Machete (Danny Trejo) je bývalý federální agent z Mexika, který hraje podle vlastních pravidel a nikomu se ze svých činů nezodpovídá. Po střetu s drogovým bossem Torrezem (Steven Seagal) se Machete ocitne v Texasu, kde mu tajemný Booth (Jeff Fahey) nabídne možnost vydělat si rychlé peníze za vraždu bezohledného senátora McLaughlina (Robert De Niro). Plán se však příšerně zvrtne a Machete se ocitne v pasti. Naštěstí má několik přátel, kteří mu pomohou – nelítostnou Luz (Michelle Rodriguezová), těžce ozbrojeného svatého otce Padreho (Cheech Marin) a impulzivní April (Lindsay Lohanová). Machete hodlá Boothovi dokázat, že si pro své špinavé intriky vybral špatného Mexičana. V cestě jim ale stojí zvláštní agentka Sartana (Jessica Alba)... (HBO Europe)

Diskuze

Expendable (hodnocení, recenze)

Oba jsou o něčem jiným a oba jsou hodně dobrý aj Palneta teror a auto zabiják, bez těch keců by to nešlo ale finálovej závod na kapotě auta byl nejlepší.

sniper18 (hodnocení, recenze)

nicneznam: Ja som si v Planéte teror nič trápne nevšimol, jedine postava Tarantina mi tam prišla nadbytočná, ale ten film sa mi dosť páčil. Od súmraku do úsvitu sa mi tiež páčil, ale zase nemal také množstvo pre mňa nezabudnuteľných scén ako práve Planéta teror. A Auto zabijak už bola pekná blbosť, počúvanie nekonečne dlhých trápnych ženských kecov mi pekne liezlo na nervy a tej akcie tam bolo veľmi málo.

nicneznam

nicneznam (hodnocení, recenze)

planeta teror je podle mě slabota, jelikož se jí nepodařilo udržet na hraně mezi ujetou zábavností a přebrutálnělou trapností. V tomhle je daleko povedenější film Od soumraku do úsvitu. A pokud jde o dvoufilm Grindhouse, Tarantinovo odsuzované Auto zabiják Planetu překonává, i když jsem ani tomu nedal nadprůměrné hodnocení.

sniper18 (hodnocení, recenze)

venom14: Aj tak teda moc nechápem, aký je rozdiel v tom, čo si napísal a v tom, čo som z toho pochopil. Ty dúfaš, že to nebude v očiach niektorých ľudí ako Planéta teror. A ja som zase napísal, že je jasné, že bude. Machete bude podľa mňa rovnako o krvi a bez deja ako Planéta teror. A očakávam aj rovnakú kvalitu, tej som dal 4 hviezdy a tu je to tiež takmer isté.

venom14 (hodnocení, recenze)

sniper18:Nic takového jsem nenapsal Planeta Teror je super a mám ji rád,přečti si můj článek pořádně,já napsal,že to snad nikdo nebude pomlouvat,že je to jenom krvárna bez příběhu,tak se totiž lidi navážejí do Kill Bill a P. Teror.

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

sniper18:tak s tím počítam aj ja,no nie každý od toho očakáva to isté

sniper18 (hodnocení, recenze)

venom14: A prečo by to nemalo byť ako Planéta teror? Ja práve presne niečo také očakávam. K žiadnemu filmu to určite nebude mať bližšie ako k Planéte teror.

venom14 (hodnocení, recenze)

Já se celkem těším na Seagala(i když ho moc nemusím),konečně by mohl mít po 20 letech film s červeným hodnocením :-) a doufám že to v očích některých lidí nebude jako Kill Bill nebo Planeta Teror,že je to "jenom o krvi a bez děje",ale takoví lidi se proste vždycky najdou.

Expendable (hodnocení, recenze)

Mě se líbily všechny scény z traileru, ale ta s tím střevem nejvíc a hlavně ta s tím Seagalem.

venom14 (hodnocení, recenze)

tady by si spíš našel jen hrstku lidí,kterým se to nelíbilo :-)

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Ale mě osobně se strašně líbí ta scéna jak se danny zhoupne na tom střevu z toho okna do druhýho :D:D:D

m.a.t.o.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Kua, ten posledny trailer je vydareny ... "zbavujem ta vsetkych tvojich hriechov, a teraz uz kurva vypadni" :DDD

gemball

gemball (hodnocení, recenze)

Tak tohle bude určitě pekelně hustej film s pekelně hustým Danny Trejom. Těším se :-)

nicneznam

nicneznam (hodnocení, recenze)

tak jsem se po dlouhé době podíval na tuto ukázku a nevypadá to špatně. Doufám, že to bude drsně zábavné a stylové alespoň jako Auto zabiják. A Michelle Rodriguez tu je fakt za kočku. Na Seagala se taky rád podívám. Ve výsledku jsem na to zvědavej víc než na Expendables.

Foxhound#1

Foxhound#1 (hodnocení, recenze)

Příští rok? To bysme se asi zcvokli, už teď trochu hráli na nervy když to posunuli o měsíc.

L_Johnny

L_Johnny (hodnocení, recenze)

Hele ja myslel že to pude do kin až příští rok ,a ono už září :) paráda :)

Rob Roy

Rob Roy (hodnocení, recenze)

Machete bude půlnoční otevírací film (1. září) festivalu v Benátkách. Náhodička, že Tarantino je letos tamním prezidentem poroty, myslím, že si užije :)

HUMOOOO

HUMOOOO (hodnocení, recenze)

venom14:ja mám zase rád cz dabing,ale každý má iný vkus.Ale ak sa veľmi teším na nejaký film,tak si ho pozriem aj s titulkami alebo bez nich v originále

Expendable (hodnocení, recenze)

Ten film Bitch Slap vypadá jako totální sračka, akční, porno, anime a navíc tam hraje Sorbo asi se na to podívám nějak mě sračky přitahujou :D

venom14 (hodnocení, recenze)

HUMOOOO:Tak to já nikdy nečekám na dabing,mě se na všechno prostě líp kouká v originále.

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Machete vás opět vykuchá

Machete vás opět vykuchá

08.02.2012

První Machete potěšil. Přímočará řezničina si určitě našla víc fanoušků než infantilní výplachy typu Spy Kids 4D: Stroj času, takže Robert Rodriguez dělá dobře, že pokračuje v načaté trilogii.… (více)

Sin City a Machete pokračují

Sin City a Machete pokračují

10.08.2011

Alespoň podle Roberta Rodrigueze, který se v kategorii „slibotechna“ očividně pokouší trumfnout kámoše Quentina. Na Sin City 2 se čeká už hodně dlouho. Rodriguez pořád tvrdí něco jako „už to bude, už… (více)