Když se maloměstská dívka jménem June na letišti seznámí s tajemným cizincem, má pocit, že našla muže svých snů. Roy je ale tajný agent, který na sebe vzal nelehký úkol chránit geniálního vynálezce Simonse, jenž vyrobil baterii, která se nemusí dobíjet. Proto je Simons cílem obchodníků se zbraněmi. A Roy jim stojí v cestě. Hned na začátku spadne letadlo s Royem a June a oni jediní pád přežijí. A pak už se rozjíždí nekonečná honička, kdy June zjistí, že je pro lásku schopná dělat neuvěřitelné věci, a Roy jí v tom výborně sekunduje. Rozjíždí se superakční podívaná, kdy se tento pár vyhýbá kulkám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a na motorce ujíždí před býky v Seville. Nepřátel je ale daleko víc, a tak se June se Simonsem octnou v zajetí obchodníků se zbraněmi a je jen na Royovi, aby je zachránil. Akce se ale úplně nezdaří a Roy skončí postřelen v hluboké řece. Na hladinu se už nevynoří... (TV Nova)

ti88na

Správna akčná komédia, ktorá v strhujúcom tempe nedá divákovi vydýchnuť. Užívala som si ju teda od začiatku do konca, preto sa mi zdá tunajšie hodnotenie trochu prísne. Hlavne keď film ponúka veľké množstvo skvelých akčných scén, finále v Seville spolu s hudbou ma dostalo aj napriek mnou nenávidených digitálnych efektov a Tom Cruise si so šarmom jemu vlastným prakticky uťahuje sám zo seba. S Cameron vytvorili očarujúcu duo, hoci ju ako hereckú som nikdy nemala rada. Ako oddychovka na pobavenie je tento film skvelý. ()

ThomasL

Konečně svěží akční komedie, která mě nenechala ani na chviličku chladným. Tomovi a Cameron to spolu velice slušelo (zvlášť Cameron to slušelo...), humor byl taky na místě, akce až přespříliš, ale to nic nemění na tom, že jsem z kina odcházel s příjemným pocitem dobře utraceného času. Akorát jsem si říkal, zda je Tom Superman nebo Terminátor....prostě nesmrtelný. Popřípadě něco jako Rambo... ()

Hyb_rid

Byl jsem velmi mile překvapen tímhle flashbackem filmů mého mládí. Velice dobře fungující ústřední dvojice, spousta svižné akce a vtipných (někdy až absurdních) hlášek a situací. Rozhodně to není film pro náročného diváka, ale jako popcornová jednohubka velmi dobře pobaví. ()

FARGO

Je to rychlé, vtipné a od začátku do konce se pořád něco děje. Ale něco tomu schází, aby to bylo zábavnější a rychleji to uteklo. ()

Darik

Nebylo to špatné, duo Cruise/Diazová zde funguje, dialogy nejsou vůbec špatné a i ta akce se povedla. Jenže... tady prostě něco nefunguje a já sám nevím co. Sice jsem se nenudil ale nebyl jsem nijak nadšený. Spíš film na zabití volného programu v televizy ale jinak ničím neobyčejný. 60% ()

ThomasCrown

Rozhodne som sa nenudil a Tom Cruise v roli agenta, tým sa nedá nič pokaziť. Akčná stránka v pohode, vtipu dostatok, prostredie dokonalé, najmä Tomov ostrovček, akurát Cameron mi už príde veľmi opotrebovaná plastikami. Slušných tri a pol hviezdičky. ()

shimpy(CZ)

Nenáročná a zábavná jízda se skvěle se doplňujícím párem Cruise - Diaz. Film má všechny typické aspekty hollywoodského mainstreamu: známé hvězdy, spousta lokací po celém světě, nadupané akční sekvence... Sečteno a podtrženo - 4 hvězdy. ()

rostlinka

Od začátku bylo jasné, jak to dopadne. Ale ani tak to nevadilo, akce a zvratů tam bylo hodně, herci se snažili... Jen mi místy vadil střih. Chvílemi opravdu vtipné... ()

jasiska

Taká oldschoolová haluz s hviezdnymi menami, ničím výnimočným dejom, zopár vtipnými i keď otrepanými hláškami a celkom uchádzajúcou akciou. Pomerne príjemná jednohubka, na ktorú dozajtra zabudnem. ()

Harapes

Parádní film do letního kina,nebo někde při odpočinku na chatě.Tolik akce a rádoby vtipů zde dobře vyzní.Jinak je to další tuctová slátanina,která ale potěší a neurazí,když si chcete odpočinout. ()

Lionheart

Tak jsem se už dlouho nenasmál, všichni si z akčního filmu dělají naprostou prdel, hláška za hláškou, akce v každém záběru. Super. ()

Crackonosc

Odzívaná natahovaná N U D A. Btw: Těšim se na to, až bude Cameron Diaz i v 80ti letech hrát pořád diblíka (jako ve všech filmech doteď) a definitivně jí zařazuju mezi herečky, který nenávidim. ()

Prochy38

Nemůžu si pomoct, ale mně tato akční spy-komedie fakt sedla! T. Crusie nejvíc v pohodě a C. Diaz rozhodně nezklamala. Fakt se na to dalo dívat, mělo to spát, bylo to vtipné a dobré! Akce občas přitažená za vlasy se dala odpustit už tím, že jde opravdu o akční komedii a tím jsem si to taky pěkně užil! Jo, dobré to bylo! ()

Hanes88

Prostě Tom Cruise a krásná a usměvavá Cameron Diaz - dobrá kombinace :-). Tento film však není nic závratného, ale přesto pobaví a to plní účel akční komedie.70% ()

Xavi6

Já věděl, že Tom Cruise je nesmrtelnej, ale to to trvalo než se o tom natočilo! Nehorázná akce, která mě bavila, už dlouho jsem se u akčního filmu tak dobře nebavil. Těch ptákovin, těch nehorázných haluzí a umění, no to se musí líbit snad každému! :) ()

DannyBoy80 odpad!

Co to bylo za sračku? Komedie? Určitě ne, místy hodně velká parodie. Celý film je nehorazné Céčko, od triků, scénáře, přes herecké výkony. Místy se mi chtělo spíše brečet než smát. ()

lucijelucije

Nemám ráda tento druh přesycených rádoby akčních epizod, které působí uměle až to bolí. Kdyby aspoň Knight and Day věděl kam se zařadit, ale trochu mi přijde, že J. Mangold nevěděl, z které ruky dát a ze které vzít. Navíc kombinace T. Cruise a C. Diaz na mě vůbec nepůsobila dobře. Vtipné a zároveň akční scény byly nesnesitelně vynucené a C. Diaz na mě působila, jako naivní puberťačka, která pořád jenom ječí a paradoxně až nepřirozeně se tváří, jako andílek. Podle mě je tohle hodnocení přeceněné. ()

Tomin88

MFF KV - Ať si říká kdo chce co chce, ale Tom Cruise pořád válí a na Cameron se i přes nějaké ty vrásky pořád dobře kouká. Film, na který jsem se moc těšil a který dostál mým očekáváníml a ve spojením s festivalem ve Varech mi připravil výborný zážitek. Naprosto svižná, oldschoolová, akční a vtipná podívaná, která se jen tak nevidí. Po A - teamu teprve druhý film letošní letní sezóny, který mě nezklamal. 90% ()

rossi001

silnejsi 4 pecky, az na par hluchych mist film nepostradal humor, akci a ikdyz je to tisickrat omylane tema, ustredni par tvori sympaticke duo :-D 86% ()

Pistolníci nevymřeli

Pistolníci nevymřeli

23.12.2010

James Mangold to už s westernem jednou zkusil, když natočil remake klasiky 3:10 Vlak do Yumy. Letos se vrátil do současnosti a zkusil akci v rozpačitě přijatém Zatím spolu, zatím živi. Teď tyhle dva… (více)

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

Les Grossman – Tom Cruise – celovečerák

12.06.2010

Postava plešatého, chlupatého a tančícího „tlustého parchanta“ Lese Grossmana byla pravděpodobně to nejvtipnější, co nabídla Tropická bouře. Tom Cruise vklouzl do masky fu**ujícího producenta i pro… (více)

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

Woo, Cruise a válečný velkofilm?

28.10.2009

John Woo sice kvůli problémům s rozpočtem nenatočil svůj epos z dob čínské revoluce 1949, zřejmě se ale vrátí do podobného období s válečným velkofilmem Flying Tigers. Ten by měl vyprávět skutečný… (více)

Cruise v Hobitíně? Cože?

Cruise v Hobitíně? Cože?

30.08.2009

Nejdřív seriózní informace: následujícím filmem Toma Cruise bude prozatím nepojmenovaný špionážní thriller, předtím známý pod názvem Wichita. Tom si v něm zahraje agenta, který se prostřednictvím… (více)