300: Vzestup říše

• USA 300: Rise of an Empire (více)

Pokračování epické ságy podle nového komiksového románu Franka Millera Xerxes, vyprávěného úchvatným vizuálním stylem úspěšné série „300", se přesouvá na nové bojiště – na moře, kde řecký generál Themistokles, usilující o sjednocení celého Řecka, vede bitvu, která zvrátí dosavadní vývoj války. Themistokles čelí masivní invazi perské armády vedené božským Xerxesem a Artemesií, pomstychtivou velitelkou perského loďstva. (Warner Bros. CZ)

Diskuze

Wacoslav1

máš na to právo , ale zkus to podat inteligentněji , to co někde si předváděl nebo převádíš , tak se chováš jako magor a prosim tě , nebreč mi hlavně tady ju ? tak ju

Yoshitsune

Jasně chápu, prostě když se mi něco nelíbí, tak prostě nemám nárok to napsat... Jasně v pohodě ať žije právo na vlastní názor!!!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Wacoslav1

no a neříkal sem ti onehdá ať se chováš trošičku normálněji ? no řikal a prosím a ani to moc dlouho netrvalo a je to tady , ale časem to nebude jenom těhlech pár lidí (ti dementi jak řikáš ) a začne jich přibývat , tak se hlavně pak nediv až to do tebe začne hustit pět lidí najednou

Yoshitsune

Tak ať se do mě příště nikdo nesere, jenom proto, že si dovolím napsat, že se mi něco nelíbilo a bude klid. Srát na hlavu od drsných dětiček co viděli píču tak maximálně na stránce pornočasáku si fakt nenechám :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Wacoslav1

pravda , máš i chováni Marti , ten taky kam vlaze , tam tráva sto let neroste , hodně mistrů ve svém oboru tě učilo a dobře tě učilo , respekt

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

A co když nevypadnu? Chtěl jsem napsat do týhle diskuze jenom jeden příspěvek. Jedinej názor na film což není zakázaný (i když tady asi jo) Nikdo by nezareagoval nic dalšího bych nenapsal, ale když se tu do mě musí hned pustit nějakej píčus, tak se tady možná chvilku zdržím. Už dlouho jsem to nikde nevyhejtoval. Tak jenom se do mě serte dál a zamrdám vám to tu tak, že to nepoberete... Stačí říct.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Oneill85

Oneill85

Ty vole ty si drsňák co? Právě jsem se posral z tebe, tak já radši jdu, ale mentalita lidí kterým se líbí tohle nebude asi vysoká. Jedna moje kolegyně z práce co na to šla a líbilo se jí před kinem prohlásila, že na to jde, protože se těší na krásný svalnatý chlapy v kožených spodkách... Tak jestli někomu stačí jenom tohle ke štěstí, tak se nedivím, že je to v červených číslech. No nic radši mizím bojím se tě bojím :-( Tak čau tvrďáku.

na příspěvěk reagoval Oneill85

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

Wicky

V jedničce celou dobu jdou a na konci je 15 minut řežba? :-D Viděl jsi ten film? Tam se to řeže 2/3 filmu...

Hrabka

Hrabka (hodnocení, recenze)

SPOILER? Přišlo to jen mně nebo ten první perský útok s loděma se odehrál jakoby z kopce, kdy perský loďstvo bylo na kopci a řecký pod nima. :-D Tzn. že to bylo hrozně blbý a podle mě efektně přepálený.

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Nasrat na 3D efekty a bitky sestavený ze samých zpomalovaček. Ty hektolitry CGI krve to je taky něco hroznýho. Nebejt famózní Evy Green, tak je to totálně trapná píčovina z naprosto nekoukatelnýma bitvama.

na příspěvěk reagoval Oneill85, Ondro1112

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

Jako když už kvůli ničemu jinému, tak kvůli Evě Green se na film vyplatí jít. De fakto to je jediná opravdová hlavní postava.

Yangus (hodnocení, recenze)

tak samozřejmě, celkově to na jedničku nemá. Hudba dobrá ale u jedničky byla fantastická, Stapleon taky dobrej ale jak už někdo poznamenal Themistokles není Leonidas i když válčit umí taky dobře.  Ale nebyli tam žádné tvrďácké hlášky, asi pro ně nebylo místo. Ale co oceňuji že se film drží některých historických faktů a jmen. Třeba taková Artemesia se taky vyskytovala v Perském vojsku. Gorgo jako válečnice mi nevadila,přeci jen ve Spartě se učí bojovat i ženy.

RockyZz

RockyZz (hodnocení, recenze)

Čekal sem daleko ale daleko víc, bohůžel hrozné sklamání, prakticky nepovedená kopírka jedničky, odehrávající se jednoduše trošku jinde, žádná epičnost, žádné zajímavé postavy, atmosféra, prostě hrůza, a ten konec připraven pro pokračování? Prosím... ne.

belien

belien (hodnocení, recenze)

Yangus

no hadam ked bude na blu-ray tak by mohla byt daka reziserska verzia-dockali by sme sa aspon ako takeho boja spartanov :)

Yangus (hodnocení, recenze)

No a jak jsem poznamenal myslím u posledního traileru  že jsem na lodi zahlédl Daxe tak jsem se nespletl, zkutečně je to on.

Yangus (hodnocení, recenze)

Já byl také spokojen, byl jsem tedy jen na 2D ale to mi vůbec nevadí.

je nějaká potitulková scéna? To zakončení bylo dost rychlé.

na příspěvěk reagoval Disk, belien

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Právě jsem se vrátil z kina a spokojenost. 3D bylo slušné (jedivý rušivý element byly v daném okamžiku zapatlané brýle), pokud bych měl odpovědět na dotaz kolegy Marbise a co se ostatních elemntů týče... Inu, je to solidní pokračování, které svému předchůdci ostudu nedělá a v některých ohledech ho i překonává. Především tedy akce je zde snad ještě více a je ještě zběsilejší, než v předchozí třístovce. Hereckému obsazení pak vládne skvělá a více než kdy jindy sexy Eva Green, kvůli které se přiznám bych klidně na film šel ještě jednou, ale v podstatě celé to byla slušná akční vymejvárna (v dobrém slova smyslu), na kterou se rád někdy znovu podívám. Za hezké 4* ;)

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

Chystá se Snyderův návrat ke Sparťanům

02.06.2024

Když to s originalitou nevyšlo, je potřeba se vrátit k osvědčeným postupům. Právě tak asi přemýšlí Zack Snyder (Armáda mrtvých), který se po nepříliš vřele přijatých dvou dílech své vysněné sci-fi… (více)

Eva Green znovu u Burtona

Eva Green znovu u Burtona