Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool. (Cinemart)

HenryIvan

Film, ktorý mal strašne veľa informácích, ktoré neboli vysvetlené. To, že som sa nedozvedel NIČ s Wadeovej minulosti nijak nevadí, ale to čo sa stalo po premene bolo všetko narvané asi do troch minút tak to mne nevyhovovalo. Všetko to bolo narvané do 100 minút. Keď odmyslím to, že som asi viac než polovicu vtipov vedel dopredu, či už kvôli trailerom alebo kamaratom, tak to bol fantastický film. Reynolds ukázal to, čo som už dávno vedel a to, že je hercom presne pre také filmy. ()

Fat'Fatal

Že by to byla AŽ taková pecka říct nemůžu, ale rozhodně to bylo vtipný. V superhrdinech se nevyznám, takže mi určitě pár vtipů ušlo, ale jinak vím, že to byly především gagy o sexu. Klidně tam místo Deadpoola mohl být Stiffler a člověk by snad nepoznal rozdíl. Nejlepší hlášky byly ten "provedu ti to, co Limp Bizkit hudbě devadesátých let" a "normálně to neříkám, ale ... nespolkni to." :) // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

caramell

Od začátku jsem se řáchal smíchy. Lavina nekorektního humoru a zesměšňování ať už žánru superhrdinů nebo ostatních filmů, narážky na cokoliv si vzpomenete. Film se ani zdaleka nebere vážně, hrdina si ze začátku dělá srandu sám ze sebe a z filmu jako takového! Jakéto osvěžení nudného žánru superhrdinů! Skvělé. ()

Killingjoke

Spoustu povyku pro nic. Když se nad tím tak zamyslím, nedostal jsem s tímhle filmem nic nového, co by mělo ten aktuální povyk davů vyvolávat. Naprosto průměrný příběh, ze kterého si koncem týdne nebudu už skoro nic pamatovat, velmi trapná a tuctová zápletka. Dále je tady jedna-dvě akce, Ryan Reynolds, který se nikdy nenaučí pořádně hrát a hláškováním se z toho prostě nedostane, či velmi otravná Morena Baccarin, která si co do otravnosti v poslední době moc nezadá ani s královnou otravnosti Portmankou... Přiznám se, že jsem tomu už předem moc nevěřil. Infantilní marketingová kampaň stavějící na tupém humoru mě nijak neoslovila. Proto se nestačím divit jak se mohlo tohle dostat na výsluní X-Men série. Deadpool rozhodně nebude patřit k mým oblíbeným hrdinům... ()

Blowler

Já myslel, že prvního Ironmana už Marvel ničím nepřekoná, ale Deadpool byl naprosto boží. Originální ve všech směrech. Hudba, humor, akce, mentalita "hrdiny", komunikace s divákem, narážky na spoustu filmů i herců, dokonce i úvodní titulky.. to všechno se od předešlých marvelovek zásadně lišilo. Svým způsobem jsem si podobně představoval svýho ideálního superhrdinu, kterej se neschovává za umělej morální kodex, ale vraždí padouchy, protože mu to přijde správný (a protože mu hrabe). Tak to má být. Stoprocentní zážitek mi kazily jen tři věci: 1) měl jsem příliš velká očekávání, těšil jsem se jak malej kluk už půl roku dopředu, a sebemenší maličkost mi to mohla zkazit. 2) přemíra sexuálních narážek už ke konci působila trapně, dost pubertálně. 3) všechno to bylo hrozně rychlý - žádný tréning, žádné skillování. Zmutoval, oblíkl si oblek a začal lovit. Tečka. První bod je moje osobní blbost a chápu, že na třetí bod nebyl dostatek prostoru. Proto nehrajou roili v mém hodnocení. Dvojka mi vadila, ale zbytek filmu ji směle kompenzuje. Nevadilo by mi zajít si na Deadpoola znovu. ()

misbos

Nic převratnýho se nekoná. Je to sice plný fórků, ale co si budeme povídat - jedou na jistotu, do žádnýho opravdovýho rizika nejdou ani náhodou. Co do pichlavosti se to třeba s takovou drbou, jako byl South Park, nedá srovnat. NICMÉNĚ: Všechny ty bukvotyjátry z poslední doby, všechny ty ix-mani a kix-mani, to nechává DALEKO VZADU! Tři. P.S.: Kurnik, je přece jasný, že Gina neumí hrát. Když už jí dáte roli, nechte ji většinu času někoho rubat, protože to je to, co umí. ()

gazogazo

Zamícháme dohromady : trapný humor na který postavy nereagují, CGI, dojemný umírání, trochu pseudo- goru, fekalni humor, autohonicku, genitální humor, nejtrapnejsi odkazy na cokoliv co se točí nebo líbí a rezignovanost na cokoliv včetně originality - Tyjo debilum se to líbí Supr. Už není scenaristu opravdu potřeba. Ach jo, tohle je prostě nuda! ( jo a není mi 64) ... na druhou stranu mě se líbí z super hero shizlu prakticky jenom watchmeni. Gues what stupid Fuck! ---------- Tldr - strašná nuda! ()

KafuR

Přisprostlý a drzý výkřik do tmy, který se vás půlku stopáže snaží přesvědčit o své genialitě a snaze se co nejvíce vymezit vůči již uvedeným komiksovým filmům, zatímco pod tímto sarkastickým a nekorektním kabátkem se skrývá přímočará a neoriginální cesta za pomstou a záchranou šťabajzny jakoby z oka vypadlá nespočtu filmům, právě vůči kterým se Deadpool tak okatě vymezuje. V konečném důsledku tak tento červený drzoun svým úspěchem otevírá cestu dalším filmům s R ratingem, zatímco fádní zbytek umně skrývá pod kupou hlášek a žánrových narážek. ()

Jakubik

Na Deadpoolovi je hrozně vidět, že si místo na plátně musel vybojovat, ale popral se s tím s takovou lehkostí, že to vypadá, že na plátně prostě jeho postava spíše chyběla. Deadpoolovo vyprávění je takové které se fanouškům a nejen jim musí prostě líbit. Je ale dost těžké si na Deadpoola po tolika letech sledování kladných hrdinů zvyknout. Těším se na další vysílání… ()

Whitebeard

Ujde to, ale odvařenej z toho teda nejsem. Pár zajímavých hlášek tam je, pár trapných ale taky. Občas se to snažilo být až tak moc cool, že být tam vážnější ráz, asi tomu dá víc. 3* ()

Torgal

Krásny dôkaz toho, že megaúspešným bijákom sa môže stať aj film, ktorý by marketingové štúdie odsúdili ako jasný prepadák. To, že sa kráľovsky zabavím na Deadpoolovom drzom pubertálnom humore ma až tak neprekvapilo (i keď po traileroch som mal pochybnosti, ako bude na mňa fungovať), ale výborne fungujúcu romantickú líniu som teda nečakal. Obmedzený rozpočet je síce podprahovo cítiť z minima lokácii, kde sa film odohráva, väčší problém som mal ale s dvojicou x-menov, ktorý mi sem jednoducho vôbec nesedeli. 8+/10 ()

Alpachino

Otřesný film, nechápu jak to může mít takovéhle hodnocení. Každá konverzace filmu nedávala smysl, hlášky super-trapný a efekty bídný. Film nejspíš dostal minimální budget a snažil se to vytáhnout mně nepochopitelným humorem. Občas jsem usínal, chvílema kroutil hlavou, jindy jsem se zas cítil trapně za postavu. Hodně špatné. 4/10 ()

Cryptkeeper

Originální? Nová éra superhrdinů? Naprostá pecka?... Je mi smutno,když vidim,kam se éra "superhrdinů" ubírá. Dnešní doba je jiná,než kdysi,kdy vyšel eště kreslený spiderman v podání supermaxu,X-meni,atp.. Dneska lidem stačí Rayenem R. nabitý červený oblek,střevní zažívací potíže,které by ani Espumisan nezkrotil,nudné rádoby hlášky pro jedince s omezenou mozkovou kapacitou,prsaté sexuchtivé přítelkyně a v neposlední řadě záporáci s charismatem mrtvé vačice. A že je tam gore? No a? Pokud chcete gore,tak bych začal u B. Campbella. Pro mě další z řady novodobých,nudných hipster marvelovek. ()

Plechpetr

Po všem tom očekávání a vyprávění od ostatních jsem přece jen čekal ještě něco trošku víc. Ale vlastně to byla paráda. Je to tak trochu od všeho něco. Reynolds v životní roli. Marvel komixarny na vrcholu tvorby. Narážky snad na úplně všechno. Povrchní i geniální humor. No prostě je to pecka. ()

DAPDO

Víc komedie než akčňák, ale to vůbec nevadilo. Spousta vostrejch hlášek, který jsem zrovna tady fakt nečekal, dobrej příběh, do toho poutavý a dobře natočený akční scény. Bavilo mě to - 75%. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě