiného, vnesl mezi českou veřejnost představu o tom, jak má vypdat gastronomie a co by měl člověk očekávat od solidníého restauračního podniku. A že to dělá s vtipem doslova lidovým? Vždyť to jsou vesměs lidové restaurace, které navštěvuje. Tohle všechno posouvá tento pořad někam, kam patrně jeho tvůrci ani nečekali, že se dostane. Zrodil se nový společenský fenomén, tedy profesionální gastronomie. Což je velice osvěžující po záplavě nesmyslných pořadu, ve kterých vařili herci a zpěváci s představou, že umění zpívat a hrát člověka předurčuje k tomu, aby dobře vařil. Na závěr snad jen poznámka ke všem těm krasoduchům s vytříbenou novou. Zkuste někdy nechtěně šlápnout na hřebík a nahraje se u toho, ubozí pokrytci. ()

cunicekb

Kdybych se od Polreicha měla něco naučit, tak to bude především nadávání, udělat si image na tom, že mluvím jak kanál je fakt super.... ()

Havala

Když Ano, šefe začínalo, byla to neskutečná bomba, na 5 hvězdiček, postupem s přibývajícími seriemi začal Pohlreich trošilinku nudit, nicméně těším se na další poslední serii a uzčitě bude stát za to. ()

GoustDog

Show pro diváky, která má koule a hlášky charismatického Zdeňka Pohlreicha. Není to dokonalé, ale určitě velice zábavné, máte-li krapet vztah ke gastronomii. ()

borohub

Výborný pořad, Pohlreich je vtipný, je pravda že mluví až příliš sprostě a opravdu nemusel by v každé větě říkat slovo "vole", ale to je jedno. Nějaké jeho hlášky jsou opravdu klasa, každopádně ono taky dost záleží do jaké hospody příjde. Upřímně řečeno, největší prdel je když příjde do nějakého pajzlu. prostě velmi dobrá podíváná která i po x sérií neztratila ani trochu na šmrncu! ()

amyth

Potom co jsem viděl všechny díly - edit a 5 hvězdiček. Jednoznačně nejlepší reality show a kuchařský pořad v ČR ()

morris22

Zdeněk Pohlreich začal dělat, to, na co neměl nikdo před ním odvahu, nebo příležitost. Začal uvádět na pravou míru nešvary české, především, restaurační kuchyně a já jsem za to moc rád! Bohužel hospodu si dneska může otevřít každý, Pohlreich se snaží, aby lidi začali rozlišovat rozdíl mezi profesionálně vedenou restaurací a amatérama, co vám pod nos strčí téměř cokoliv. A teď vážně, hotovka za 75,- je přežitek z dob reálného socialismu. Když jsme schopní nechat 150,- ve fast foodu za rozemletý cosi v housce, tak by nás nemělo bolet, dát tu samou částku za kvalitní a dobře udělaný jídlo! Tak to prostě je! ()

kubas369

Pohlreich je komediant, který má rád obecenstvo ale taky je to fachman který ví co děla což je pro tento pořad zaručená kombinace. Pro člověka který má rád vtipný hlášky a jídlo zajímavý pořad. ()

WolfIssen

Zdeněk Pohlreich je tak protivný, nesympatický a namachrovaný člověk, že tento pořad kvůli němu není tím, čím by měl být. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj